Jump to content

Papucumun Hayalleri

Üyeler
  • İçerik sayısı

525
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Papucumun Hayalleri kullanıcısının paylaşımları

1. Arkadaşı işletme qeyf asdasasdas

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

dershanedeki arkadaşı asdasasdas

3. ohmy34

ohmy34

heh he *-* en son ki yüz ifadesi her şeye değer hele :D

4. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

aynen birazdan dersaneye gidecem zaten iyi dalga geçerim :DD

2. Aşiretime de yapar mısın :) http://forum.turkanime.tv/topic/9555-noragami-sevenler-a%C5%9Fireti/
  3. Papucumun Hayalleri

Ağlama Duvarı

İnsanların ön yargıları bitip tükenmek bilmiyor.. :hate-onion-head-emoticon: Sadece gördüğü bir hayatı nasıl yorumlama hakkına sahip olabileceklerini düşünüyorlar anlamıyorum T.T
  4. Bu youtubenin bana mı bi gıcıklığı var yoksa hala yasak mı girmek youtube??

1. ohmy34

ohmy34

youtube hepimize gıcık diyelim :D

2. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

bitek banamı gıcık diyil o zaman:D

3. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

yok ya herkes açılmış diyor T.T

5. Aşiretime imza lazım *-*

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Benim tanıdığım shiho ve xUniversaL var başka tanımıyorum :D

3. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

ben onlarıda tanımıyorum T.T

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Tamam ne yapıcaz söyle de yapalım başkan :D

6. Şuan seninle aynı kaderi paylaşıyoz :hell-yes-onion-head-emoticon: 16 değilim ama olsun gene de sınıfın küçüğü olmak :desperate2-onion-head-emoticon: iki de bir sen çocuksun büyüklerin laflarını bölme diyolar :desperate1-onion-head-emoticon:
  7. Bu o anime :o Çok saol ya nasıl mutlu oldum anlatamam ^^ Bu konuyu açan arkadaş Allah senden razı olsun :embarrassed1-onion-head-emotico
  8. Burda kanal 7'deki animeler olmadığı için bende sorayım ^^ Ben daha animelere çizgi film derken yani bundan bikaç yıl önce kanal 7 de bir anime vardı.s Konusu hatırladığım kadarıyla bir akademi vardı ve oraya sadece özel yetenekleri olan insanlar giriyordu. Hatırladığım ve hayranı olduğum çocuğun ateşle ilgili bir özel yeteneği vardı :admire-onion-head-emoticon: resimde ki kendisi olur :cool-onion-head-emoticon: Bu animeyi duyan bilen varsa nolurr bana ulaşsın :dead-onion-head-emoticon:
  9. Sanırım uyumak için yaşıyorum.

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Aynen ♥ :D

3. ohmy34

ohmy34

siz nasıl bir alemdesiniz arkadaş ? :D ayılar sizden soğudu resmen :D

4. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

ahhaha üşengeçlik zor iş ya

10. Papucumun Hayalleri

Merhab :3

Selam hoş geldin ^^ Noragami izlemeni tavsiye ediyorum (: izle onu :DD
  11. Aşiretimdeki Üyelere Not: Çok tatlısınız biliyorum ama Adminlerden uyarı gelemeye başladı dikkat edin :D

2. quincy

quincy

Merak etme bizim fc'deki gibi paylaşımcılar sizinkinde yok :P

3. MSempai

MSempai

Citizeni buraya getirtmeyin -.-'

4. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

evet haklısın qui benim aşiretimdeki paylaşımcılar daha iyi :P

12. Başkalarına verdiğim tavsiyeleri kendim uygulasam çok mutlu olucam aslında.

2. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

sınavları boşver önemli olan sağlığın diyip içten içe kendimi öldürüyorum mesela :P

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Bütde geçersin :D Bu lafı çok kullanırım neyse ki uygulayabiliyorumda :P

4. ohmy34

ohmy34

başkalarının aşk meşklerine yardım ederken kendi sevgi işlerim lağam çukurundan farksız evet haklısın sanırım :)

13. Sen beni tam kalbinin oralara koy.

1. Hokage_Minato
    2. ohmy34

ohmy34

one öyle ya ? oralara bir yerlere bıraktım dönüşte alırsın :D

3. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

ahahahhahahah dönüşte :DD

14. Papucumun Hayalleri

meraba türkanime severler

2. sezon geliyo ki :P Duydu bizi Caponya B)
  15. Bana tarçınlı kek yapsana.

2. ohmy34

ohmy34

sonra millet neden gay oldu ? :D al sana cevap :D

3. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

nasıl bağladın la oraya *-*

4. ohmy34

ohmy34

e sonuçta karşı cinsten birini sevemediğin zaman kendi cinsine bakmak normal değil mi ? -gay değilim ama yaoi severim :D-

16. Papucumun Hayalleri

Hoş bulduk teşekkür ederim :hi-onion-head-emoticon: ^^ Sailormoon diyince insanlar sanki öcü bir şeyden bahsediyormuşum gibi davranmaya başlıyorlar :depressed1-onion-head-emoticon: Ben de yeni sezonu büyük bir heyecanla bekliyorum :admire-onion-head-emoticon:
  17. Papucumun Hayalleri

Bir sailormoon sever daha buldum :embarrassed1-onion-head-emotico Anime izlemenin yaşı yoktur insanlar hep konuşur takma onları (: Hoş geldin forumda iyi vakit geçirmen dileğiyle (aslında senden sonra geldim ama olsun hoş geldin hoş geldin)
  18. Böyle bir matematik hocamın olmasını isterdim :embarrassed4-onion-head-emotico Neyse hoş geldin umarım formda iyi vakit geçirirsin :cool-onion-head-emoticon:
  19. Bugün zengin olsam yarın herşey bedava olur.

2. sadece okan

sadece okan

sende herşeyi bugün alıp yarın para ile satardın.

3. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

yarın herşey bedava olur diye olmuyorum :DD

4. HiBrotah

HiBrotah

Okadar şanssızsın yaneee >.>

20. Papucumun Hayalleri

merhaba,

Hoş geldin Beyza ^^ Forum da kalıcı kalman dileğiyle ^^ bu arada anime ve photoshop hakkında bol bol konuşalım seninle :ahaaah-onion-head-emoticon:
  21. Papucumun Hayalleri

TURKAN!ME E-Dergi Nisan 2014

Aynen katılıyorum *-* bir de hikaye sayısı biraz azalsa?
  22. Papucumun Hayalleri

Türk Anime TV !!! (Anket)

1 ) Türk Anime'yi nasıl keşfettiniz? ne yalan söyliyeyim hatırlamıyorum .s 2 ) Sitenin en sevdiğiniz 3 özelliği hangisi? Güvenilir olması, arşiv için ender bulunan sitelerden birisi, e hak yememek lazım kaliteli site :| 3 ) Siz yönetici olsaydınız, sitenin adnın ne koyardınız? Valla ne koyardım bilmiyorum ama Türkanime koymayacağım kesindi *-* (isim bulmada biraz kötüyümde) 4 ) Site de en sevdiğiniz üye kim? kendim, kendim, kendim 5 ) Size göre bu sitedeki en popüler kişi kim? Bu soru biraz eksik gibi sanki forumdakine göre mi? yoksa chattekine göre mi? sonuçta ikiside farklı dünya gibi .s o yüzden cevap vermiyorum 6 ) Site yöneticisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Sonuçta gönül vererek ve emek sarfederek yaptıkları için can-ı gönülden tebrik etmek lazım :) Tebrikler :D 7 ) En sevdiğiniz forum konusunun adı ne? Fan Kulübü kısmı 8 ) Bu konuyu beğendiniz mi ,beğenmediniz mi? SAdece neden böyle bir konu açıldığını merak ettim *-* 9 ) Türk Anime'de kendi paylaştığınız konuların hangisini seviyosunuz? Noragami Sevenler Aşireti *-* 10 ) Sen olsaydın bu 10. soruya hangi soruyu yazdırırdın? En sevdiğin ilk 10 animenin 10. animesini yazar mısın?
  23. odamda bir sivri sinek var sanki ben onun odasındaymışım gibi davranıyor .s

2. LeornKayn

LeornKayn

Bir keresinde sabır ettim atta çektim bi kenara efendi gibi konuştum yok illa sataşaçak...yataktan kalkıp lambayı açtım öldürene kadar uyumadım sonuç olarak öldü :D bazen bi bankaim olsada oda içinde açıp sivri sineği öldürsem diyorum...henüz daha yoklar ama yaza gelir 1-2 tane

3. ohmy34

ohmy34

geleceği varsa göreceği de var elbet :D

4. ecem_yuki

ecem_yuki

sivrisinek çıkmaya başlamışmı ya çok güldüm demekki odası ya:)))

24. daha türk yemeklerini bilmiyon :hate-onion-head-emoticon: bide elalemin yemeklerine laf ediyon :hate-onion-head-emoticon: çinlilerin yemeklerinden sanane :DD (sonunda demek istediğim şeyleri burda dedim ya)
  25. hayır börek değil :) ıspanaklı pide duymadın mı hiç :o
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.