Jump to content

aloneordead

Üyeler
  • İçerik sayısı

103
  • Son ziyareti

aloneordead kullanıcısının paylaşımları

1. Aramzıda manga çeviri sitelerinde iş yapan arkadaşlar varsa hangi programları kullandıklarını öğrenebilir miyim. Bu manga çevirme işleri nasıl oluyor detaylı detaysız anlatabilecek bana yardım edebilecek bi arkadaş var mı
  2. aloneordead

Telefon döngünüz nasıldı ?

sony ericson yanı metal kaplama olan telsizli telefonu, nokia 3310, nokia, nokia 3610, nokia E72, Vestel Venus
  3. Naruto yu izlemeye şu savaş başlamadan önceki bölümlerde bıraktım uzun anlamsız doldurma bölümler normal konu bölümlerinde yaklaşık yarım bölüm flashbackler animeyi bana sevdire animelerden biri olan naruto dan bu kadar nefret edeceğim aklımın ucundan geçmezdi mangayı okuyun bitirin kafanız rahat olsun bunu bekleyerek sadece kendinizi sinirlendirirsniz :D şu an naruto ile ilgili tek beklentim sitede şu son filmin çıkması (o da tamamen hinata-sama için)
  4. aloneordead

One Piece Fight

shanks hacı enel de logia türü şeytan meyvesine güvenip kendini ölümsüz sananlardan o son filmde ki general bu adamların yanında zaten bence sönük kalmış ama kapışmalı olur he edit : he iki diyormuş o zaman bir de mihawk adamlar zaten kanka iyi anlaşırlar güzel olur
  5. aloneordead

Konnichiwaa :)

hoşgeldin keşke konuyu açmışken seni daha çok tanıyablseydik isim yaş falan ama neyse :D
  6. aloneordead

Merhaba...

hoşgeldin tolga ben de ali osman 22 yaşındayım işin güzelmiş ya ben de yazılım alanına atılmayı düşünüyorum naruto resimleriiçin seni şu konuya yönlendireyim http://forum.turkanime.tv/topic/12069-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-3-wallpaper-complete-pack/
  7. yalnız dolar kurunun 1.5 sabitlenmesi mükemmel şimdi haloween de geliyor birr haftalık çılgın bir indirim durumu olur o zaman akarız
  8. aloneordead

Türkanime.tv RPG severler kulübü

yaz beni yaz beni rpg candır rpg hayattır en sevdiğim rpg de skyrimdir
  9. aloneordead

Herkese selam

hoşgeldin efe ben de ali osman senin gibi bi gamer ım ben de daha kimsenin adını duymadığı oyunları bitirmişliğim vardır :D :D umarım forum da iyi vakit geçiririsin
  10. 20 yaş hiç bir şey değil 35 yaşımda ki kuzenimi başlattım animeye sıkıntı yok dal gitsin sevdiğin kitap film oyun dizi türü varsa söyle onun ayarında yapıştırırz rahat ol sen
  11. aga benim burada karşı olduğum şey doktorun oyuncularla kişileştirmesi david farklı matt farklı ya da peter farklı doktorlar değil hepsi aynı doktor yani doktor sadece bir oyuncuya ait değil benim için favori doktoru oynayan kişi matt ti ama o değiştiği zaman ne üzüldüm ne de duygulandım ha keza david ve 9. içinde duygulanmadım hatta sevindim çünkü o aktörler doktor olarak görevlerini tamamladılar ve dizi kendi yolunda devam etti doctor who da olması gerektiği gibi onun için bir karakteri alıpta bu en iyi doktor gerisi olmasa da olur bundan sonra doktorun devam etmesine gerek yok tarzı yorumlar saçma yeni sezonun birinci bölümünün sonunda doktorun clara ya dediği gibi bakıyorsunuz ama doktoru göremiyorsunuz çünkü umrunuzda olan doktor değil onu kimin oynadığı (biraz sertama kusura bakmayın)
  12. doktor zaten 13 hakkını kullanmıştı şu an anayurdundan yeni 13 lü hak aldı onun için bi 13 doktor daha gider doctor who bitmez kısaca :D :D
  13. Arkadaş bu peter capaldi ye olan nefretin sebebi neden anlamıyorum adam gayet te müthiş bir oyuncu ve doktor rolünün hakkını veriyor geneli yaşlı falan diyor ya işte beni en çok uyuz eden de o peter capaldi gayet başarılı ve doktorun şu an ki karakterini de iyi canlandırıyor doktor şu an gerçekten biraz karanlık ve eskisi kadar merhametli değil gibi duruyor bakalım bu sezon bize ne getirecek :D ayrıca gerçekten güzel olmuş son olarak polux eğer oyunculara oyuncu oldukları için bağlanırsan o karışıklığa girersin ama benim gibi hepsine doktor gözüyle bakarsan değişenin sadece yüz doktorun her zaman doktor olduğunu kendini alıştırırsan hiç bir sorunun olmaz
  14. aloneordead

Oyunlarda Ölen Karakterler [Spoiler içerir]

bu listede ölümüne en üzüldüğüm ve şaşırdığım karakter joker olmuştu ama bioshock 3 ün o muhteşem sonu aklımı başımdan almıştı ya ayrıca elder scroll oblivion da tiber septim in oğlu martin i bioshock 2 de ismini bilmesek te oynadığımız big dady i untmuşsun :D
  15. aloneordead

Counter Strike : Global Offensive

ben de bayağı oynuyorum ya ama pek ustası değilim isteyenn ekleyebilir counter falan atarız
  16. aloneordead

Konnichiwaaa~

aleyna ne güzel ismin varmş öyle neyse ben de ali osman hoşgeldin halkın arasına <_< senin hakkında bir şeyler öğrenmek isterdim ama derggiyi açamayacak kadar üşengecim hadi iyi forumlar tekrar hoşgeldin :D :D
  17. aloneordead

Nasıl Hayalet Görürsün?

korkamıyom böyle şeylerden bilmyorum ya neden yani şartlamıyorum da kendimi korkmayacam diye ama işte ilgi çekici gelmiyor ama prodüksiyon fena değil :D
  18. aloneordead

Cümleten Selemun Aleyküm

aleyküm selam kardeşim de şimdi yazdığın serilerin hepsi tür olarak birbirinden farklı sevdiğin belli bir tür varsa ona göre öneririz sana
  19. aloneordead

Gun Monkeys Oyun Çekilişi

ekle bakalım beni oyun steam üzerinden mi ?
  20. elfen lied arkadaşın ısrarı üzerine izlemek için izledim ama töbe bi daha ne izlerim ne de birine öneririm
  21. wuuu güzel haber anime tekrar başlar ya bencede
  22. eskiiden animeye ilk başladığım zamanlar yaklaşık 5 6 sene önce günde 25 30 bölüm izlediğim zamanları biliyorum şimdi ise 2 aydır falan tek izlediğim haftadan haftaya one piece
  23. aloneordead

The Legend of Zelda

bunu gördün mü. it just a theory a game theory
  24. aloneordead

The Legend of Zelda

bu arada flood gibi olacak ama seni steam de ekledim kabul etmemişsin :D
  25. aloneordead

The Legend of Zelda

aaa olmadı şimdi o kadar oynadıysan nasıl tanımazsın g man abimizi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.