Jump to content
  • Create New...

Ercided

Kayıtlı Üye
  • Content Count

41
  • Last visited

1 Follower

About Ercided

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

1. Çıkacak film novelden bağımsız olacak diye duydum...Sevincim kursağımda kaldı inşallah doğru değildir
  2. Movie duyuruldu :D Detaylar daha açıklanmadı diye biliyorum 1-2 güne her şey belli olur umarım Yeni sezon haberide tez zamanda gelir inşallah
  3. Kız aynı miyuki ya :o Yüzü, gözü, tokası , saç şekli...
  4. Nihayet güncel geldi, anca yorum atabildim :D Teşekkürler
  5. Güncel için teşekkürler :) Yalnız son cümlede "Miyukiye rahip bile olabilecek kadar iyiydi" yazıyor o "rahip" değilde "rakip" olmasın :D
  6. Hocam güncellemissin niye haber vermiyorsun :D Günde 30 defa bakıyorum %15 ilerlemişmi diye :D Yeni aklıma geldi belki güncellemiş ama foruma yazmamış iyiki bakmışım :D
  7. Mahouka değer buna :D 2.bölüm ne zaman başlayacak acaba?
  8. Çok teşekkürler :) Her gün 10 defa güncellenmişmi diye bakıyorum :D Devamını sabırsızlıkla bekliyorum, tekrar teşekkürler
  9. Niye geçen yıl başlamadın ya off :D Ne güzel biri başladı diyorum olana bak :D
  10. Azar azar değilde, koca bir sayfa versen haftada 1 yada 2 defa daha iyi olur bence Buarada mangasınıda güzel çevirmissin çok teşekkürler :D editör olasım geldi senin için :D
  11. Bir fansubdan yardım al :D 2-3 ay önce tanışsaydık ayarlardım sana editör falan ama geçti... :D Bu arada novel nasıl gidiyoruz azar azar veriyorsun her gün, yine yayınlamıssın 3-5 cümle :D
  12. Paylaşıp kursağımızda bırakma bence :D Sen sil onu yada bi fansubtan yardım iste :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.