Jump to content

Papucumun Hayalleri

Üyeler
  • İçerik sayısı

525
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    Papucumun Hayalleri got a reaction from Ocarina in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    Bu o anime  :o  Çok saol ya nasıl mutlu oldum anlatamam ^^ Bu konuyu açan arkadaş Allah senden razı olsun  :embarrassed1-onion-head-emotico  
  2. Üzgün
    Papucumun Hayalleri got a reaction from Ocarina in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    Burda kanal 7'deki animeler olmadığı için bende sorayım ^^ Ben daha animelere çizgi film derken yani bundan bikaç yıl önce kanal 7 de bir anime vardı.s Konusu hatırladığım kadarıyla bir akademi vardı ve oraya sadece özel yetenekleri olan insanlar giriyordu. Hatırladığım ve hayranı olduğum çocuğun ateşle ilgili bir özel yeteneği vardı  :admire-onion-head-emoticon: resimde ki kendisi olur :cool-onion-head-emoticon:  

Bu animeyi duyan bilen varsa nolurr bana ulaşsın  :dead-onion-head-emoticon:  
  3. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from Pelin ლ(^⊖^ლ) in Masaüstü Resimleriniz?   
    kendime psikolojik baskı uyguluyorum ben ya  :falling-asleep-onion-head-emoti

4. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from Sudee in Merhaba !!   
    Yine Ferhat abi ve yine Rainbow .s aramıza hoş geldin Erva :) dersleri fazla takma aileler bir süre konuşuyor sonra olan olmuş deyip daha fazla baskı yapıyorlar ^^ 
  5. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from free word in Merhaba !!   
    Yine Ferhat abi ve yine Rainbow .s aramıza hoş geldin Erva :) dersleri fazla takma aileler bir süre konuşuyor sonra olan olmuş deyip daha fazla baskı yapıyorlar ^^ 
  6. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from OrangeBox in Yeni karakalem çizimlerim.   
    oha *-* Yatoo kawaii yarışmaya katılsana sen *-*
  7. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from Kaxell in Masaüstü Resimleriniz?   
    kendime psikolojik baskı uyguluyorum ben ya  :falling-asleep-onion-head-emoti

8. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from eXt in Yeni karakalem çizimlerim.   
    oha *-* Yatoo kawaii yarışmaya katılsana sen *-*
  9. Beğen
    Papucumun Hayalleri reacted to Centılboy in FanClubs Açmadan Önce Okuyun ( Kurallar güncellendi)   
    Destekliyorum Fc açmak güzel şey ama anlık hevesle açıp takip etmeyen çok sayıda üye oldu hatta sırf Fc açmak için hesap açanlar var bu da forum'u verimlilik açısından etkiliyor...
  10. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from OrangeBox in Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?   
    hiiç samimi değil :P
    Ortak özelliklerimiz çok mesela. mesela... mmm.. onlarında iki gözü var benimde onlarda yemek yiyor bende onlarda iki kulağıyla duyuyor bende asdasd ne benzediğimizi sen tahmin et :D
  11. Beğen
    Papucumun Hayalleri reacted to Reihanime in merhabalar..   
    @Haylas chatte yetkilerim duruyor sadece forumda biraz daha fazla aktif olmak istedim :)
    @cold hanim eli degdigi belli masallah pek de seviyeli forumumuz :)
  12. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from Reihanime in merhabalar..   
    Hoş geldin ^^  Bu arada adminliğin hayırlı olsun :) chati bıraktın mı *-* 
  13. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from free word in Ao no Exorcist [FC]   
    bu animenin Fc side mi varmış ve benim haberim yok 
    al beni alll başkan :) eli boş gelmeyelim dedik

resimleri atınca tekrar izleyesim geldi :P
  14. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from sadece okan in Herkese Merhaba - #Closery   
    Her şey klavyemin bozulmaması için :P ne var yani izlesin Noragamiyi  :lol: 
  15. Beğen
    Papucumun Hayalleri reacted to sadece okan in Herkese Merhaba - #Closery   
    başka bi anime tavsiye etme zaten klavyen bozulur xD
  16. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from eXt in Herkese Merhaba - #Closery   
    bence de Noragami izle ilk :) bu arada foruma hoşgeldin ^^ iyi forumlar  ^_^ 
  17. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from Closery in Herkese Merhaba - #Closery   
    bence de Noragami izle ilk :) bu arada foruma hoşgeldin ^^ iyi forumlar  ^_^ 
  18. Beğen
    Papucumun Hayalleri reacted to 0nLin3 in İmzalarım - (Geçici bir süre istek almıyorum.)   
    Bir Noragami imzası. Oraya aşireti filan diye yazacaktım ama sonra vaz geçtim. Yazı yazmada pek yetenekli değilim :P Zaten bulduğum karakter resmin büyük kısmını kapladığından pek işi yoktu. Sadece kenarındaki beyaz alevler ve üstteki yazı.

19. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from Nanilyas in Hatsune Miku   
    Japonların hologram sanatçıları bile çok büyük üne sahip  :o Bu arada Hatsune Mikunun sesi güzel yapan adam iyi yapmış :)
  20. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from Amy's in Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?   
    Şuan seninle aynı kaderi paylaşıyoz  :hell-yes-onion-head-emoticon:  16 değilim ama olsun gene de sınıfın küçüğü olmak :desperate2-onion-head-emoticon: iki de bir sen çocuksun büyüklerin laflarını bölme diyolar  :desperate1-onion-head-emoticon: 
  21. Beğen
    Papucumun Hayalleri reacted to Mileydi in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    nette Gokuen Alice diye çıkıyor  :ph34r: buda linki http://www.turkanime.tv/anime-seri/Gakuen-Alice
  22. Beğen
    Papucumun Hayalleri reacted to sanzu in meraba türkanime severler   
    değerini  biliyorum artık çünkü insan önce kendine değer vermeliki başkalarıda versin artık bunu öğrendim ruhu genç olanlar hiç yaşlanmazmış 1982 doğumluyum 82 yaşıma gelirsem bile herhalde animelerden vazgeçmem. :desperate1-onion-head-emoticon:
  23. Beğen
    Papucumun Hayalleri reacted to sanzu in meraba türkanime severler   
    sende hoş geldin :hi-onion-head-emoticon: .sailormoonu sevmeyen var mıki yeni sezonu umarım yakın zamanda verirler.müziklrini bile telefonuma indirdim
  24. Beğen
    Papucumun Hayalleri reacted to DHspark in TURKAN!ME E-Dergi Nisan 2014   
    Öncelikle yaptığınız işten dolayı verdiğiniz emekten dolayı tüm dergi editörlerine teşekkür ederim. Derginin mart ve nisan aylarını okudum. Bazı önerilerim olacak. Bildiğiniz gibi günümüzde pek çok dergi görselliği ön planda tutarak yayınlanmaktadır Türk Anime TV nin bir E-Dergi olmasını göz önüne alırsak görsellik olarak arttırılabilir. Güzel seçilmiş arka plan resimleri var fakat eksik kalınan yerler var. Örneğin derginin yazarların hikayeleriyle başlaması dergiyi biraz durgunlaştırıyor. Sayfalar boyunca yazı var. Yazarlar hikayelerinin başına krakterlerini veya hikayeyi(kurguyu) tanımlayan bir resim veya logo gibi birşey koysalar yazılarının karakteristik bir yönü olur. Hikayeler derginin sonlarına doğru olursa bence daha uygun olur. Zaten takipçileri hikayeler nerede olursa olsun bulup okuyacaktırlar. Mesela Türkiyede Anime ve manganın yeri yazısı derginin ilk sayfaları için daha uygun. Bundan sonra sırasıyla anime tanıtımları, mangaka ve sanatçı tanıtımları gelse, ufak tefek bilgilendirmeler anketler olsa dergi çok daha ilgi çekici olur diye düşünüyorum. Tüm çalışmalarınız için tekrar teşekkür ederim. Kolay gelsin.
  25. Beğen
    Papucumun Hayalleri got a reaction from akahige in Dünyanın En İğrenç 10 Yemeği   
    yoğurtlu ıspanak mı püüüğğğğ .s ıspanağın pidelisi güzel oluyor .s bamya severun :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.