Jump to content

Asmelay

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Asmelay hakkında

• Doğum günü 01/10/2002

Profil Bilgileri

Asmelay üyemizin başarıları

1. Asmelay

Vampire Knight~FC

Arkadaşlar kimler mangayı okudu. Ben ingilizcede okudum Türkçesini de satın aldım. Anime devam edecek mi bilgisi olan var mı?
  2. Asmelay

Vampire Knight~FC

Remzi kitapevinde death note vampire knight ve one piece in mangaları var hem türkçe hem ingilizce daha bir sürü gördüm koşun alın
  3. Asmelay

Vampire Knight~FC

manga reader, manga fox, turkcraft (yeniden açılırsa) buralardan okuyabilirsin :) Ama kendini hazırlaman lazım çünkü burası niye eklenmemiş ya da bu nasıl böyle devam eder gibi. Açıkcası ben sonlara doğru sinir krizleri geçirmeye ve başım ağrımaya başladı. Sana iyi okumalar ve sınavda da başarılar. :D
  4. Asmelay

Vampire Knight~FC

Bence de hiç aktaramıyorlar :( Azıcık ekleseler o kadar çok izlenirdi ki 5. sezona kadar gelirlerdi ama nerdee.... :( 93 ün özel bölümünü okuyanlara sesleniyorum accayip hüzünlendim bir o kadar da sinirim bozuldu bilgisayarı parçalıyacaktım. :bsod-onion-head-emoticon: Nasıl yaparlar bunu aşkıma ama işlerin tersine döndüğünü öğrenince içim rahatladı. :angel1-onion-head-emoticon:
  5. Asmelay

Vampire Knight~FC

Okumanı öneririm hem de baştan sona :) Çünkü ben okuduğumda eklenmesi gereken sahneler yüzünde deliye döndüm ve animenin sonuyla mangadaki aynı bölümün sonu hiiiiç benzemiyo. :) :) :D Sonunda kafayı yedim mangada okumanı hontooooni öneririm. :)
  6. Asmelay

Vampire Knight~FC

Mangasında 93 den sonrası gelecek mi çok merak ediyorum. Bilen varsa ne olur söylesin :D Nedense ne zaman Vampire Knight ı düşünsem böyle içimde bir boşluk varmış gibi hissediyorum :I Neden acaba çok merak ediyorum. Benim gibi hisseden var mı başka? :D
  7. Asmelay

Vampire Knight~FC

Bende bilmiyorum ne ara Kaname hastası olduğumu. Yani adamda bi karizma var, yakışıklılık var, o hüzünlü yalnız gözler var daha ne olsun ;) Bir de Kaname de insanı çeken bir şeyler var (Vampir güçleri olsa gerek :P) İlk aşkım diyebilirim :D
  8. Asmelay

Vampire Knight~FC

Ben mangayı okudum ama ingilizceydi turkcraftta tamamen çevirmemişlerdi 47 ye kadar vardı. :( Geçen gün gördüm resmen çığlık attım 52 nin özel bölümüne kadar çevirmişlerdi benden başka okuyan varsa haberi olsun bu arada sonunu hiç beğenmedim manganın sonunu. :( Hala düşündükçe kafayı yiyorum yaaa :) Türkçe çevirinin yapıldığı yerleri bilen söyleyebilir miiiii???? =)
  9. Asmelay

Vampire Knight~FC

mesajı aldığım gibi tam hız sayfayı açtım :) vampire knight ı bende kaç kez izlediğimi unuttum :D manga devam edicek sanırım ama turkcraftta tam değil ondan dolayı başka bir yerden okumanızı öneririm ben okurken bu niye yoktu şu niye yoktu diye kafayı yiycekti hala devam edicek mi bilmiyorum haberi olan paylaşırsa çok mutlu olurum :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.