Jump to content

DHspark

Üyeler
  • İçerik sayısı

645
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

Durum yanıtları bölümüne DHspark kullanıcısının eklediği dosyalar

1. birader bu GOT nasıl gidiyor ya ortada ne aslan kaldı ne kurt kaldı ne geyik gidici. kim yönetecek bu 7 krallığı

1. DHspark

DHspark

şimdi kitabı okuyup kitapda böyleydi diyen adamları pek sevmiyorlar ama :D ben yine söyleyeyim bu sezonla beraber sersei nin İnanç la yaşadıkları dışında herşey yazarın orjinal hikayesinden saptı artık başka bir hikaye dönüyor ne olacak nerelere varacak hiç belli değil O_O

2. (See 8 other replies to this status update)

2. Şu kola reklamının müziğini yapan daha doğrusu çalan herif... Lanet olsun sana :@

1. DHspark

DHspark

yok abi ya bildiğin bir kaç Aamir Khan filmi izlemiş bu onlardan aldığı gazla hint usulü böyle danslar müzikler falan denemiş ama ben bakamıyorum reklam çıkınca kulaklarımı kapatıp odadan kaçıyorum o derece :D rezalet -_- ulan herkes oldunuz bir kendiniz olamadınız

2. (See 6 other replies to this status update)

3. yahu ne güzel mangasın da niye her bölüm sadece 6-7 sayfa.en uzun bölüm 10 sayfa.insaf *-*

1. DHspark

DHspark

şimdi baktım da hoşuma gitti :) bir göz atarım buna ben

2. (See 3 other replies to this status update)

4. yahu ne güzel mangasın da niye her bölüm sadece 6-7 sayfa.en uzun bölüm 10 sayfa.insaf *-*

1. DHspark

DHspark

?_? ilginç! hangi manga o bölüm başına 5-6 sayfa? webtoon olmasın ?

5. Seni en çok kalabalığın arasında arsızca yediğin erik düşündürüyor. O sessiz ortamı bozan şapırt şupurt ses :D

1. DHspark

DHspark

sinemadaki mısırda aynı abi ya :D yemin ederim bazen mısırın ağzımda eriyip kaybolmasını bekliyorum :D

2. (See 6 other replies to this status update)

6. LYS de epey yaklaştı zor da olsa artık bilgisayara 1 ay ara verme zamanı, kendinize iyi bakın ,görüşürüz

1. DHspark

DHspark

tamam beklemedeyim ben sen zihnini boşalt, tamamen rotayı sınava çevir gerisini beraber hallederiz

7. Bu gün arkadaşım şu anime dediğin şey ne bir tane soylede bakayım dedi bende kendimin izlediği ilk animeyi fullmetal alchemist brotherhood önerdim severmi acaba ? (/^_^

1. DHspark

DHspark

ahaha :D bak o da doğru bir tespit bir arkadaşım vardı ya anime sevmiyorum pek ama o Death Note a baktım dehşetti diyordu :D ulan

2. (See 4 other replies to this status update)

8. LYS de epey yaklaştı zor da olsa artık bilgisayara 1 ay ara verme zamanı, kendinize iyi bakın ,görüşürüz

1. DHspark

DHspark

başarılar, inşallah istediğin gibi neticelenir :)

9. Bu gün arkadaşım şu anime dediğin şey ne bir tane soylede bakayım dedi bende kendimin izlediği ilk animeyi fullmetal alchemist brotherhood önerdim severmi acaba ? (/^_^

1. DHspark

DHspark

iyi yapmışsın, yeni başlayana tavsiye edilebilecek en iyi serilerden biridir. Herkes Death Note önerin diyor bence çok yanlış şahsen ben ilk death note izleseydim animesever biri olur muydum bilemiyorum :)

2. (See 4 other replies to this status update)

10. http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=105516510 gnostikgali nin yorumuna öldüm bittim :D
    1. DHspark

DHspark

üşenmedim okudum sonra geldim buraya ıceman in yorumunu okudum. hem kaza yapan adama acıdım hem ıceman e hak verdim -_- öyle işte milletin sevgilisi dansa, yemek yapmaya ne bileyim modaya falan merak sarar elemanın ki araba süremeye merak sarmış :D araba süremeye merak saramaz demiyorum ama garip işte yurdum insanı :D

2. (See 2 other replies to this status update)

11. Noblesse çok iyiymiş ya.. 55. bölümdeyim, hem gülmekten kırıyor hem de heyecanlandırıyor...

1. DHspark

DHspark

noblesse iyidir çok tereddütle başladığım ama nasıl bitirdiğimi de anlamadığım su gibi akıp giden bir webtone :) bitirmek derken çıkan son sayıya kadar gelmiştim işte, seri daha bitmiş değil

12. Hatsune Miku'nun bize gelme ihtimali ne kadar?

13. Hiç düşündünüz mü tuvalet kağıdının sonu niye yamuk yumruk? -istemeseniz de- ben geldim :D

14. Gun icinde uyuyup eksi eksi bi agiz tadiyla uyanmaktan nefret ediyorum. -.-

1. DHspark

DHspark

kızın son 10 bildiriminin içinde "uyku" var ya -_- yakında canlılar dünyasından uyuyanlar dünyasına göçecek -_- öyle bir dünya yok ama olsa kesin göçerdi -_-

2. (See 11 other replies to this status update)

15. Yamada-kun to 7-nin no Majo bu sezon ilk sıralamama girdi ovasından aldığım tadı kat kat aldım :D

1. DHspark

DHspark

biraz mangasını okumuştum komik bir hikayesi var seiyuu ları falan iyi seçilmişse sahnelerde yerli yerindeyse çok komik anime olur o

16. Zoro Gps Gps No Mi'yi yese yenilmez olur

1. DHspark

DHspark

:D o marimonun gps i olsa bu sefer kalkıp gps teki sesle kavga eder sanmıyorum bir faydası olacağını :D

2. (See 1 other reply to this status update)

17. Kiseijuu nun 24. bölümünü değil 23. bölümünü final sayıyorum :/

18. Eymi admin... Legend is back :D beni çok güldürüyorsun bağyaan

1. DHspark

DHspark

ne olacak banlananların konusunu okumam yetiyor :D sert bir iş yaparken bile çizgini bozmuyorsun hayranının *-*

2. (See 2 other replies to this status update)

19. http://i.hizliresim.com/j4Zz7L.png kendisinden bir haftayı aşkın süredir haber alınamıyor. Bilenlerin veya görenlerin bilgilendirmesini rica ediyoruz :D (Dragon reize saygımdan 2 milyon yapmadım ödülü ama 1.999.999.999 da az bir meblağ değil hani :P )
    1. DHspark

DHspark

bilmem ki çok zaman geçti net hatırlamıyorum ama en çok ödülü olan Dragon du aklımda 2 milyon kalmış :D

20. Bugün bir öğrencim "Hocam anime mi izliyorsunuz?" diye sordu... İşin garip yanı uzaylıymışım gibi bakıyordu o.O

1. DHspark

DHspark

ah ah bizde yoktu ki böyle hoca yaz tatili ödevi veren hocalar vardı :( insanfsız bari tatilde yakamdan düşseydin. Bu arada geçen anime izliyorum baktım çeviri jans09 :D bende sebepsiz bir mutluluk anlamadım :D emekleriniz için teşekkürler :)

2. (See 23 other replies to this status update)

21. Sizce hangi ülkenin mafyası daha tehlikeli?

1. DHspark

DHspark

evet Yakuzalarda var doğru onları unuttum ama onlar ülke dışında pek faaliyet göstermiyorlar ABD, İtalyan ve Rus mafyaları ülke dışındada etkililer

Emel adminim he Adana conosu he ya :D

22. Sizce hangi ülkenin mafyası daha tehlikeli?

23. Sizce hangi ülkenin mafyası daha tehlikeli?

1. DHspark

DHspark

İtalyan ve Rus mafyaları çok tehlikelidir, çünkü aşırı sert ve acımasız yapılanmaları varmış fakat bunlar zamanla ABD ye göçmüşler Amerikada 1960' lardan 2000 lerin başlarına kadar Mafyacılık çok yaygınmış ama devlet otoritesini onlar üzerinde arttırmış. Eskiden devlete bile ülke içinde kafa tutacak mafyalar mevcutmuş ama şu anda devletler daha baskın ve tedbirli bu konularda. Ama genel olarak tüm mafyalar tehlikelidir. Şu anda yine İtalyan mafyası çok etkili, ülkenin başbakanı bile bir m...

24. Düşündümde düşünmek saçma bi eylemmiş

1. DHspark

DHspark

düşünmemek daha saçma bir eylemdir aslında

2. (See 10 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.