Jump to content

ilmoon

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

ilmoon kullanıcısının paylaşımları

1. robin the witch hunter dan robin in saçlarını sevmiştim :good-job-onion-head-emoticon: hatta şaçarımı kestirmemde etkisi oldu (tabi bana hiç yakışmadı kısa saç orası ayrı) erkekte iste listemin şaç modeli konusunda tartısılmaz 1.erkeği Yamato kurosawa :bled1-onion-head-emoticon: mükemmel şaçları vaar!!!
  2. ilmoon

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Yamato Kurosawa- sukitte i na yo :admire2-onion-head-emoticon: yada usui takumi-kaichouwa maid sama :embarrassed1-onion-head-emotico
  3. 5 haziranı iple çekiyorum! ŞU SINAVLAR BİTSİN ARTIK, ANİMELER BİRİKTİ ARKADAŞ!

1. sensenibilsensei

sensenibilsensei

Aynen katılıyorum.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Şu sinavlar bi bitsinde anime icin bile evde oturmicam. Evde kaldikça psikolojim bozuldu yemin ediyom .

3. sensenibilsensei

sensenibilsensei

Bende yurtta kala kala öleceğim bkz.asosyallik

4. ilmoon

Fairy Tail Güç Tablosu

Lucy Lokenin anahtarına sahip olmasına rağmen Loke nın Lucy den güçlü olması... :bird-onion-head-emoticon:
  5. ilmoon

Fairy Tail Favori Opening ?

en çok su an ki opening i seviyorum digerlerinde ara sıra atlıyodum openingleri bunda daha hiç atlamadım çünkü çoooook güzel :admire2-onion-head-emoticon:
  6. ilmoon

Neden Luffy ???

bence kesinlikle gülüşüyle ilgili bir sey var :D o guldukce bende gülmek istiyorum bu kadar badass ve içten bir gülüş olamaz :D ayrıca piskopat bakışları varya boyle gaza gelince yamuk bi sırıtıs bu kadar heycan verici bir sey olamaz o gülüşten sonra adamları dövdükçe ben seviniyorum bu yuzdeen Luffy .. Adamın idealleri var dostum...Onlara yaklaştıkca bizde arkadaslarıda seviniyo bu yuzden onu koruyup kolluyolar. kotu bir anlarında Luffy nınde onlara aynı şekilde yardım edicegini biliyolar. Yani ustte bahsettigin maddelerin hepsınden biraz biraz :bye2-onion-head-emoticon:
  7. ilmoon

( 03 / 03 ) Hori-san to Miyamura-kun

oleeey yeni bir okul anımesı :admire2-onion-head-emoticon:
  8. SINAVLARIM SONUNDA BİTTİ!!!! ÖZ GÜ RÜM

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Ohh ne güzel, benim daha bugün yeni başladı :D

9. One piece e başladım haydi hayırlısı! :D

1. veritas

veritas

welcome to our fandom...aklına gelen ilk konu çoktan tartışılıp bıkılmıştır haberin olsun :D

10. SON 25 DAKİKA FAIRY TAIL İÇİN... ÇOOOK HEYCANLI :D

11. FAIRY TAIL İN YENİ SEZONUNA SON 12 SAAT !!!!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Ben mangasını bir yerden sonra bıraktım o kadar mı çok yani ? :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Bana biraz fazla geldi yani bir kaç sayı ar arda baya bi echhi işlemiş adam sonra tekrar eski echhi dozuna döndü tabi :D ama olaylar çok karışık animesi gelsin 50 bölüm kadar biriksin başlarım :D o değilde Game Of Thrones'e 1 gün kaldı abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii John Snow bu sezona akacak...

4. ilmoon

ilmoon

asıl tahta son kitapta çıkan cok sacma :D ve evet mangasının sonunda tarzlara ecchi eklenmiş çizmlerden ötürü animeyi cizenın degiştigini biliyoruz fakat acaba mangayı cizende mi degişti diye düşünmeye başladım bende :D

12. kazanan arkadaşlara tebrikleeer bi sonra ki yarışmada ins yeniden yarışabiliriiiz :bye1-onion-head-emoticon:
  13. ilmoon

Gray mı Lyon mu ? (spoiler içerebilir)

bence juvia ve lyon... kesinlikle çok güzel olur :D ilk gordugum andan beri bunu bilir bunu soylerım :D hem hep aynı yerde olmasın cıftler biraz yayılsın illede fairy tail içinde olmak zorunda değil hatta dışarıdan olursa daha eğlenceli olur gibi geliyor bana :)
  14. ilmoon

Herkese Merhaba

hoşgeldin furkaaan :D (korkulucak bir sey yokmuş bak :D)
  15. ilmoon

Anime İstek ve Önerileri

BİRİ BANA ROMANTİKLİ ANİME ÖNERİRSE HAYLİ MÜTEŞEKKİR OLUCAM (kaichou wa maid sama, tonarino kaibutsu kun gibi :confused-onion-head-emoticon: ) şimdiden teşekkürleeer :bye1-onion-head-emoticon:
  16. ilmoon

2014 Çizimlerim

1.resmin çok güzel olmuş gerçekten kız cok masum gözüküyor çok tatlıııı :admire2-onion-head-emoticon: :bye2-onion-head-emoticon: diğer çalişmalarını bekliyoruz merakla
  17. benim çizimime oy veren herkese çok teşekkürler :big-eye-onion-head-emoticon: :embarrassed1-onion-head-emotico :admire2-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon: :cute1-onion-head-emoticon:
  18. izledim ama yani canım anımeden sogumamak için kendimi zor tuttum... :depressed1-onion-head-emoticon: :crying3-onion-head-emoticon:keşke Amerikalılar yapsalarmış.. :desperate2-onion-head-emoticon: Yinede izlemek isteyenler izlesin fakat size tavsiyem benim gibi büyük umutlar beklentilerle lütfen izlemeye başlamayın :beg-onion-head-emoticon:
  19. ilmoon

Tonari no Seki-kun

başlığı Tonari no Kaibutsu-kun sanıp giren tek ben değilmişim ne mutlu kı :confused-onion-head-emoticon: ama bu da değişik bir seye benziyor takipteyim :cool-onion-head-emoticon:
  20. ilmoon

Kaichou wa Maid-sama!

abi 2.sezonu var mı bu serinin?!? ins olur ben cok sevmiştim bu seyiri izledikten sonra bi ara fena romantıklı anımelere sardım...çok güzeldi yenıden baslarsa beni yine ekrana kitliycegi kesin bir seri. :wub: :admire2-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon: :embarrassed1-onion-head-emotico :admire-onion-head-emoticon: :embarrassed4-onion-head-emotico
  21. ilmoon

Fairy Tail

HADİ ARTIK BAŞLASIN FAİRY TAİL YET HER YET HER BEKLEMEKTEN SIKILDIM! umarım daha az fillersız bir sezon olur
  22. sınav haftaında bile anime izleyen animeci gibi animeciyisss!

23. biliyom ya düzeltemedim :D düzeltip yüküyorum yine ters görünüyo :unsure:
  24. ilmoon

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

natsu lucy bence ama diğerleri mükemmel olmuş :D wendy Romeo özellikle ve mavis zeref ikiliside görülmeye değer oldurdu cidden :D
  25. ilmoon

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

NATSU-LUCY MYSTOGAN-ERZA LYON-JUVİA gray yalnız kaldı o cool takılsın öyle ve lisannadan nefret ediyorum kesinlikle NALU taraftarıyım.... lisanna Edolas a geri dönebilir bence -_-
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.