Jump to content

aloneordead

Üyeler
  • İçerik sayısı

103
  • Son ziyareti

aloneordead kullanıcısının paylaşımları

1. aloneordead

Scanlation+Fansub=?

scansub deyin bence kendii akımınızı başlatın :D :D
  2. henüz izlemediğim anime tabiri bana biraz uzak olduğu için bulamadım ama :D:D herhalde hunterxhunter da ki şu beyyaz saçlı suikastçı aileden gelen eleman o iyi bak o iyi :D
  3. aloneordead

İmza Yapıyoruz...

çok teşekkür ederim ellerinize sağlık yeni imzam güzel oldu :D
  4. aloneordead

İmza Yapıyoruz...

bana da imza yapın la ben de yeniyim sitede gerçi nasıl koyulur bilmiyorum ama bana da bir sanji imzası yapın :D
  5. aloneordead

İstek Resim

bana da bi sanji başkan çiz o zaman reis zahmet olmaz ise sana :D
  6. aloneordead

Merhaba :)

oha burası karışmış admine hanım gelmiş atar yapmış falan neyse bu arada yeni profil resmi koydum samet beğendin mi :D :D :D
  7. aloneordead

zeyzey o zeyzey ifşa edeyim hemen :D :D
  8. aloneordead

samet direnişin üye alımını da bu konuda yap bari :D :D hikayelerini okumak isterim en kısa zamanda :D :D bir de türk olarak taleworlds var oyun müessesesinde mount and blade warband favori oyunlarımdandır (143 saat oynamışlığım var ) onlar hakkında ne düşünüyorsun :D
  9. aloneordead

hoşgeldin kardeşim foruma umarım iyi vakit geçirirsin forumda :D :D ben senin aksine tam bir ineğim tabiri doğruysa zaten bitince de büyük ihtimalle öğretim üyesi olup profösör olacam (not ortalaması 3.90 :ph34r: ) roman yazdığını bilmiyordum ben de roman yazıyorum şu an Ay Şeytanları adlı bi eserime devam ediyorum o bitince Işığın Savaşçısı adlı diğer eserime geçecem yaklaşık 4 senedir falan öyle böyle yaıyorum (yazılarımıza birbirimize atıp değerlendirme yapabiliriz :D ) forum da direniş var seni de oraya bekleriz (komutan gizemli kimse tanımıyor :D :D ) bir de Hunter x Hunter izlemediysen konu açma lütfen B) B) B)
  10. aloneordead

Natsu mu ? Gray Mi ?

gray ya bazı yönlerden sanji ye benzetiyorum gray i onun için ft de favorim graydir
  11. aloneordead

Herkese Merhaba :)

ben belki bir gün bi yanlışlık olurda lol ü sever lol e başlarım diye korkumdan yanımda siyanür taşıyorum elim lol server larına giderse ağzıma atıp her şey geç olmadan bitsin diye :( :(
  12. aloneordead

hayır her şeyi de LoL deme işte orada beni kaybettin seni 3 hayırla uğurluyoruz :( :( (şaka şaka hoşggeldin :D)
  13. aloneordead

hoşgeldin ben de ali osman direnişin yandaşlarındanım :D güzel animeler izlemişsin gerçekten ve bilgisayar oyunu seven bir bayan az bulunan bir şey :D sitede iyi vakit geçirmen dileği ile he bir de dota oynuyor musun dota da oynuyorsan tam olur he :D (barboros benden gene bi adım öndesin mesaj yazmada :D )
  14. aloneordead

Merhaba ^^

barboros senin o level9 yazan yere devrim komutanı yazsınlar :D :D
  15. aloneordead

Merhaba ^^

o ezgiyi bi ben göremedim herkes neden çekiniyor bu kadar (bu arada direniş ordusuna beni de kat barboros başkan otoriteye boyun eğmeyyeceğiz :D :D :D )
  16. aloneordead

Merhaba ^^

kardeşim arada kaynayıp gitmesin diye iltifatı üzerime alınayım isterdim ama hiç te tatlı değilim bildiğin ''ossan'' olmuşum yani :D :D bu arada sen benim açtığım amatör akatsuki filmimiz konusuna baktın mı :D fikirlerin değerli
  17. aloneordead

Merhaba ^^

çok alakasız olacak ta barboros başkan senin bu imza da ki manga sayfası neden ters seni her gördüğümde kafama takılıyor o imza :D
  18. aloneordead

Merhaba ^^

hoşgeldin berra şu sıralar hangi mangayı okuyorsun ben d.gray-man okuyorum :D bi de şu imza da ki hangi animeden merak ettim iyi zamanlar geçirmen dileğiyle :D
  19. aloneordead

Ohayo Gozaimasu

gene şanslısınız ya ben 15 yaşında başladım 8 sene önce tabi türk anime falan da bilmiyoruz sağdan soldan arayıp buluyoruz bi o fansub bi bu fansub bi ara bütün siteler de çılgıınlarcasına kapanıyordu zor zamanlardı ya kaç koskoca site devrildi hey gidi hey neyse ki buralara kadar gelebildik şu türk anime tv bütyük nimet valla :)
  20. aloneordead

Ohayo Gozaimasu

hoş geldin kardeşim gençlerin animeye başladığını gördükçe duygulanıyorum resmen ya benim nesle bakıyorum harbi iş yok ya bu yeni nesil gençlik daha çok yönelmiş animelere inş yakında türkiye ye de bir anime-manga dükkanı açtıracağız sayımızı arttırıp vay arkadaş bi de millet 15 dakka da imza falan koyuyor ben hala profil resmi koymayı bilmiyorum :D :D (forum özürlüyüm diyebilirim)
  21. bu cauchy nin derdi ne arkadaş her sene farklı teorem :(

22. hangi moba şimdi moba dendi mi benden sorulur 8 senelik dota oyuncusuyum :D piyasadaki bir çok mobayı da denemişliğim var
  23. aloneordead

Selam minna :D

neymiş o konu ben de geleyim mi :D ben de gelsem ne olur yani :D
  24. mmorpg oldum olası sevemedim ama yaptığın gözlemlerin hepsi doğru(sevemedim diye oynamadım demiyorum :D ) ama meslek sistemini değinmemişsin eksiğini yakaladım bence meslek sistemi iyi oturtulmuş sao da onun haricinde elder scroll online la ilgili ne düşünüyorsun onu da bi sorayım
  25. aloneordead

Selam minna :D

hoşgeldin foruma ben de senin gibi yeni katıldım sayılır yaşı kafana takma ama benim gördüğüm kadarı ile forumun yaş ortalaması 15-17 galiba :ph34r: (ben de 23 yaşındayım faydasını görmedim yani :D ) onun haricinde ineklik kavramına karşıyım eğer işin ders çalışmaksa ders çalışacaksın tabi ki (çaktırma ben de sınıf birincisiyim üni de onun iiçin diyorum :D ) şu kitap yazma sitesini ilk defa gördüm ya iyi oldu benim de bir kaç tane orjinal hikayem var onları eklerim oraya ya birazdan senin kitapları okur yorum yaparım :D sonuçta 4-5 senedir yazıyorum az biraz bilgim var :D hadi bakalım umarım iyi vakit geçirirsin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.