Jump to content

Gardenya

Üyeler
  • İçerik sayısı

91
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Gardenya kullanıcısının paylaşımları

1.  

Tek kelimeyle harika.

2. Mad Max uzun zamandır bu kadar sağlam bir film izlememiştim. Tavsiye ederim :)

3. İşte bu beklenmeye değer :)

4. Ufaklığa dua edin şu birkaç haftayı geçirebilmesi için :( http://hizliresim.com/PqX237

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

aaa süt tozu ile besleyin veterinerde hafta sonları çalışıyorum eğer önemli bişi olursa öm atabilirsin ayrıca sıcak tutun havaya aldanmayın

2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

2 ay önce klinğin önüne sabah bi kolde doğar doğmaz bırakılan 6 kedi vardı hepsinede güzelbir şekilde baktık ve sahiplendirdik :)

5. Bindiğim gemi yine yanlış limanda

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. HolySpirit

HolySpirit

Diğer hayvanlar içinde öylemidir acaba..

3. Lynx

Lynx

Yok ya hiç sevmem ben zaten evcil olmayan hayvanları beslemeyi. En temizi kedi valla kendi geliyor beni sev diye.

4. Gardenya

Gardenya

Her canlı ait olduğu yerde yaşamalı bence de. Kedi ve köpekler candır :)

6. Emeğine sağlık. Bende sevdiğim anime soundtrack'lerini çalabilmek için kemana başladım. Umarım senin katettiğin yolları ben de bir an önce geçerim :D Çalışmalarını takip ediyorum. Devamını dilerim..
  7. Gardenya

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum. Nefret ettiğim eski oda arkadaşlarıma İstanbul'un iyi bir semtinde iş bulduğumu ve 3 bıçık milyar alacağımı ve hatta bunun başlangıç için böyle olduğunu hatta ve hatta aynı zamanda yüksek lisansımı da garantilediğimi söyledim. İnandılar. Ve çok mutsuz oldular. Pişman değilim bi daha olsa bi daha yaparım :D
  8. Kpss'ye iki hafta kala çalışmaya başlamak. Risk budur :D

2. Gardenya

Gardenya

Pek kaçışın olduğunu sanmıyorum bu saatten sonra :) Hepimize kolay gelsin

3. Sakuragi

Sakuragi

Bol şans dilemekten başka bir şey gelmez sanırım elimden, bir de dua etmekten ;)

4. jans09

jans09

Sana da kolay gelsin :) Teşekkürler sakuragi :)

9. Bu konuyla ilgili bir film de çekiliyor diye hatırlıyorum. Japon film festivali broşüründe görmüştüm
  10. Sen bu duruma düşecek kadın mıydın be Cersei. Yazık oldu bak şimdi :D

11. Nikyu meyvesi bende olsa keşke. Gereksiz insanları ışınlardım ne güzel :/

12. Kel kal Kurosaki :D En çok onu sevdim. Genel olarak güzel. Devamını dilerim :)
  13. Vakit bulmuşken yeni bi anime izliyim dedim onda da herkes öldü. Adaletin bu mu dünya :'(

2. Gardenya

Gardenya

Zaten izlediğim her animede sevdiğim karakterler ölüyor. Alıştığımı sanmıştım :D Senin aklına hangi anime geldi ?

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Akame ga Kill :D

4. Gardenya

Gardenya

Hahhaha :D O ayrı bi konu zaten

14. Gardenya

Çizmeyi Özellikle Sevdikleriniz ve Sevmedikleriniz

Sevdiklerim: Yüz, tuhaf ama kulak çizmeyi seviyorum, saç ve gözler. Yüz ifadelerini ve arka plan çizmeyi de severim. Kendi oluşturduğum karakterleri çizmekten daha çok keyif alırım. Bir de kıyafet çizmeyi seviyorum. Sevmediklerim: EL. El çizerken cinnet geçiriyorum. Bi de sağ gözü her zaman daha güzel çizerim. Perspektifle de aram iyi değil. Gölge ve tonlamalara girmiyorum bile.
    2. Witch

Witch

Ay harika lfdşsd Shizuka süper T3T

3. Barış

Barış

holywood'daki yapımcıların yerinde olsam alırım ben bu herifi. imkanları yokken neler yapmış bide imkanı olsa dünayayı yerinden oynatır bu eleman

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Pikachu'yla Kaptan Amerika'yı baya beğendim ben de

15. Atmasyon, sallamasyon becerilerimi sonuna kadar kullanıcam gibi geliyor. Vizeleri olan herkese başarılar :)

1. houston

houston

ben çok iyi kullanıyorum :) 60-70 hepsi

2. Gardenya

Gardenya

Genelde bende mantıklı atarım ama 40 almışım :/

16. Allah'ım akıl dağıtırken niye oda arkadaşlarımı es geçtin? Bu bana yapılan bir haksızlık değil midir?! :/

17. Gardenya

Kısa Film Proje Çalışmamız

Sabrınıza hayran kaldım. Cidden zor bir iş. Ama emeğinize değmiş :)
  18. Artık benim de bi Gama-chan'ım var. Yeeiiyy :) http://i.hizliresim.com/lkW87p.jpg

19. Özgün olanları daha çok beğendim. Karakter oluşturmak zordur ama seninkiler gayet başarılı. Emeğine sağlık
    1. Yabus

Yabus

Diğer filmler hakkında pek bir fikrim yok ancak Kelime Bahçesi (Türkanime'de Japonca adıyla geçiyor) gerçekten herkesin görmesi gereken bir film bence. Bu kadar gerçekçi bir animasyon bulmak çok zor: http://imgur.com/gallery/wCR0f

2. Gardenya

Gardenya

Umarım izleme şansım olur. Teşekkürler

20. Gardenya

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bleach'e başlayıp bırakmıştım şimdi tekrar başladım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.