Jump to content

Papucumun Hayalleri

Üyeler
  • İçerik sayısı

525
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne Papucumun Hayalleri kullanıcısının eklediği dosyalar

1. O kadar konuşup ediyosun adam neyse ya renkler ve zevkler tartışılmaz deyip konuyu kapatıyor. Hayır gel buraya tartışılır tartışıcaz!!!

2. Doktorlar bu yaz başlamıyacak galiba kahretsin eğitimim yarıda kaldı

1. free word

free word

amy-sensei yardım isteyebilirsin :D

2. Papucumun Hayalleri
  3. Yeni nick kawaii :3

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

hontoni kawaii ^_^

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Papucumun Hayalleri cidden güzelmiş :D

3. Papucumun Hayalleri
    1. free word

free word

ben tutmuyorum (^_^) ama illa öyle bir şey yapmam :P çok riskli bir şey o :D

2. eXt

eXt

Köpek balığı ile yüzleşmek gibi bir şey olur o :D

4. Uzun bir süreden sonra radyo dinliyeyim dedim büyük değişiklikler yaşanmış .s

1. ohmy34

ohmy34

ni olmuş ? ben de bilmiyorum şu an

5. birazda şu tarafa sıkılayım .d

6. FCler kapatılacaksa FC bölümü kapansa????

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Papucumun Hayalleri
    3. eXt

eXt

"Admin kafası"diyorum artık

4. ohmy34

ohmy34

ni dimik ya ö öyle ? melekciğimin çok güzel aşiretini vardı tekip ediyodum bin adminlir mi kapatmışlar cık cık -_-

7. acaba aşiretimi tekrar açarlar mı T.T

1. LeornKayn

LeornKayn

Aşiretin gitti ha :D

2. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

çook oldu gideli .s.s

8. LYS mağdurlarına gelsin :')

2. Lacky

Lacky

Allah yardımcın olsun. :S Boşver böyle şeyleri,LYS bitti ona bak. :D :P

3. Kaxell

Kaxell

Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!Bitti!

Tamam ben gidiyorum :P

4. Centılboy

Centılboy

Bende hepinizi seviyorum :3

9. Ben geldim .s

2. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

Lacky mevzu derin :D

3. Papucumun Hayalleri
    4. eXt

eXt

Lacky yeni kural çıktı,Emek hırsızlığı olmasın diyip Fc leri kendim sildim

10. FC kapandı diye yarışma iptal edilmedi ~ İsteyen resimlerini bana atabilir.. (uzun bir aradan sonra tekrar geldim)

1. eXt

eXt

Tmm başkan :D

2. OrangeBox

OrangeBox

özlettin mi özletiyorsun başkan :)

11. Aşiret kapatılmıştır arkadaşlar :( sayenizde :P

2. Lacky

Lacky

Aslında biz çok yorum atmaya çalışmadık ne kadar engellemeye çalışsakta konu yine muhabbete dönüyordu.Hatta artık susalım dedik resim atarak telafi etmeye çalıştık.Ama olmuyor işte.Neyse zaten bütün resimleri tükettik ama yarışmamız vardı ona üzülüyorum.Olsun yine çok anım vardı bu aşirette :)

3. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

Eren bu kadar rahatsız olduğunu bilmiyodum :( hem biz yarışma ve mangayı çeviriyorduk ki :( hayırlı şeyler güzel şeyler yapıyorduk arada üyeler konuyu dağıtıyorlardı çoğunlukla kendilerini uyarıyorlardı ama yine kapandı :( bu arada ben ne zaman aşiretiz diye gezdim ortalıkta hııı?

4. Filia

Filia

A-Aşiretimiz... :( Ben daha yeni gelmiştim ama :(

12. Aşiret olarak aştık kendimizi biz ya *-*

2. Lacky

Lacky

Dualarımın arasında olacak :D

3. free word

free word

Gene ne şeytanlıklar planlıyorsunuz :D

4. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

ahaahah yok biz ve şeytanlık :P Noragaminin mangasını çeviriyoruz :) izin almamıza gerek yokmuş bu günden itibaren manga çevirecez :P

13. Tanştığımızda insanların iki yüzlüsünü severim mi dedim ne bu iki yüzlülük?

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Ben de montun iki yüzlüsünü severim sıkılınca diğer yüzünü giyersin :3 söylemek istedim :D

14. "İnşallah LYS'de yüksek puan alıp, üniversiteyi kazanırsın da Foruma'a daha az girersin" diye beddua edebilirsiniz arkadaşlar.

15. En saçması da benim o kadar uğraştığım, istediğim bir şeye başkalarının hiç istemediği hiç emek vermediği halde sahip olması.Hayır bir şey değil de hayallerime ayıp oluyor.

16. Oğluna 5 TL'lik flüt alamadığı için meyhanede 50 liralık rakı içen İbrahim Tatlıses modundayım karışmayın.

17. Facebook profiline vesikalık koyan amcayla dalga geçiyosunuz da; adam napsın, 55 yaşında aynadan foto mu çeksin? Ben anlıyorum seni amca merak etme.

1. ohmy34

ohmy34

kız haklı :D

2. Kaxell

Kaxell

Amca bunu beğendi.

3. Ene

Ene

YIQILDIM.

18. forum hiiç olmadığı kadar fazla hareketli *-*

2. eXt

eXt

Di mi ya :D

3. DHspark

DHspark

yuh süreyi çok yapmışsınız arkadaşlar dikkat etmemiştim süreye bir haftalık sanıyordum 45 güne noragami mangakası yeni sezonu çizer şaka bir yana eğer sizin içinde uygunsa 15 mayısa çekin daha iyi olur

4. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

çift kişiyi çizecekler yalnız bide sınav haftası bide bunun ne çizeceğim şeysi var faln filan derken buna karar verildi *-* sonuçta fikir üyelerin tarihini de onlar ayarlasın dedim ben elçiyim :)

19. ve çizim yarışması başladı *-*

2. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

ters tepki yarattı .s.s

3. ohmy34

ohmy34

kim başlattı ? belki bende bir çizimimi yollarım *-*

4. ohmy34

ohmy34

detaylı bilgi verirsen sevinirim :)

20. Foruma yeni gelenler hepiniz hoş geldiniz tek tek yazamicam konularınıza zaten çoğunuz hoş bulursunuz :DD

21. Bende diyorum bu FC açmalar çoğalmaya başladı. Meğer sitede duyurusunu yapmışlar Allah noragaminin aşiretini onlardan önce ben açtım :P

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

:D Merak edip başladım nesi bu kadar güzel diye sonuç Yato bağımlılığı :D

3. eXt

eXt

İlk üye yaparsın artık misaki :P

(tek ben miyim bitirdikten sonra fc var deyip heycanlanan)

4. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

Noragamiyi izleyipte Yato hayranı olmayan mı var :P ext ben heyecanlanmadım biliyon mu bitirdikten sonra fcsi var diye :DD

22. An itibariyle aşiret kapatılmıştır ^^ kendim kapattım fazla polemiğe girmemek gerek bugüne kadar emek verenlere teşekkürler :)

2. free word

free word

şuan FC açık farkındasındır heramde bide hangi admine sölemiştin barış abi sorumlu sanırsam oradan haberi yoktuda :D

3. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

fcyi tekrar kapattım :) barış abinin sorumlu olduğunu bilmediğimden emel ablaya söyledim oda adminler arasında konuştuğunu gayet normal bir şekilde karşılandığı söylendi bana :) ödüller konusunda izin alınması gerektiğini söyleyip bana döneceğini söylediği için bende herşey kesinleşinceye kadar yeni bir konu açma gereği duymadım açıkcası :) neyse kapatılan kapatıldı :) insanları daha fazla rahatsız etmenin bir anlamı yok :)

4. Lacky

Lacky

Aşiret açılmıştır :)

23. Fancluplerdeki yazılar nasıl silinir?? ortada bir organizasyondan bahsedilirken hemde?? ve izin alınmıştı..

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.