Jump to content

Cerenimo

Üyeler
  • İçerik sayısı

97
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Cerenimo kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bende oynuyordum aslında, belirli bir yere kadar geldim. Sonra çok görev aldığımdan sinirlenip hepsini iptal ettim, daha da görev alamadım... Sanrım bu bana "çık git oyundan" türünden bir mesajdı...  :ph34r: 

2. Yaptığınız işle gurur duyuyorum ve tebriklerimi sunuyorum. :)  Gerçekten her karakterin sesi ayrı bir güzel ve başarılı olmuş. (Diğer arkadaşların dediği gibi babada biraz problem var ama düzeltebileceğinize inanıyorum.) Böyle bir şeyi yapıyor olmanız gerçekten büyük cesaret ve emek gerektirir. Japonca'ya alışkın olmamıza rağmen yinede karakterlerin yaşadığı duyguları bize hissettirebildiğinizi ve zamanla daha da gelişeceğinizi düşünüyorum. ^_^  Umarım emeklerinizin karşılığını hakkıyla alırsınız. Başarılarınızın devamını dilerim :)

3. Sims 3'den bahsediyordum. *^* 1 ve 2'yi hiç sevemedim nedense.

Sims'e online desteği gelmez diye düşünüyorum. :c

Gelse harika olabilidi, kesinlikle daha çok satardı :mellow:

kanka flood yapma :D düzelt hemen aoeıfjaoeı bide aynen sims 4 online olursa ama çok karışır ya -.- 

Benden önce düzeltildi  :( :blush:

4. doğalgaz falanda olsun kombi!!! :D

şömine yüzünden yanıyorlardı, doğalgaz olsa doğalgaz sızıntısından zehirlenip ölürler  :D

Sims 3'ü severek oynuyorum. 4'ü de sabırsızlıkla bekliyorum. Keşke online olsa dediğim oyunlardandır kendileri. ^^

Ben sims 4 online olur diye çok heveslenmiştim çıkacağını duyduğumda :depressed1-onion-head-emoticon:
  5. ben olacağını zannetmiyorum :D neden bilmiyorum ama ek paketlerde daha çok kişisel şeyler yaratmaya yönelik şeyler olur diyorum veya yeni mapler vs. havuz yaratılmamalı zaten usta çağırıcaksın o yapıcak :D en mantıklısı aoıjefoaı 

hahah aynen aynen usta çağırıp yaptırma iyiymiş  :D birde faturalar ödenmediğinde elektirikler felan kesilecekmiş öyle okumuştum bir yerde :D

6. uu şanslısın bakıyorumda :D vazgeçen oldu mu cidden bilmiyorum fakat sims 3'ü tüm ek paketlerle oynadığında 2gb ram falan kurtarmıyor bilgisayar yanıyor aeıjfıoa

Öyle oldu biraz  :D evet ya orjinalini almak isteyen kişiler felan kararını değiştirdi havuz, toddler, create a style felan olmadığı için. Gerçi bunlarında ek paketlerle üstünü kapatırlar diye düşünüyorum :P

7. pardon 2-5 eylül arasında gelecekmiş.ya valla bilmiyorum ama 4gbram isterse normaldir

Evet aslında normal ama eksikliklerinden dolayı çoğu kişi almaktan vazgeçti oyunu :mellow:

Öyleyse yine sıkıntı yok benim ram tam 4gb zaten  B)

benimki de tam 4 gb B)

8. torrent olarak indirebilirsin sims'i :D daemon tools yardımıylada kurabilirsn veya no cd cracki atarsın dert kalmaz. bu arada sims 4 geliyor :D bunlar eskidi artık

Sims 4 için 4gb ram gerekli diyorlar doğru mu o.o

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.