Jump to content

Cerenimo

Üyeler
  • İçerik sayısı

97
  • Son ziyareti

Cerenimo kullanıcısının paylaşımları

1. Hülya doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara. :) Ayrıca bugün Happy Mask Salesman (Ali) arkadaşımızın da doğum günü. Doğum günün kutlu olsun senpaiiii. Nice mutlu, sağlıklı yaşlara. :happy-birth-day1-onion-head-emo
  2. Cerenimo

Mevsimsel Fotoğraf Paylaşım Köşesi

Bu da benden olsun o zaman. ^_^ http://i.hizliresim.com/zm32vg.jpg Maalesef annemin eve çağırmasıyla yarım kaldı. O kadar uğraşmıştım... :( (Evet o kadar uğraşmanın sonucunda ortaya çıkan bu yarım kalmış kardan adam...) Suratsız felan kalmasın dedim bununla yetiniyorum bende. :D
  3. İnsanlık öğrenilemeden yok edildi.

4. Yarın için çok mutluyum. ^^ Çünkü cumartesi. Çünkü okul yok. Başka ne olabilirdi? Züğürt avutması...

5. Cerenimo

Forum da Yeni Değilim Ama...

Sende biraz saçmalama lütfen, lütfenn... neyse ben konuyu dağıtmadan gidiyorum <_<
  6. Cerenimo

Forum da Yeni Değilim Ama...

Forumda kalıcı olmanı dilerim ve söylemeden geçemeyeceğim isminin anlamına bayıldım :D
  7. Aslında mesaj atıp tanışmak istediğim çok insan var burada ama çekiniyorum :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Cevap vermemis miyim ? :O Verdim saniyorum. :|

3. Cerenimo

Cerenimo

Olabilir sonuçta insanlık hali :D

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Dogru diyosun Yigit, yaparim yani. Siekdmxm

8. Cerenimo

Merhaba

Hoş geldin, umarım animlere olan ilgin hep devam eder ^_^ keyifli forumlar dilerim :)
  9. Cerenimo

Onigiri Online

Bende oynuyordum aslında, belirli bir yere kadar geldim. Sonra çok görev aldığımdan sinirlenip hepsini iptal ettim, daha da görev alamadım... Sanrım bu bana "çık git oyundan" türünden bir mesajdı... :ph34r:
  10. Herkese iyi bayramlar :) Para toplayamayan sadece ben değilimdir umarım T_T

11. Berat gidince çok yalnız kalacağım çok :(

2. Lascen

Lascen

af diliyoruz

3. Kaxell

Kaxell

Bence oraya geçebiliriz çok hoş duruyor ^^

4. Kaxell
  12. Muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebileceklerimizdenmişsinizcesine.

2. Cerenimo

Cerenimo

Heceleyerek okumayı dene :D

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Zaten heceleyerek okumaya çalıştım yarıda bittim gidemedim daha ileriye *-*

4. LeornKayn

LeornKayn

Bunu yazan üye yazamaz oldu....

13. Cerenimo

Shingeki No Kyojin Karakter Anketi

Benim içinde 1. Levi ^_^ ama Mikasa nasıl 7. sırada olur?? 2. veya 3. hiç olmadı 4. olmalıydı bence :huh:
  14. Büyük uğraşlarım sonucunda bende osu! da bir milyon yapabildim!!! ^,^ ama sanırım elim felç...

2. Cerenimo

Cerenimo

Tabii, beklerim :D

3. Kaxell

Kaxell

Vay be, ben normal seviyesine yeni geçtim şu an A-B anca alabiliyorum. ^^

4. Cerenimo

Cerenimo

Bende normal seviyede yaptım ve C verdi :(( A hiç yapamadım malesef :D

15. Cerenimo

Hi Minna-san

Hoş geldiniz, beylere seslenmişsiniz ama neyse :D
  16. Cerenimo

Vampire Knight (Resim,Wallpaper v.s)

Bir Zero gifi de benden olsun ^_^
  17. Cerenimo

İsminizin Japonca karşılığı :)

Evet en mantıklısı o sanırım :D
  18. Cerenimo

Tu-ka-ta-lu-ki-te-ka-to evet şimdi oldu sanırım :dead-onion-head-emoticon: Edit: bunda bile dilim dönmüyor :mellow:
  19. Cerenimo

Mikushikuto Tukatalukitekato :huh: Tekerlemeye döndü... Arkadaşlar okuyabilen varsa bana haber versin lütfen :ph34r:
  20. Cerenimo

Sims 1,2,3

Benimkilerde boğulmuyordu ya kolay kolay o.O özellikle duvar örüyordum çıkamasınlar diye havuzun etrafına... psikopatlık kanımda var sanırım :ph34r:
  21. Cerenimo

Sims 1,2,3

Ama onlar sürekli yanıyorlar ya -_-
  22. Yaptığınız işle gurur duyuyorum ve tebriklerimi sunuyorum. :) Gerçekten her karakterin sesi ayrı bir güzel ve başarılı olmuş. (Diğer arkadaşların dediği gibi babada biraz problem var ama düzeltebileceğinize inanıyorum.) Böyle bir şeyi yapıyor olmanız gerçekten büyük cesaret ve emek gerektirir. Japonca'ya alışkın olmamıza rağmen yinede karakterlerin yaşadığı duyguları bize hissettirebildiğinizi ve zamanla daha da gelişeceğinizi düşünüyorum. ^_^ Umarım emeklerinizin karşılığını hakkıyla alırsınız. Başarılarınızın devamını dilerim :)
  23. Cerenimo

Selamlar O_o

Hoş geldin, keyifli forumlar :)
  24. Cerenimo

Merhabalaaar :)

Hoşgeldin, keyifli forumlar dilerim :) Bu arada eski deyip geçme Princess Mononoke güzeldir, babanın seçimini sevdim :D :D
  25. Cerenimo

Selam u.u

Hoşgeldinn, umarım keyifli vakit geçirirsin :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.