Jump to content

Gardenya

Üyeler
  • İçerik sayısı

91
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Gardenya kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Mezun etmem seni diyen hoca! Araban var mı? Peki güzel mi? Umarım güzel kalır.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. h3n4

h3n4

4 kez bıraktığı olsam dövdürtürüm ben o insanı, iyi dayanmış :) Sen olduğunu çakmayacaksa aklına gelen her şeyi dene derim :D

3. Barış

Barış

gerçek hikaye hocadan duydum. profun teki öğrencinin tekine fena takmış elemanı 5 kez falan bırakmış. elemanda son gireceği sınava deli gibi çalışıp sınava girmiş. kağıdı 100lük doldurmuş ve teslim etmeden önce yazdıklarının hepsini silmiş ve boş kağıt vermiş. hocada basmış sıfırı boş kağıdı görünce. elemanda hocayı şikayet etmş ben 100 lük kağıt verdim cevaplarım silinmiş diye. :D

4. Gardenya

Gardenya

Rica ediyorum aklıma bu fikirleri sokmayın :D riskleri var ama fena değilmiş.

2. HolySpirit

HolySpirit

Diğer hayvanlar içinde öylemidir acaba..

3. Lynx

Lynx

Yok ya hiç sevmem ben zaten evcil olmayan hayvanları beslemeyi. En temizi kedi valla kendi geliyor beni sev diye.

4. Gardenya

Gardenya

Her canlı ait olduğu yerde yaşamalı bence de. Kedi ve köpekler candır :)

2. Witch

Witch

Ay harika lfdşsd Shizuka süper T3T

3. Barış

Barış

holywood'daki yapımcıların yerinde olsam alırım ben bu herifi. imkanları yokken neler yapmış bide imkanı olsa dünayayı yerinden oynatır bu eleman

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Pikachu'yla Kaptan Amerika'yı baya beğendim ben de

2. Vakit bulmuşken yeni bi anime izliyim dedim onda da herkes öldü. Adaletin bu mu dünya :'(

2. Gardenya

Gardenya

Zaten izlediğim her animede sevdiğim karakterler ölüyor. Alıştığımı sanmıştım :D Senin aklına hangi anime geldi ?

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Akame ga Kill :D

4. Gardenya

Gardenya

Hahhaha :D O ayrı bi konu zaten

3. Perspektif çizemiyorum böhü :'(

2. Soranohikari

Soranohikari

Onlar insan çizimine geçiş yapacaklardı, muhtemelen farklı açılardan insan çizimini işlerler, o yüzden blogu takip et derim, ya da görürsem sana haber veririm :)

Arkadaşıma ne zaman insana geçeceklerini sordum ama henüz görmedi sanırım, cevap verirse onu da söylerim :)

3. Gardenya

Gardenya

Teşekkürler tekrar :)

4. Soranohikari

Soranohikari

Arkadaşım anatomiye geçmiş kursta, atayım dedim. Gerçi insan perspektifi çizmene yardımcı olur mu olmaz mı onu sen daha iyi anlarsın :)

http://songenaninkutusu.blogspot.com.tr/2014/11/kurs-gunlugu-6.html

http://songenaninkutusu.blogspot.com.tr/2014/11/kurs-gunlugu-7.html

4. Manga studio kullanan var mı?

2. Raven-kun'

Raven-kun'

Free Trial ' li ama ben photoshop kullanıyorum şu anlık :D

3. Gardenya

Gardenya

Aslında bende photoshop kullanıyordum ama bu işlerde pek iyi değilim. Manga studio daha kolay gibi göründü ama tabletle kullanılıyor sanırım bi bilginiz var mı?

4. OrangeBox

OrangeBox

Grafik tablet de olabilir.

5. Kpss'ye iki hafta kala çalışmaya başlamak. Risk budur :D

2. Gardenya

Gardenya

Pek kaçışın olduğunu sanmıyorum bu saatten sonra :) Hepimize kolay gelsin

3. Sakuragi

Sakuragi

Bol şans dilemekten başka bir şey gelmez sanırım elimden, bir de dua etmekten ;)

4. jans09

jans09

Sana da kolay gelsin :) Teşekkürler sakuragi :)

1. Yabus

Yabus

Diğer filmler hakkında pek bir fikrim yok ancak Kelime Bahçesi (Türkanime'de Japonca adıyla geçiyor) gerçekten herkesin görmesi gereken bir film bence. Bu kadar gerçekçi bir animasyon bulmak çok zor: http://imgur.com/gallery/wCR0f

2. Gardenya

Gardenya

Umarım izleme şansım olur. Teşekkürler

6. Atmasyon, sallamasyon becerilerimi sonuna kadar kullanıcam gibi geliyor. Vizeleri olan herkese başarılar :)

1. houston

houston

ben çok iyi kullanıyorum :) 60-70 hepsi

2. Gardenya

Gardenya

Genelde bende mantıklı atarım ama 40 almışım :/

7. Ufaklığa dua edin şu birkaç haftayı geçirebilmesi için :( http://hizliresim.com/PqX237

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

aaa süt tozu ile besleyin veterinerde hafta sonları çalışıyorum eğer önemli bişi olursa öm atabilirsin ayrıca sıcak tutun havaya aldanmayın

2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

2 ay önce klinğin önüne sabah bi kolde doğar doğmaz bırakılan 6 kedi vardı hepsinede güzelbir şekilde baktık ve sahiplendirdik :)

8. Artık benim de bi Gama-chan'ım var. Yeeiiyy :) http://i.hizliresim.com/lkW87p.jpg

9. Bindiğim gemi yine yanlış limanda

10. Allah'ım akıl dağıtırken niye oda arkadaşlarımı es geçtin? Bu bana yapılan bir haksızlık değil midir?! :/

11. Öğrencilik hayatım boyunca bi kere bile ay sonunu getiremedim! Kart çıkartaym diyen dilim gopeydi!

12.  

Tek kelimeyle harika.

13. Sınavlarda candy crush gibi. Bir sonu var mı diye düşündürüyor :/

14. Nikyu meyvesi bende olsa keşke. Gereksiz insanları ışınlardım ne güzel :/

15. Sen bu duruma düşecek kadın mıydın be Cersei. Yazık oldu bak şimdi :D

16. İşte bu beklenmeye değer :)

17. Mad Max uzun zamandır bu kadar sağlam bir film izlememiştim. Tavsiye ederim :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.