Jump to content

Ercided

Üyeler
  • İçerik sayısı

41
  • Son ziyareti

Ercided kullanıcısının paylaşımları

1. Ercided

Mahouka Türkçe Light Novel

HORT :D
  2. Çıkacak film novelden bağımsız olacak diye duydum...Sevincim kursağımda kaldı inşallah doğru değildir
  3. Movie duyuruldu :D Detaylar daha açıklanmadı diye biliyorum 1-2 güne her şey belli olur umarım Yeni sezon haberide tez zamanda gelir inşallah
  4. Yine yeni bir sezon, ve yine mahouka yok...
  5. Ercided

Sousei no Onmyouji Anime Adaptasyonu Duyuruldu!

Kız aynı miyuki ya :o Yüzü, gözü, tokası , saç şekli...
  6. Ercided

Nihayet güncel geldi, anca yorum atabildim :D Teşekkürler
  7. Ercided

Güncel için teşekkürler :) Yalnız son cümlede "Miyukiye rahip bile olabilecek kadar iyiydi" yazıyor o "rahip" değilde "rakip" olmasın :D
  8. Ercided

Hocam güncellemissin niye haber vermiyorsun :D Günde 30 defa bakıyorum %15 ilerlemişmi diye :D Yeni aklıma geldi belki güncellemiş ama foruma yazmamış iyiki bakmışım :D
  9. http://forum.turkanime.tv/topic/14369-mahouka-türkçe-light-novel/?hl=mahouka
  10. Ercided

Mahouka değer buna :D 2.bölüm ne zaman başlayacak acaba?
  11. Ercided

Çok teşekkürler :) Her gün 10 defa güncellenmişmi diye bakıyorum :D Devamını sabırsızlıkla bekliyorum, tekrar teşekkürler
  12. Ercided

Niye geçen yıl başlamadın ya off :D Ne güzel biri başladı diyorum olana bak :D
  13. Ercided

Azar azar değilde, koca bir sayfa versen haftada 1 yada 2 defa daha iyi olur bence Buarada mangasınıda güzel çevirmissin çok teşekkürler :D editör olasım geldi senin için :D
  14. Ercided

Bir fansubdan yardım al :D 2-3 ay önce tanışsaydık ayarlardım sana editör falan ama geçti... :D Bu arada novel nasıl gidiyoruz azar azar veriyorsun her gün, yine yayınlamıssın 3-5 cümle :D
  15. Ercided

Paylaşıp kursağımızda bırakma bence :D Sen sil onu yada bi fansubtan yardım iste :D
  16. Ercided

Hiç uğraşma bence sen tam gaz novele devam et her gün kontrol ediyorum 1 2 cümle eklenmiş yine :D unityfansubdan tanıdık biri olsa aslında onlar mahouka çeviriyorlardı mangasını onu bırakıp diğer mangalarında el atarlar umarım
  17. Ercided

Mangası 2 bölüm değil ki 16 yada 17 bölüm bir seri :D ingilizce tamamlanmadı daha hatta
  18. Ercided

Geçmişini manga olarak okudum tabi ne kadar doğru bilmiyorum novele göremi mangası %100 emin değilim, zaten animenin tüm arcları manga olarak yayınlanıyor onlar çevirilirse türkçeye akıllardaki soru işaretleride gider senin içinde iyi olur mangaya bakın dersin Yinede içimde bir merak kaldı animede teyzesi çağırıyor ve bitiyor ne güzel 2.sezon habercisi yada movie dedim ama :( Barış artık olduysa birşey eve gittikleri kısımda özet geçersin umarım, inşallah okursun yazımı :D
  19. Ercided

%20 olmuş teşekkürler :D Yalnız okurken aklıma birşey takıldı.Animenin finalinde Maya, tatsuya miyuki ve kazamayı yotsuba evine çağırmıştı aynı gün gelsinler diye bu sahne önceki kitaplardan birindemi yoksa arkadaş ilerledikçe o sahneye gelecekmi
  20. Ercided

Teşekkürler
  21. 2 ay çok barış :d 1 haftada tüm serinin özetini çıkar sen :D
  22. Ercided

Kalbim biran durdu yani :D Çok uzun zamandır beklediğim birşey çok teşekkürler :D Başlayacaksan yaz tatili arcı vardı dokuz okul sonrası olan arcdı galiba animede atlayıp yokohamaya geçtiler yanlış biliyor olabilirim Baştan başlaman daha iyi olabilir ama animede geçmeyen çok kısım varmış çünkü atlanmamış olur
  23. Anime finalinden sonra hiçmi novel çıkmadı ben yeni dokuz okul falan çevirildi diye biliyorum
  24. İkisindende nefret ediyorum karıştırmışım afedersin ikiside aynı bokun laciverti :D e şey diğer sorumuda cevaplayabilirmisin çok merak ediyorum gerçekten :D
  25. ; İkinci sorumda şu morisaki haddini aşıp miyukiye evlenme teklif etmiş diyorlar bu doğrumu eğer doğruysa tepkiler ne ve ichijo babası ne yapacak şimdi savaşmı açacak Birde utanmadan rüyamı anlatayım bu konuyu düşününce şöyle bişey gördüm :D 10 aile toplanıyo ichijo yotsubayla savaşmak istiyor 2 aile arasında sadece kabul oluyor tüm aileler bu savaşı canlı olarak izliyor ichijociler evinde tüm adamlarını topluyor falan yotsuba aile lideri sadece tatsuyayı gönderiyor tatsuya emredersiniz majesteleri yada yes mam gibi birşeyler söylüyor ve yeni bi cad kullanıyor şu freezing de Elizabeth Mably silahı varya ona benzer birşey kullanıyor 4tane uçan silah ışın atıyor işte hem kalkan görevide görüyor aynı jumonji gibi yürüyo tatsuya tek başına herkesi etkisiz hale getiriyo falan morisakiye geliyo sıra onuda etkisiz hale getiriyo sonra tüm herkesi bahçede topluyor canlılar tabi ama hareket edemiyorlar sonra üstlerine benzin döküyor herkes şaşkınlıkta falan ichijo babası işte tamam dur yapma diyor tatsuya diyo gelip diz çöküp özür dileyeceksiniz 10 aile lider seçimi tekrar yapılacak ve siz sonsuza kadar yotsubaya hizmet ediceksiniz diyo tüm ichijo ailesine kendi yaptığı bi tür tasma takıyor ve bu sonsuza kadar devam edecek doğan çocuklara falanda takılacak tasmanın özelliği şu ihaneti önlemek amacı patlayıp kafayı uçurabilir kimse çıkaramaz tasmayı falan öle saçma sapan bi rüya vakit çaldıysam özür dilerim :D acele yazdım imla hatalarımı affedin :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.