Jump to content

Crixus

Üyeler
  • İçerik sayısı

28
  • Son ziyareti

Crixus kullanıcısının paylaşımları

1. Crixus

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

Bakemonogatari. 10 sezon falan ve hangisini izleyeceğim karmaşası yaşıyodum. taa ki geçen güne kadar, sonunda başladım :D
  2. Crixus

( 28 / 24+ ) Akatsuki no Yona

Sitede sağ altta görünce bi an 2. sezon çıktı sandım lütfen böyle fake'ler atmayın :D
  3. Crixus

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

isshuukan friends
  4. Vay be başlık açılalı 7 yıl olmuş. Ben 2013 te keşfettim aslında keşfetme değil kendini buldurdu desek daha doğru olur :D elfen lied hala kalbimdesin... <3
  5. Crixus

Eski Çeviri

Oban Star racers'ada bakabilir misiniz ?
  6. Crixus

( 13 / 13 ) Jikan no Shihaisha

Yıllar iyiki ilerliyo yıllar ilerledikçe çizimlerde güzelleşiyo çizimler güzelleştikçe insan seyir keyfi artıyo konusu sıradan olsa bile :D çizimlerine bayıldım bu arada emeğinize sağlık
  7. Crixus

Aranızda Yeniyim

Bende 3 yıl burdayım ama aktif olmadığım için bende yeni sayılırım btw hoş geldin :D
  8. Oyundan uyarlandığı için mi bilmiyorum ama kendine has güzel bi konusu var güzel olabilir
  9. Klasik bir Harem animesi gibi geldi. Umarım konusuyla klişeliği aşan bir seri olur :)
  10. Ne zaman çıkacak ? Güzel animeye benziyo tutar bu anime :D
  11. Crixus

Anime'li telefon kılıfları

Süper olmuş ama ben bunu yapmaya üşenirim sen yapsan bana satsanolur mu :D
  12. Crixus

Rea ve Tama'dan anime coverları!

Rea ünlü olmuşsun :D unutma ilk fanım benim :D
  13. ilk sezonu süper olmasına rağmen 2. sezonda batırılan batırılan bir çok anime gördüm inşallah bu animede aynı kaderi paylaşmaz
  14. bende kuroko no basketten çıkar diyodum çıkmadı :D
  15. Crixus

2014'ün En iyi 30 Animesi

2014ün en iyi 30 animesi yazısını görünce zankyou no terror'ü göreceğimden emindim göremedim şok oldum resmen
  16. Favori animelerim arasında yer alıyodu şükür geliyo az kalmış
  17. Crixus

Shingeki no Kyojin Filminin Oyuncuları

umarım 2. bi death note vakası yaşanmaz :D death note un animesi süper fakat filmi :(
  18. Crixus

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

En sevdiğim kitap diyemicem ama en akıcı kitaplardan iki tane söyleyebilirim ''Piraye'' ve ''Aşk'' ikisini bitirmem sadece tramvayda okuyarak 2 haftamı aldı
  19. Crixus

Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]

çevirisi tamamlanmamış animeleri çeviriyorsanız Oban Star-Racers'a bi el atarsanız sevinirim küçükken çok izlerdim türkanime tvde görünce çok sevindim ama yarımdı :/ tamamlarsanız sevinirim :) Link: http://www.turkanime.tv/anime-seri/Oban-Star-Racers
  20. School Days'deki makoto, popüler mi bilmiyorum ama anime tarihinde en nefret ettiğim karakterlerden biri az sövmedim bu herife ikinci olarak yosugo no sora'daki Haruka Kasugano oda en çok sövdüğüm ve nefret ettiğim 2. karakter
  21. Sesler arasında kalite farkı var mesela bazı arkadaşların sesi iyi geliyo bazılarının kısık bazılarının boğuk o sorunu hallederseniz 10 numara olur :)
  22. Crixus

İmza Yapıyoruz...

imzada alucard kırmızı ve siyah tonda renkler olursa süper olur. bide imzayı nasıl yerleştircez im the newbie :D
  23. Crixus

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

Benim anlamadığım birşey var Kirito mavi saçlı kız mı olcak yoksa siyah uzun saçlı kız mı ?
  24. 2015te filmi gelecekse 2. sezon anca ben askere gidince gelir :D
  25. Vay arkadaş bir kaç tanesi hariç hiçbir karakteri bilmiyorum bide daimi üye diye geçiniyorum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.