Jump to content

DHspark

Üyeler
  • İçerik sayısı

645
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

Durum güncellemeleri bölümüne DHspark kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Eymi admin... Legend is back :D beni çok güldürüyorsun bağyaan

1. Amygirl

Amygirl

Ne oldu yaw :D

2. DHspark

DHspark

ne olacak banlananların konusunu okumam yetiyor :D sert bir iş yaparken bile çizgini bozmuyorsun hayranının *-*

3. Amygirl

Amygirl

Çizgim mi varmış bak gaza geldim 8)

2. http://i.hizliresim.com/j4Zz7L.png kendisinden bir haftayı aşkın süredir haber alınamıyor. Bilenlerin veya görenlerin bilgilendirmesini rica ediyoruz :D (Dragon reize saygımdan 2 milyon yapmadım ödülü ama 1.999.999.999 da az bir meblağ değil hani :P )
    1. DHspark

DHspark

bilmem ki çok zaman geçti net hatırlamıyorum ama en çok ödülü olan Dragon du aklımda 2 milyon kalmış :D

3. Arkadaş ne Arslan Senki'ymiş ya çıksa da izlesek, bir FMA eder mi? Mangakaya saygım var ama fantastik bir animeden çok tarihi konulu anime gibi duruyor -_-

4. Yarın Sınava girecek tüm arkadaşlara başarılar diliyorum, inşallah herşey gönlünüze göre olur.

5. En çalışkan üye mi? *-* Demeyin öyle ama ağlarım bak (yeni fark etti)

6. Ben öyle kolay kolay şaşıran biri değilim ama forumdaki bazı değerli insanlar beni çok şaşırtıyorlar, öyle böyle değil baya şaşırtıyorlar gerçekten :/

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Kim o değerli insanlar ?

3. DHspark

DHspark

bende meraklı nerede kaldı diyordum -_- bilmesen çatlarsın zaten

4. Grkmvc

Grkmvc

Değerli insan kısmını üstüme alındım.

7. Sevgili arkadaşlarım nihayet bitiriyorum yeni projeyi bir tür karakter tasarım projesi, yarın örnek iki karakterin tasarımı yaklaşık 17 sayfa manga ile beraber yayınlayacağım, AnimeKomedi de ise gelecek hafta yeni bölüm paylaşacağım artık biraz canlanma zamanı -_-

8. Vinland Saga gibi bir manganın nasıl animesi olmaz arkadaş O_O şu anime şirketlerini hiç anlamadım -_-

9. Çok yakında bitecek olan yeni TürkAnime projesiyle ilgili küçük bir spo atayım şuraya http://i.hizliresim.com/LoXLqb.png

10. Bu aralar shounen türü bir manga projesine başlamış bulunmaktayım sevgili dostlarım, umarım güzel bir şey çıkacak ortaya *-*

1. quincy

quincy

Keşke ifşa etmeseydin.İfşa etmek için erkendi yav

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Kolay gelsin, siz yaparsanız kesin güzel projeler ortaya çıkar..:)

3. DHspark

DHspark

:) teşekkürler, güzel çalışmalar var yolda

11. güzel forumun güzel insanları selam olsun sizlere geri dönmüş bulunmaktayım :)

2. DHspark

DHspark

hoş bulduk kardeşim :D

3. quincy

quincy

Hoş geldin başkan nerelerdesin :P

4. DHspark

DHspark

vayy bedri başkan hoş bulduk :) buralardayım işte sen nerelerdesin :P

12. Uzun bir aradan sonra nihayet yarın AnimeKomedi (9) çalışmalarını paylaşacağım.. Güzel şeyler var :)

13. Herkesin Mübarek Kadir Gecesini kutlarım ayrıca üniversiteye yerleşen arkadaşları kutlar seneye kalanlara başarılar dilerim :) Çok resmi oldu ama olsun ciddi havamdayım -_-

2. DHspark

DHspark

cümlemizin inşallah bedri başkan :D ayrıca tatilde de olsan seni buralarda görmek bir şereftir :D

3. quincy

quincy

Sizi görmek benim içinde şeref :D foruma girip durumlara bakıyorum anca int zor çekiyo uzaktan bAkıyorum :D

Evet Eren bey

14. Manga Akademisi bölüm 2 bitti. Artık AnimeKomedi'ye ve "süpriz" başka bir çalışmaya dönme vakti :D Ulan ne çalışkan adamım -_- bu ay bu kadar iş yapmama rağmen yine TürkAnime ayın çalışanı ero olursa çekil giderim arkadaş *-*

2. Kaxell

Kaxell

Ahah ero kotayı yuttu. :)

Sen çalışmasan zaten buralar hep toz toprak olucak benim troll konulardan kaçan insanlar sığınacak bir yer bulmaya çalışacak.

3. DHspark

DHspark

yani ero zorunlu izinde olmasa yine o olur diyorsun öyle mi abla :(

:D eheheh aynen Ertuğrul zaten eskiden buralar hep tarlaydı :D sende çalışıyorsun bırak bu mütevazilikleri ;)

4. Mileydi

Mileydi

adamın elinde en büyük silah var animelerin yüklenmesi :D buralar hep tarlaydı bol bol top oynardık ay ben bugün yazma özürlüyüm gidip yemek yapım bari :S yemek dedimse yumurta kır ekmeklen ye :D

15. An itibariyle Manga Akademisi Çalışmaları bitmiştir. Verilen emeğe deydi gerçekten. Sanal ortamdan eşi benzeri olmayan çok kapsamlı bir çalışma oldu. Derginin Temmuz sayısından okuyabilirsiniz.

2. Mileydi

Mileydi

:D an itibari ile çalışmalar deyince dedim noluyor o.O bölüm çalışması deseniz neyse :P

3. Kaxell

Kaxell

Hahah, kitabı hatim ettim ben yolda bağıra bağıra söylüyorum. :)

O değilde harbi bayağı surpriz olucak, ilk hali ile alakası yok :P

4. MSempai

MSempai

Nette olmayan şeylerden yaptıysanız tebrik ederim :)

16. AnimeKomedi (8) çalışmasındaki Pikachu paylaşımından taslakları paylaşıyorum. İsterseniz kendi Pikachu çalışmanızı hazırlayın ve benimle paylaşın gelecek AnimeKomedi Bölümünde yayınlayayım :) http://i.hizliresim.com/oQDjaX.png

17. Arkadaşlar hesapta olmayan hastalıktan dolayı ANİMEKOMEDİ bir gün ertelendi, yarın yeni çalışmaları paylaşacağım. İğne yedim yani o derece *-* Ama bu hafta beklediğinize değecek çalışmalar var takipte kalın :)

2. Mileydi

Mileydi

Ahmedom geçmiş olsun dikkat et kendine :(

3. DHspark

DHspark

teşekkürler abla :( vurdular iğneyi acımadılar abla :( daha iyiyim şimdi ama yarın bomba gibi döneceğim şüpeniz olmasın -_-

4. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Geçmiş olsun :(

18. Kısa bir aradan sonra yarın yeni ANİMEKOMEDİ çalışmalarını paylaşacağım. Bu hafta çocukluğumuzun unutulmaz bir anime karakteriyle röportajımız olacak, Game of Thrones dünyasına bir göndermemiz olacak ve son olarak Animeci Aşıklar mini serisi 1. Bölümü sizlerle beraber olacak :D

1. sanzu

sanzu

Eh sonunda acaba yayınlandida gözümden kaçtımı diyodum

2. ayanatsume

ayanatsume

Dört gözle bekliyorum ! :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bugun yayinlasaydin moral olurdu be. :(

19. Yarın haftanın AnimeKomedi çalışmalrını paylaşacağım arkadaşlar. Bu hafta One Piece-Fairy Tail(2), Naruto(1), Bleach(1) çalışma olacak mini seri Animeci Aşıklar çalışmasında da bir bölüm olabilir.

2. DHspark

DHspark

tarayıcı lazım benim yazıcımın tarayıcı özelliği var o şekilde aktarıyorum. eğer yazıcında tarayıcı varsa çok rahat aktarabilirsin yoksa da tarayıcısı bulunan her hangi bir yazıcıdan PC ortamına aktarabilirsin

3. AlmightyAA

AlmightyAA

tamamdır bilgilendirdiğin için teşekkür ederim :)

4. DHspark

DHspark

lafı bile olmaz :) her zaman ..

20. Yarın AnimeKomedi yeni çalışmalarını paylaşıyorum bu hafta, Çalar Saat, Çizgi Gözler ve Anime Life adlı çalışmalar olacak. Takipte kalın daha güzel ve büyük çalışmalar yolda :D

2. DHspark

DHspark

takipçilerimi seviyorum ya :) daha güzel çalışmalar olacak merak etmeyin -.- birde yarın ufak bir seri başlatacağım aşık animeciler diye konusu bir sınafta anime izleyen iki kişinin aşkı :D onuda buradan duyurayım

3. Kaxell

Kaxell

Yalnız benim aklım hala logodaki kızın liseli versyonunda. (Subliminal mesaj vermeye calisiyorum, takma beni. :) )

4. DHspark

DHspark

:D logodaki kızın liseli versiyonu çizilecek onun kurtuluşu yok :D

21. Yarın ANİME KOMEDİ de son günlerde forumdaki FC olaylarına atıfta bulunacağım :) ayrıca bir animecinin süper güçlü özelliklerini :D anlatan bir çalışmam olacak...

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Kusura bakma mobildeyis haci ondan boyle oluyo pcde atmamda burda boyle gjgjgjgjg

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Cumleleri i seviyom beybi cok harikalar gjgjgjg

4. DHspark

DHspark

ehehhe :D sana serbest ero sennin sen eleştirebilirsin şaka yapıyorum :D

22. Sonunda 100 ileti olmuş bulunmaktayım :) tek hedefim sağda solda abuk subuk konular açmak ve hangi adminin konumu daha önce kapattığını görmekti Ezgi mi Emel mi yoksa Zeynep abla mı? Admin savaşları başlasın! Ben bunu yazarken arkamda Barış admin belirir o.O

2. canseckiner

canseckiner

100 yorum olmadan konu açamamak forumu öldürüyor sadece :)

3. LeornKayn

LeornKayn

İSYAN! çıkarasım geldi

4. sanzu

sanzu

ben 50 iletim varken açmıştım bu kuralı bilmiyodum kimsedende uyarı almadım. böylece kendimide ele vermiş oldum

23. Bazı aksaklıklardan dolayı haftanın ANİMEKOMEDİ çalışmaları geçikmiştir. Yarın yeni Naruto ve Shingeki no Kyojin çalışmalarını ekleyeceğim.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Bu cocuk isten kaytariyor arkadaslar. Oyaliyor bizleri.

3. DHspark

DHspark

vaay bakın kimler teşrif etmiş hıh :/ hanım hanım ben kimseyi oyalamam ! Takipçilerim için gece gündüz çiziyorum çizmeyede devam edeceğim o.O sadece bu seferlik bir aksilik oldu gecikme için gomen -_-

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Oyle olsun. -.-

24. Bu Kuruko No Basket II yi iyiki biriktirmişim son saniye atışında top potaya girecek mi girmeyecek mi diye bir hafta beklemek zulüm olurdu -_-

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.