Jump to content

Ercided

Üyeler
  • İçerik sayısı

41
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Profil Bilgileri

Ercided üyemizin başarıları

1. Ercided

Mahouka Türkçe Light Novel

HORT :D
  2. Çıkacak film novelden bağımsız olacak diye duydum...Sevincim kursağımda kaldı inşallah doğru değildir
  3. Movie duyuruldu :D Detaylar daha açıklanmadı diye biliyorum 1-2 güne her şey belli olur umarım Yeni sezon haberide tez zamanda gelir inşallah
  4. Yine yeni bir sezon, ve yine mahouka yok...
  5. Ercided

Sousei no Onmyouji Anime Adaptasyonu Duyuruldu!

Kız aynı miyuki ya :o Yüzü, gözü, tokası , saç şekli...
  6. Ercided

Nihayet güncel geldi, anca yorum atabildim :D Teşekkürler
  7. Ercided

Güncel için teşekkürler :) Yalnız son cümlede "Miyukiye rahip bile olabilecek kadar iyiydi" yazıyor o "rahip" değilde "rakip" olmasın :D
  8. Ercided

Hocam güncellemissin niye haber vermiyorsun :D Günde 30 defa bakıyorum %15 ilerlemişmi diye :D Yeni aklıma geldi belki güncellemiş ama foruma yazmamış iyiki bakmışım :D
  9. http://forum.turkanime.tv/topic/14369-mahouka-türkçe-light-novel/?hl=mahouka
  10. Ercided

Mahouka değer buna :D 2.bölüm ne zaman başlayacak acaba?
  11. Ercided

Çok teşekkürler :) Her gün 10 defa güncellenmişmi diye bakıyorum :D Devamını sabırsızlıkla bekliyorum, tekrar teşekkürler
  12. Ercided

Niye geçen yıl başlamadın ya off :D Ne güzel biri başladı diyorum olana bak :D
  13. Ercided

Azar azar değilde, koca bir sayfa versen haftada 1 yada 2 defa daha iyi olur bence Buarada mangasınıda güzel çevirmissin çok teşekkürler :D editör olasım geldi senin için :D
  14. Ercided

Bir fansubdan yardım al :D 2-3 ay önce tanışsaydık ayarlardım sana editör falan ama geçti... :D Bu arada novel nasıl gidiyoruz azar azar veriyorsun her gün, yine yayınlamıssın 3-5 cümle :D
  15. Ercided

Paylaşıp kursağımızda bırakma bence :D Sen sil onu yada bi fansubtan yardım iste :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.