Jump to content

HideoKuze-(ROH)

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

HideoKuze-(ROH) kullanıcısının paylaşımları

1. Önüne gelen seriyi izlemeyen biri olarak, izlenebilecek seri konusunda sıkıntıya girdiğim zamanlarda zoraki olarak başladığım serinin beni bu denli kendine bağlamasına oldukça şaşırmıştım. Kendi ait bir farklı özelliği bunu başlıca nedeni olsa da, sanırım beni en çok etkileyen "gerçeklik" düzeyine yakınlığıydı.Yine de mükemmellik kavramına çok uzak olduğu da bir gerçek; çünkü bazı durumlarda Hikigaya'nın kendi karakteriyle çelişki içinde olması olayların ve çıkarımların basite indirgenmesine sebep olmuşu.Her şeye rağmen 10 puanlık sıfatını kaybedek düzeyde absürtlük bunlunmuyor. Hikaye işleyiş tarzında bir değişiklik olmadığı sürece 2. serisininde de 10 puanlık animeler arasına rahatlıkla gireceğini düşünüyorum. Heyecanla bekliyorum... (bu arada komedi unsurundan bahsetmiyorum bile)
  2. HideoKuze-(ROH)

TURKAN!ME E-Dergi Haziran 2014

Emeğenize saygı duyuyorum ama böylesine popüler bir sitenin dergisi böylesine dandik olmamalı.Hiç uğraşılmadan hazırlanmış, birçok gereksiz konu var dahası tasarım sıfır.Yine de belirteyim ancak bunlarla bir şekilde ilerleyebiliriz anime kültüründe.
  3. HideoKuze-(ROH)

Hangi bankai daha iyi ?

Bana göre, bankai değil ama ulqiora nın 2. salınımı.
  4. Kizaru ya öldüm o nedir gerçek hayatta öyle bir yüz ifade olan birinin nasıl taşlanmadığını çok merak ediyorum.
  5. HideoKuze-(ROH)

Bakın ne buldum

Ne günlerdi kim derdi ki o anime 600 bölüme gelecekti iyiki dublaja devam etmemişler isteyenler için izlesene de bulabilirsiniz
  6. Sıkı takipçi değilim ara ara karışıkizlediğimden dk 15 benimkafamda milyon tane soru sonra dönüp konuyu anlıyorum aldığım zevk inanılmaz doktor değişme olyı ebnimde canımı sıksada bir yerde aynı adam oldukları ve seyircinin sıkılma ihtimaline karşılık fazla uzatmadan değiştirme gereği duyuyorlar yine de herkes izlesin kimse kaçırmasın ama öncelik animenin
  7. ÇİZİMİ İYİ OLAN ARKADAŞLARDAN ÖRNEK ALABİLİRMİYİM BENDE AMATÖRCE UĞRAŞIYORUMDA SEVİYRMİ GÖRÜRÜM
  8. HideoKuze-(ROH)

Naruto Shippuuden Nisan 2014 Programı

animeyi bay dır izlemiyorum kaldığım yerden devam etmektense baştan tekrara izleyeceğim güncele gelene kadar fiil kalmaz finale yaklaşır bende animenin tadına doyarım
  9. HideoKuze-(ROH)

Sistem Güncellemesi!!!

Önceki konuyla ilgili ilginiz için teşekkürler. Bir de büyük serilerin, fazla bölümlere dolayı oluşan bölüm karmaşsını da daha sonra genel bir şekilde çalışma yaparak ,kullanıcıların çoğunun şikayet ettiği bölüm sıralamaları ve alternatif izleme seçenekleri konusunuda çözerseniz sevinirim.Çünkü bozuk bölümlerin çoğunu farklı sitelerde eksik veye yanlış altyazı ile izlemek zorunda kalıyoruz.
  10. HideoKuze-(ROH)

Sistem Güncellemesi!!!

Öncelikle çalışmalarınız için teşekkürler,ilk olarak kullanıcı profili bölmündeki avatar şeçeneklerine daha önce belirttiğim animenin ve daha fazlasının bulunacağı ve admin ile site yetkilileriyle daha iç içe olabileceğimiz bir sistem yapmakla beraber bir de özel mesaj seçeneğinin yanında ayrıca bir başlık altında 3 veya 5 kişi nin grub olarak sohbet tartışma gibi konuları yarı özel bir şekilde yapılabileceği bir seçenek daha eklerseniz ,alan vaya pencerde olabilir tamamiyle uygun göreceğiniz şekilde bunlarıda eklereseniz siteye daha da katkı getireceğini düşünüyorum. (Düşüncelerimizi önemsediğiniz için tekrardan teşekkürler)
  11. HideoKuze-(ROH)

One Piece Tanıtım (Ağır Spoiler İçerir)

efsane seri ve her yönüyle süper tek sorun bölümlerin yetersiz olması
  12. HideoKuze-(ROH)

Sabo hakkında teori.

sabo nun yasadığı kesin bu bilmeyen yok ve de law olması imkansız aklına nasıl geldi bilmiyorum ama sabo nun devrimci olduğu da kesin kanıt olarak kumanın luffy yardım etmesini gösterebiliriz bunu sabo istemiş olabilir dragonun oğluna yardım edeceğini düşünmüyorum
  13. alakası bile yok nasıl bir seslendirme anlayışı o öyle taklitten öteye geçememiş
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.