Jump to content

negitoro

Üyeler
  • İçerik sayısı

28
  • Son ziyareti

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://modatokyo.com/

Profil Bilgileri

negitoro üyemizin başarıları

1. negitoro

Japonca Dersleri

skype uzerinden japonca ogretiyorum ^^ saati 25 lira~ odemeyi de paypal uzerinden aliyorum. dusunenler ozel mesaj atabilir sevgiler~
  2. negitoro

Türkçemize kazandırılan "Manga"lar !

ben de su anda japon oyunu onigiri'nin mangasini ceviriyorum Turkce'ye ^^ tamami bitince haber ederim.
  3. dogru haklisin uzun yasamak belki daha cok sorun getiriyor; ama saglikli ve uzun yasiyorlar:D o yuzden yaslaninca bile deli gibi geziyolar:)) dene dene bak, seveceksin^^
  4. negitoro

Merhaba. ^^

hosgeldiiiin!! ^^ iyi eglenceler
  5. negitoro

konnichiha^^ merhaba

cok tesekkurler herkese! Harika bir forum ve gercekten cok aktif ^^
  6. aa KPSS icin bol sans!! :) Umarim super gecer ve atlar gelirsiniz. Gorulmesi gereken bir yer evet. ama gelmisken, diger Asya ulkelerine de kacin derim ben:D
  7. tesekkurler ^^ ama evet bahsettiginiz gibi cok cok farkli bi kultur. buraya gelip asiri sevenler var (benim gibi) bazilari da nefret edip donuyor maalesef. yeni kulturlere ne kadar acik olursaniz olun, Japon kulturu hep farkli kaliyor. Yemekler cok farkli, alistiktan sonra ama cok guzel ve saglikli oldugunu fark ediyorsunuz:) Japonya'da yabanci olmak hos guzel; ama Japon olmak zor diye dusunuyorum, cok calismalari gerekiyor is hayatina girince ><
  8. negitoro

Japon bir arkadasim Cosplay urunleri satiyor

haha en uygun fiyata satiyor aslinda:) Su anda da kampanya duzenledi, bazi urunlerde ucretsiz kargo kampanyasi var:) Kacirma:))
  9. ne zaman geliyorsuuun? Ben burada olurum buyuk ihtimalle! Yardimci olmak isterim ve kesinlikle 1 hafta yetmez:))
  10. hehehe hem de oyle bi yiyorum ki:D On yargisiz yaklasinca butun yemekler o kadar guzel ki! Soyle dusun bak, Japonlar bu yemekleri yiyerek 85 yasina kadar yasiyorlar. Demek ki asiri saglikli yemekleri var:) Zaten alisinca da tadi da cok harika geliyor:D Kesinlikle dene derim!
  11. tesekkurler:)) Su anda ucretsiz kargo kampanyasi yapmis 5 gunlugune:) tekrar goz at istersen~
  12. negitoro

konnichiha^^ merhaba

yok tokyo'dan katiliyorum :D ama Izmir'de yasamak hayallerimden biri:D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.