Jump to content

Zohan

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

Yok

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Zohan üyemizin başarıları

1. Biten bir seri daha hayırlı olsun McCrayx :D Emeklerine sağlık.
  2. Eline emeğine sağlık McCrayx, sağol :D
  3. Eline emeğine sağlık McCrayx. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum :) Umarım devam edersin, kolay gelsin... Biraz araştırma yaptımda bu OVA serinin 2. sezonundan sonra çıkmış, Black Lagoon 3 diyede geçiyo sitelerde. Birşey sorucam, acaba bu anime 'in 1. ve 2. sezonununda TR altyazılısı varmı ? yada ayrıda olsa TR altyazıları ? izlemek istediğim bir seri ama yardım almadan bulmak çok zor olucak galiba :) Yada TR altyazısı yoksa sizin böyle bir proje düşünceniz varmı ? Kolay gelsin...
  4. Eline emeğine sağlık, yeni bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum :) Bu arada 14. bölüm, ilk 13 bölümün derlemeside olsa keşke ekleseydin seri eksik kalmazdı :) neyse sen bilirsin. Emeklerin gerçekten çok sağol ve kolay gelsin McCrayx...
  5. Zohan

One Outs B2E Soft Sub

ilginiz için teşekkür ederim schneizeL.. torrentlardan çekimler pek hızlı gelmez, en azından ben hızlı download yapamıyorum ama yinede deniycem belki kaynak çoktur ve belki bu sefer torrentta şans rüzgarı yanımda olur :) sağol schneizeL...
  6. Zohan

One Outs B2E Soft Sub

Eline sağlık dostum, süper anime çıktı :) bazı linkleri silinmiş diye, sadece ilk bölümünü çektim, nasıl birşey diye bakmak için bence çok iyi :) devamınıda çekmek isterim ama lütfen silinmiş linkleri yenileyebilirmisin ? umarım yenileme imkanı vardır... 4+6+8+10+13+14+16+17+18+20 ve 25. bölümlerin linkleri silinmiş :D dört gözle cevabını bekliycem, bu arada eğer olursa rapid dışında mesela megaupload koyarsan çok daha süper olur, çünkü rapidden çekmek zor (jdownloader 'le bile) ama megaupload çekimleri hemen başlıyo free olsada :) tabi sana kalmış, eksik bölümleri yenilede hangi site olursa olsun.. umarım mesajı görürsün..
  7. Zohan

( 15 / 12+ ) Genshiken

Eline sağlık schneizeL, umarım ilerde serininde linkleri eklenir.. Kusura bakma ama bir istekte bulunucam, belki dikkate almıycaksın ama yinede söylemem lazım (çünkü yıllardır ararım ama hiç bulamadım) belki şimdiye kadar izlememişsindir, çünkü eski ve pek bilinen bir seri değil veya izledin ve aklına getirdiğim için altyazı yapmayı düşünürsün :D zaten çok uzun bir seri değil toplam 6 bölümlük OVA.. Serinin adı: Iria Çok iyi bir bilim kurgu,gizem, hafif gerilimde var ve tabiki komedi (azda olsa) ve kesinlikle macera düzeyi çok yüksek, actionda olmazsa olmaz tabiki :) Lütfen bu seri izlemediyseniz bile bir yerlerden bulup izleyin heralde büyük ihtimal TR altyazı yapıp, bu seriyi bilmeyen bir çok kişiyle paylaşmak istersiniz.. umarım listenize eklersiniz..
  8. Zohan

( 10 / 10 ) Hellsing Ultimate OVA

Eline emeğine sağlık McCrayx...
  9. Zohan

( 13 / 13 ) Sands Of Destruction

Elinize emeğinize sağlık... Acaba, Jo Jo Bizarre Adventure OVA serisi içinde (toplam 6 Bölüm) TR altyazı yapmayı düşünürmüsünüz ??? Gerçekten çok heyecanlı, macera ve gizem düzeyi yüksek çok iyi bir seridir.. daha önceden izlemediyseniz kesinlikle tavsiye ederim.. unutmadan komedide var :D Umarım bu kadar kaliteli bir seriyede TR altyazı yapmayı planlarınıza dahil edersiniz..
  10. Zohan

( 01 / 01 ) Final Fantasy VII Denzel

Elinize sağlık ama ne yazıkki linkler silinmiş...
  11. Zohan

( 12 / 12 ) Sengoku Basara 2

Elinize sağlık... Yanlış anlamadıysam, Sengoku Basara 2 demek Sengoku Basara 'nın 2. Sezonu demek ? Bu serinin 1. sezonunu, 2. Sezon gibi TR altyazılı olarak nerden bulabilirim ? yardımcı olursanız çok sevinirim. Foruma baktım ama bulamadım, tamamlanan projelerde göremedim, bu arada sitenize yeni üye oldum bence süper olmuş, ülkemizde anime olayının çok büyük kitleler tarafından takip edilmediğini göz önünde bulundurursak bu tarz sitelerin çoğalması dileğiyle, türk fansub gruplarına baktımda bu kadar çoğalması gerçekten çok sevindirici :D Tabi halaa yabancı çeviri gruplarına göre sayımız az ama yinede zamanla yaklaşma ihtimalimiz var bence.
  12. Zohan

( 02 / 02 ) Toushinden

Elinize emeğinize sağlık... TürkAnime.TV iyiki varsın :D
  13. Zohan

( 01 / 01 ) Battle Spirits: Ryuuko no Ken

Elinize emeğinize sağlık... Umarım bir gün Fatal Fury 1 ve 2 içinde böyle türkçe altyazılı versiyonlar çıkar.. (Videosu çok kaliteli olanını bulursak çok daha süper olur ama zor tabi)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.