Jump to content

aloneordead

Üyeler
  • İçerik sayısı

103
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    aloneordead got a reaction from Celine in Natsu mu ? Gray Mi ?   
    gray ya bazı yönlerden sanji ye benzetiyorum gray i onun için ft de favorim graydir
  2. Beğen
    aloneordead got a reaction from ReiHinochan in Konnichiwaa :)   
    hoşgeldin keşke konuyu açmışken seni daha çok tanıyablseydik isim yaş falan ama neyse :D
  3. Beğen
    aloneordead got a reaction from Bom Tombadil in Herkese selam   
    hoşgeldin efe ben de ali osman senin gibi bi gamer ım ben de daha kimsenin adını duymadığı oyunları bitirmişliğim vardır :D :D umarım forum da iyi vakit geçiririsin
  4. Beğen
    aloneordead got a reaction from Mireille in Sizi Doctor Who İzlemeye İtecek 10 İkna Edici Sebep   
    Arkadaş bu peter capaldi ye olan nefretin sebebi neden anlamıyorum adam gayet te müthiş bir oyuncu ve doktor rolünün hakkını veriyor geneli yaşlı falan diyor ya işte beni en çok uyuz eden de o

peter capaldi gayet başarılı ve doktorun şu an ki karakterini de iyi canlandırıyor doktor şu an gerçekten biraz karanlık ve eskisi kadar merhametli değil gibi duruyor bakalım bu sezon bize ne getirecek :D ayrıca gerçekten güzel olmuş 

son olarak polux eğer oyunculara oyuncu oldukları için bağlanırsan o karışıklığa girersin ama benim gibi hepsine doktor gözüyle bakarsan değişenin sadece yüz doktorun her zaman doktor olduğunu kendini alıştırırsan hiç bir sorunun olmaz
  5. Beğen
    aloneordead got a reaction from MorriganVEX in Sizi Doctor Who İzlemeye İtecek 10 İkna Edici Sebep   
    Arkadaş bu peter capaldi ye olan nefretin sebebi neden anlamıyorum adam gayet te müthiş bir oyuncu ve doktor rolünün hakkını veriyor geneli yaşlı falan diyor ya işte beni en çok uyuz eden de o

peter capaldi gayet başarılı ve doktorun şu an ki karakterini de iyi canlandırıyor doktor şu an gerçekten biraz karanlık ve eskisi kadar merhametli değil gibi duruyor bakalım bu sezon bize ne getirecek :D ayrıca gerçekten güzel olmuş 

son olarak polux eğer oyunculara oyuncu oldukları için bağlanırsan o karışıklığa girersin ama benim gibi hepsine doktor gözüyle bakarsan değişenin sadece yüz doktorun her zaman doktor olduğunu kendini alıştırırsan hiç bir sorunun olmaz
  6. Beğen
    aloneordead reacted to BenoBlack(Mutlu) in Sizi Doctor Who İzlemeye İtecek 10 İkna Edici Sebep   
    Kesinlikle katılmıyorum sana önyargılı davranmayı bir doctor izleyininede yaıştırmıyorum bence adamın tipi yerine oyunculuguna bakılmalı capali gerçekten iyi bir oyuncu eger sadece yaşlı diye doctor bırakıcaksan senin ilk sezonlar (1980 yapımı) izlemediğini farz ediyorum ve izlemeni kesinlikle öneriyorum .Tamam peter ve matt gerçekten iyi oyunculardı ve bende matt smiti özlüyorum ama şimdiki doctorun yapıcagı har hareketi merakla bekleiyorum önyargılı olmak kesinlile bir docktor izleyenine yakışmıyo şimdilik 2 bölüm çıktı ve yarın 3 bölüm geliyo bence kaybın yok izlemeye devam etmelisin
  7. Beğen
    aloneordead got a reaction from Aksamov in Forumun Enleri   
    bi insanı küçük bir ekarnın arkasında klavyeye parmak dokundurması ile ve bunu genel olarak tek bir konuda (yani forumun amacı açısından anime) yaparken tanımayla idol seçmek ne kadar doğru bir hareket o tartışılır bence gereksiz( tabi bence hemen dövmeyin :ph34r: )

bi idolüm varsa o da Ömer bin Hattab tır
  8. Beğen
    aloneordead got a reaction from wOnkru in Konnichiwaaa~   
    aleyna ne güzel ismin varmş öyle neyse ben de ali osman hoşgeldin halkın arasına  <_< senin hakkında bir şeyler öğrenmek isterdim ama derggiyi açamayacak kadar üşengecim hadi iyi forumlar tekrar hoşgeldin :D :D
  9. Beğen
    aloneordead got a reaction from Rassvet in Jump Super Anime Festa Etkinliği - Gintama Özel Bölümü   
    wuuu güzel haber anime tekrar başlar ya bencede
  10. Beğen
    aloneordead got a reaction from Vintelo in The Legend of Zelda   
    bunu gördün mü. it just a theory a game theory
  11. Beğen
    aaa olmadı şimdi o kadar oynadıysan nasıl tanımazsın g man abimizi

12. Beğen
    son çıkan link between the worlds oyununu eklememişsin yalnız

bi de her işi link yaparken oyunun isminin zelda olması  :(  :(  :(
  13. Beğen
    aloneordead reacted to Nayru in The Legend of Zelda   
    Linke ısınmak zaman alabilir bi şey demiyorum Palutena konusunda duygularımız karşılıklı (yakında ona da bir inceleme çekecem)

Haklısın onu da ekleyebilirdim son çıkan ve çıkacak oyunlarla ilgili kafamda farklı bir düşünce var  ;)  Yıllardır tartışılan bir nokta adının neden zelda olduğu...

bu arada en son çıkan Hyrule Warriors  :lol:  :lol:  (havamı da atıyım hani)
  14. Beğen
    aloneordead got a reaction from Fyzal in Merhabalar   
    hoşgeldin bir de isim yazsaydın iyidi neyse ben ali osman yaklaşık 6 yılldır ben de anime ve manga dünyasının içindeyim 

bu arada sen lol ü bırak dotaya geç dota candır diğer mobalar hikaye :D
  15. Beğen
    aloneordead got a reaction from Aurantiaco in Hearthstone Yardımlaşma   
    şimdi olay şu 9 tane hero arasından bir tane seçiyorsun benim favorim priest her heronun kendine özel hero power ı var bu iki mana istiyor 

bunlar mage de seçilen hedefe 1 damage

warior da 2 armor

rouge de 1 damegelik iki vuruşluk bıçak kuşanma

hunter da karşı heroya 2 damage 

duruid de 1 damage 1 armor 

priest te seçilen hedefe 2 hp 

warlock ta 2 can kaybedip bi kart çekme

shaman da 4 farklı totemden birini çağırma

paladin de 1-1 lik bir ünite çağırma

bunun haricinde senin desten var destede 30 tane kart oluyor aynı tip karttan en fazla 2 tane bulundurabiliyorsun eğer kart legendry ise 1 tane en fazla

her heronun bi kendine özel kartları var bir de her heroda kullanılabilen netural kartlar var 

kartlar 3 e ayrılıyor 

silah kartları heronuzla vuruş yapmanızı sağlıyor 

büyü kartları kartın üzerinde yazan büyüyü etkin ediyor(büyü kartları herolara özeldir netural kartlarda bulunamaz her heronun  kendi büyüsü var)

ve en önemlisi minion kartları bunlar da sahaya sürdüğün adamlar hepsinin farklı vuruş ve can değerleri ve değişik özellikleri var 
    örn: taunt kartları nın özelliği o yokedilmeden diğer minyonlara ya da herona yönelemez rakip

amaç rakiibin 30 hp sini o senin kini bitirmeden bitirmek ya da adamın surrender çekmesini sağlayacak kadar zorlamak

mana sistemi de şöyle çalışıyor 1 mana ile başlıyorsun her el sonunda +1 mana kazanıyorsun en fazla 10 mana slotuna ulaşabiliyorsun her kartın istediği mana değeri farklı 1 mana isteyen kartta var 10 mana isteyen kartta
  16. Beğen
    aloneordead got a reaction from Kayla in Yeniyim, noobum :3   
    sosyalde iyi konuşabiliyorum ama gerçek hayatta konuşamıyorum ???? biri bu cümleyi bana açıklasın  :)  :)

ayrıca burası online oyun değil küçük hanım forum sitesi noob gibi bir sıfat burada geçerli olmaz :D

neyse ben de ali osman 23 yaşındayım foruma hoşgeldin ismin güzelmiş pek duymaya alışık değilim 

umarım iyi vakit geçirirsin (ben de iyice karşılama komiteesi gibi oldum her tanışalım başlığında varım :D :D )
  17. Beğen
    aloneordead got a reaction from ess in merhaba   
    hoş geldin ben de ali osman doğan 23 yaşındayım böyle yaşıtlarım kaydolunca ayrı bir mutlu oluyorum sevdiğin şeylerin birçoğunu kendim de yaparım 

bi de en sevdiğin animeyi mangayı falan da yazsaydın güzel olurdu :D
  18. Beğen
    aloneordead got a reaction from Edwards in Merhaba   
    merhaba arda ben de ali osman  23 yaşındayım yazları istanbulda kşları izmitte okuldayım umarum iyi vakit geçirirsin

fma benim de top 5 imde çok iyidir :D
  19. Beğen
    aloneordead reacted to Edwards in Merhaba   
    Merhaba arkadaşlar benim adım Arda 18 yaşındayım ama bu sene lise sona geçtim, çünkü 9. sınıfta kalmıştım. :D Annemle babam ayrı olduğundan dolayı İzmir/Ankara arası sık sık gider gelirim, şuan Ankaradayım :D En sevdiğim animeyse FMA ve Naruto. :D Tekrardan merhaba :D
  20. Beğen
    aloneordead reacted to TsundereAkali in Çizimlerim (Güncellendi)   
    Avatardan bi karakter yapım aşamasındaki hali o ^^
    renklendirip atmaya çalışıcam güzel durursa ^^
  21. Beğen
    aloneordead reacted to TsundereAkali in Çizimlerim (Güncellendi)   
    Pis çizmeyi severim öyle düzenli çizince sıkılıyorum... o yüzden böyleykende sevdiyseniz ne mutlu bana  ^_^  ^_^  ^_^   

Fairy tail "kafadan karakter yarattım ._." (karalama) :

Öylesine kafadan"karalama" : 

Alıştırma : 

Sıkıntıdan :F :

Bakmadan çizdiğim sasuke-kun:

LoL Zac - "Zombileme yarışması için çizdiğim resim..."

Yeni yarattığım karakterler.(Kafa olarak :F)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ulquiorra

Kurapika "gözü renklendirdim diğerlerini üşendim ._."

Espada "Renkli" (ilk defa ciddi çizim yapıyorum :P )"resimi kaydetmeden program hata verdi -.- baştan başlıycam boyamaya -.-"

ESPADA- 

Natsu

Monkey D Luffy

Edward Elric

Futaba Aşkım :wub:  :wub:  :wub:  ;

Obito

Madara

Obito

Gözler  :blink:

Naruto  :ph34r:

Gaara 

Kendi yarattığım karakterler;

mako chan için çizdiğim  Sebastian Michaelis 

İchigo : :huh:

Pain B) 

İtachi  B)  B)  B)  B)  B)  B)

22. Beğen
    aloneordead got a reaction from quincy in Forumun Enleri   
    bi insanı küçük bir ekarnın arkasında klavyeye parmak dokundurması ile ve bunu genel olarak tek bir konuda (yani forumun amacı açısından anime) yaparken tanımayla idol seçmek ne kadar doğru bir hareket o tartışılır bence gereksiz( tabi bence hemen dövmeyin :ph34r: )

bi idolüm varsa o da Ömer bin Hattab tır
  23. Beğen
    aloneordead reacted to Hatsune Miku in Scanlation+Fansub=?   
    Hala gülüyorum :D :D :D
    GENİUS *u*
    Ama cidden ne deniyor ya TTuTT
  24. Beğen
    aloneordead reacted to Hatsune Miku in Scanlation+Fansub=?   
    :hi-onion-head-emoticon:
    Eaa, öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlışsa taşıyın pls :frozen-onion-head-emoticon:
    Direk konuya gireyim madem.

Şimdi biz fansub-scanlation karışımı bir grup açacağız.
    Ama tam olarak ne diye adlandırıldığını bilmiyorum hem scanlation (manga çeviren) hem fansub(anime çeviren) çünkü.
    Bu tür grubun bi adı varmı yoksa bunun adı yine fansub mu?

Ş-Şey doğru anlatabildimmi bilmiyorum, kısaca scanlation+fansub nasıl adlandırılır? :dying-onion-head-emoticon:

(bu tür iş yapan bi fansub örneği:heterophobia fansub
    onlarda hem manga hem anime çeviriyorlar)
  25. Beğen
    aloneordead reacted to Amy's in İmza Yapıyoruz...   
    tmm ben yaparım bir şeyler 1 saat içinde biter sanırım bekleyeblirsen ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.