Jump to content

helmorina

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1404 profil görütülenme

helmorina üyemizin başarıları

1. helmorina

( 13 / 12+ ) 91 Days

bir arkadaşımın önerisi bakalım...
  2. kiss x sis adlı animenin ova bölümlerinde sıkıntılar mevcut , linklerin çoğu kırık , kırık olmayanlarda çok düşük kalite de. Serinin tüm ova bölümlerine topluca bir el atarsanız sevinirim örneğin 11.ci bölümde hiç bir video yok. 11.ci bölüm link burada.
  3. helmorina

Anime İstek ve Önerileri

bende bir post apokaliptik , yani kıyamet sonrası bilim kurgulu veya '' distopik '' bir bir anime varsa öneri alabilirim ergo proxy harici. Şöyle steampunk tarzı bir anime de hiç fena olmaz. Steampunk tarzı bir anime yapılsa ay ne gada güzel olur. :embarrassed4-onion-head-emotico
  4. helmorina

Anime İstek ve Önerileri

Aishiteruze baby 'e bakacağım , nanayı daha önce gördüm fakat itici gelmişti hakkında iyi yorum çok ilk ona başlayayım bari :) gerisini izledim bu arada :P
  5. helmorina

Anime İstek ve Önerileri

Merhaba değerli forum üyeleri. Ghost in the shell , ergo proxy , gungrave , black lagoon , darker than black , zankyou no terror ve steins gate benzeri , kıyıda köşede kalmış , yetişkin bir insanı sıkmayacak animeler arıyorum. Usagi drop , yamada kun & seven witches ,barakamon , welcome to nhk veya sukitte ii na yo gibi hayattan kesit & romantik animelerde önerebilirsiniz. Farklı ve hoşuma gidecek animeler ile beni şaşırtmanızı bekliyorum :lol:
  6. En çok gangsta. 'yı merak ediyorum yeni serilerden , manglobe stüdyosu bu tarz animeleri çok iyi yapıyor ve ortaya kült eserler çıkarıyorlar evet bu iyi olacak , olmalı !
  7. helmorina

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Angel beats'ın tansiyonlu ovası ve K missing king ' in 2-3 sahnesi . Haftada 2-3 kez yad ediyorum , durduramıyorum kendimi efenim.
  8. bana sevgili olan uykudur.

9. Japon devlet adamlarının bu sektörü milli bir kültür olarak görüp bu konuda çalışma yapmalarının zamanı gelmiş anlaşılan.
  10. helmorina

İzleme Sitelerine Çoklu Yükleme/Upload

Mantıklı olanı vds . Upload hızı olarak süperonline tavsiye ederim upload hızı 10-15leri bulabiliyor bende.
  11. helmorina

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler

ergo proxy , steins gate , hellsing gibi kült eserlerin sıralamada olmayışı üzücü.
  12. helmorina

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Coppelion 'u izleyip bitirmek bugüne nasip oldu. E iyide oldu ^_^
  13. helmorina

2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)

bu dönem bir harika dostum :wub:
  14. helmorina

K Project 2. Sezonu 2015 Güz Sezonunda

Filmi bekliyoruz hani :D
  15. helmorina

Anime'li telefon kılıfları

Bunu cidden denemek istiyorum :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.