Jump to content

Cerenimo

Kayıtlı Üye
    97
  • Last visited

Everything posted by Cerenimo

1. Hülya doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara. :) Ayrıca bugün Happy Mask Salesman (Ali) arkadaşımızın da doğum günü. Doğum günün kutlu olsun senpaiiii. Nice mutlu, sağlıklı yaşlara. :happy-birth-day1-onion-head-emo
  2. Bu da benden olsun o zaman. ^_^ http://i.hizliresim.com/zm32vg.jpg Maalesef annemin eve çağırmasıyla yarım kaldı. O kadar uğraşmıştım... :( (Evet o kadar uğraşmanın sonucunda ortaya çıkan bu yarım kalmış kardan adam...) Suratsız felan kalmasın dedim bununla yetiniyorum bende. :D
  3. İnsanlık öğrenilemeden yok edildi.

4. Yarın için çok mutluyum. ^^ Çünkü cumartesi. Çünkü okul yok. Başka ne olabilirdi? Züğürt avutması...

5. Sende biraz saçmalama lütfen, lütfenn... neyse ben konuyu dağıtmadan gidiyorum <_<
  6. Forumda kalıcı olmanı dilerim ve söylemeden geçemeyeceğim isminin anlamına bayıldım :D
  7. Aslında mesaj atıp tanışmak istediğim çok insan var burada ama çekiniyorum :(

1. Show previous comments  7 more
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Cevap vermemis miyim ? :O Verdim saniyorum. :|

3. Cerenimo

Cerenimo

Olabilir sonuçta insanlık hali :D

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Dogru diyosun Yigit, yaparim yani. Siekdmxm

8. Hoş geldin, umarım animlere olan ilgin hep devam eder ^_^ keyifli forumlar dilerim :)
  9. Bende oynuyordum aslında, belirli bir yere kadar geldim. Sonra çok görev aldığımdan sinirlenip hepsini iptal ettim, daha da görev alamadım... Sanrım bu bana "çık git oyundan" türünden bir mesajdı... :ph34r:
  10. Herkese iyi bayramlar :) Para toplayamayan sadece ben değilimdir umarım T_T

1. Show previous comments  14 more
    2. Hatake_Kakashi

Hatake_Kakashi

2 cosplay yaparın ben o parayla hatta 3 :D

3. Cerenimo

Cerenimo

Bir ben mi fakir kaldım arkadaş ya :D

4. Hatake_Kakashi

Hatake_Kakashi

Aaa ne demek yapalım sana da bi hinata :D

11. Berat gidince çok yalnız kalacağım çok :(

1. Show previous comments  97 more
    2. Lascen

Lascen

af diliyoruz

3. Kaxell

Kaxell

Bence oraya geçebiliriz çok hoş duruyor ^^

4. Kaxell
  12. Muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebileceklerimizdenmişsinizcesine.

1. Show previous comments  3 more
    2. Cerenimo

Cerenimo

Heceleyerek okumayı dene :D

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Zaten heceleyerek okumaya çalıştım yarıda bittim gidemedim daha ileriye *-*

4. LeornKayn

LeornKayn

Bunu yazan üye yazamaz oldu....

13. Benim içinde 1. Levi ^_^ ama Mikasa nasıl 7. sırada olur?? 2. veya 3. hiç olmadı 4. olmalıydı bence :huh:
  14. Büyük uğraşlarım sonucunda bende osu! da bir milyon yapabildim!!! ^,^ ama sanırım elim felç...

1. Show previous comments  6 more
    2. Cerenimo

Cerenimo

Tabii, beklerim :D

3. Kaxell

Kaxell

Vay be, ben normal seviyesine yeni geçtim şu an A-B anca alabiliyorum. ^^

4. Cerenimo

Cerenimo

Bende normal seviyede yaptım ve C verdi :(( A hiç yapamadım malesef :D

15. Hoş geldiniz, beylere seslenmişsiniz ama neyse :D
  16. Tu-ka-ta-lu-ki-te-ka-to evet şimdi oldu sanırım :dead-onion-head-emoticon: Edit: bunda bile dilim dönmüyor :mellow:
  17. Mikushikuto Tukatalukitekato :huh: Tekerlemeye döndü... Arkadaşlar okuyabilen varsa bana haber versin lütfen :ph34r:
  18. Benimkilerde boğulmuyordu ya kolay kolay o.O özellikle duvar örüyordum çıkamasınlar diye havuzun etrafına... psikopatlık kanımda var sanırım :ph34r:
  19. Yaptığınız işle gurur duyuyorum ve tebriklerimi sunuyorum. :) Gerçekten her karakterin sesi ayrı bir güzel ve başarılı olmuş. (Diğer arkadaşların dediği gibi babada biraz problem var ama düzeltebileceğinize inanıyorum.) Böyle bir şeyi yapıyor olmanız gerçekten büyük cesaret ve emek gerektirir. Japonca'ya alışkın olmamıza rağmen yinede karakterlerin yaşadığı duyguları bize hissettirebildiğinizi ve zamanla daha da gelişeceğinizi düşünüyorum. ^_^ Umarım emeklerinizin karşılığını hakkıyla alırsınız. Başarılarınızın devamını dilerim :)
  20. Hoş geldin, keyifli forumlar :)
  21. Hoşgeldin, keyifli forumlar dilerim :) Bu arada eski deyip geçme Princess Mononoke güzeldir, babanın seçimini sevdim :D :D
  22. Hoşgeldinn, umarım keyifli vakit geçirirsin :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.