Jump to content

alexandraxv11

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    alexandraxv11 reacted to DHspark in ONE PİECE KOMEDİ   
    (1) Kim Lan Bu Uçağın Pilotu ?

(2) Sanji'nin Hayali

(3) Fan Club's
    -Oburlar FC (Luffy)

-İlluminati FC (Sanji)

-Siz Anladınız Onu FC (Nami)

(4) Çalar Saatler (Nami-Sanji)

(5) Luffy & Natsu

(6) Winter is Coming (Kuzan Aokiji)

(7) Ah Şu Mangakalar (Eiichiro Oda)

(8) Sapık Dörtlü (Sanji)

(9) Aşkın Gücü (Sanji, Nami, Robin, Franky, Brook)

2. Beğen
    alexandraxv11 reacted to DHspark in NARUTO KOMEDİ   
    (1) Talihsiz Gün (Hokage Minato)

(2) Naruto'nun Hayali (Naruto-Kakashi-Sakura-Hokage Tsunade)

(3) Fan Club's
    -Oburlar FC (Choji)

-İlluminati FC (Ino)

-Siz Anladınız Onu FC (Tsunade)

(4) Çalar Saatler (Sasuke-Sakura)

(5) Uchiha Kardeşler

(6) Ah Şu Mangakalar (Masashi Kisimoto)

(7) Sapık Dörtlü (Jiraiya)

3. Beğen
    alexandraxv11 reacted to DHspark in GENEL ANİMEKOMEDİ   
    Çok Pişmanım Teyze -Death Note-

Nakil Öğrenci -Kaichou Wa Maid-Sama-

Korku Duvarın Ardında Belirir -Shingeki no Kyojin-

-Anime Life-

Süper Animeci Özellikleri

Bir animeciyi cinayetten içeri atamazsın! Çok anime izlemekten belki... -_- ama oda suç değil :D

Haber Ekibi Yollarda-Geçmişten bir Kahraman -Pokemon-

Saç Şampuanı Reklamı -Sword Art Online-

4. Beğen
    alexandraxv11 reacted to gereksiz in Ecchi FC [+18]   
    beyler sloganımız
    I CAN SEE YOUR UNDERWEAR FROM DOWN HERE !
  5. Beğen
    alexandraxv11 reacted to Barış D. Baryshx in Hisoka FC (Hunter x Hunter)   
    Karakter Özellikleri
    İsim: Hisoka (Sihirbaz Hisoka)
    Doğum Günü: 6 Haziran
    Boy: 187 cm
    Ağırlık: 91 kg
    Saç Rengi: Kırmızı
    Göz Rengi: Mavi (1999) , Sarı (2011)
    Kan Grubu: B
    İş: Avcılık, Phantom Troupe
    Japon Ses: Hiroki Takahashi (1999), Daisuke Namikawa (2011)
    NEN
    NEN Tipi: Dönüştürücü
    Yetenekler: Bungee Gum

Texture Surprise

Tanıtım
    Hisoka, Yeryüzünde Gerçek Orgazmın arayışına çıkmış, tatmin olmaz bir avcıdır. Her zaman yendiği rakipleri ardından, tekrar bir tatminsizliğe düşer ve daha da güçlü rakipler arar durur.

Zalim ve hilekar mücadele yeteneği Notorious, Hisoka'nın ölümcül olduğunu kanıtlamıştır.

Onun aldatıcılıkları ve hesaplamaları, bir çok zorlu rakibinin bir sonraki hamlesini tahmin etmesini sağlar. Bu da pek çok savaşı onun kazanmasına yol açmıştır.

O birincil silah olarak Shu ile çalışan poker kartları kullanır, onları kolaylıkla ve ölümcül doğruluk ile rakiplerine atar.

Ayrıca, Gon'un potansiyeli ilgisini çekmiştir, Usta ve güçlü bir düşman haline geleceğine dair bir görüşe sahip olmuştur.

Hisoka, hep güçlü bir rakibe arayışındadır, gelecekteki bir rakibi haline gelmesi için gelişiminde yardım eder Gon'a, ya da en azından erkenden bu güçsüz haliyle Gon'u yenme isteğinde değildir

Gif Resimler

Hisoka'nın Sesinden Şarkısı

;)
    Hisoka 1'nci Tanıtım Müziği

;)
    Hisoka 2'nci Tanıtım Müziği

;)
    Hisoka Orgazm Sahneleri

;)
    Hisoka AMW

;)
    Hisoka Seiyuu "Daisuke Namikawa"

Kurucu
    Barış D. Baryshx

Üyeler
    Barış D. Baryshx
    아는 페리 어
    Usui-Chan :3
    Cold Dewil
    Hazādo
    AKPINAR
    Paprika
    BarbarosOruc
    Pyskhe
    zoro3
    Hisoka The Magician
    new world
    SeeU
    Amygirl
  6. Beğen
    alexandraxv11 reacted to Hokage_Minato in ( 12 / 12 ) Onee-chan ga Kita   
    Anime Adı : Onee-chan ga Kita
    Anime Türü : Komedi, Yaşamdan Kesitler
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmen : Valiedhiel
    Düzenleme : Hokage_Minato
    Özet; Hikayenin kahramanı, 13 yaşındaki Tomoya Mizuhara, babası yeniden evlenince bir anda abla sahibi oluyor. 17 yaşındaki Ichika biraz farklı bir kız ve Tomoya’ya olan ilgisi hem bunaltıcı hem de biraz korkutucu. Buna ek olarak, Ichika’nın arkadaşı Ruri tam bir sadist. Bir de Ichika’nın iri göğüslü çeyrek Japon arkadaşı Marina var.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

7. Beğen
    alexandraxv11 reacted to Jiangshi in ( 12 / 12 ) Uta Kata   
    Bölüm sayısı: 12
    Tür: Dram, Romantizm, Fantastik, Shoujo Ai
    Yayım tarihi: 2004
    Resmi sitesi: http://www.uta-kata.com/

Ichika; 14 yaşında, Kamakura kız lisesinde okuyan sıradan bir öğrencidir. Sıkıcı ve yoğun bir ders yılı artık sona ermek üzeredir. Sınıf arkadaşları Satsuki, Keiko ve Michiru ile yaz tatili için plan yapmaya başlamıştır. Son gün eski bir sınıfta temizlik yapan kızlar, sınıftaki ayna üzerine biraz ürkütücü bir konuşma yaparlar. Akşama doğru temizlik bitmiş ve kızlar evlerine doğru yola çıkacakları sırada Ichika cep telefonunu bulamaz ve okula geri dönmek zorunda kalır. Telefonu temizlik yaptıkları sınıfta düşürdüğünü hatırlar ve doğrudan o sınıfa gider. Sınıfta ürkütücü bir hava vardır ve doğrudan aynaya yönelen Ichika rüyalarında sık sık gördüğü kızı yeniden görür. Şimdi kaderi ile yüzleşmeli ve Manatsu Kuroki isimli kızın teklifini kabul etmelidir. Ancak; bu tuhaf bir şekilde bir aynadan fırlayan kızın söyledikleri doğru mudur ve ne kadarı kabul edilebilir?
    (kaynak: anime.gen.tr)
    Çocukluğumda izlediğim bir Anime olarak çevirmek istedim. Şuan ilk bölümdeyim çevirdikçe linkler eklenecek, kısa zamanda bitirmeyi düşünüyorum.

1. Bölüm
    2. Bölüm
    3. Bölüm
    4. Bölüm
    5. Bölüm
    6. Bölüm
    7. Bölüm
    8. Bölüm
    9. Bölüm
    10. Bölüm
    11. Bölüm
    12. Bölüm
    OVA
  8. Beğen
    alexandraxv11 reacted to Hokage_Minato in Ecchi FC [+18]   
    Ecchi Nedir?

Ecchi animeler genellikle seyircinin ilgisini çekecek içerik veya çıplaklık içerir, bazen de her ikisini içerir. Ecchi anime bazen de kinayeler ve cinsel espiriler ile doludur. Ecchi anime seks göstermez, en azından seyirci kısmına. Ecchi animeleri genellikle R dereceli (18 yaşından büyükler için), cinsel imalar içeren filmlere benzerler (örnek olarak: Amerikan Pastası).

Ecchi Kulüp Lideri:
    Hokage_Minato

Ecchi Kulüp Eş Lideri (Danışman):
    gereksiz

Ecchi Kulüp Sekreteri:

Özel rütbeleri
    Ecchi Kulübü Doktor
    Ecchi Kulüp Fotoğrafçı
    Ecchi Kulüp Garson
    Ecchi Kulüp Aktivetecisi Cold Dewil
    Ecchi Kulüp Kütüphane
    Ecchi Kulüp Baklava Mühendisi Amygirl
    Ecchi Kulüp Amelesi
    Ecchi Kulüp KafasınaGöre
    Ecchi Kulüp Gizli Üyesi :
    Ecchi Kulüp Sinsi Ecchici :
    Ecchi Kulüp Canlandırma Sorumlusu slimjack
    Ecchi Kulüp Kalkındırma Başkanı 
    Ecchi Kulüp Röntgencisi
    Ecchi Kulüp Gardiyanı
    Ecchi Kulübü Üyesi:

ƒυяκαη sніСніяυ

Önerilen Ecchi Manga

Tavsiye Ecchi Anime

(Listeye daha fazla eklemek için çekinmeyin) Aynı zamanda istediğiniz herhangi bir anime / manga kız resim göndermek için izin verilir.

Sloganımız : I can see your underwear from down here

Üyelerin görevi:
    Resimler,Videolar,İmzalar,Ecchi Anime ve Manga tavsiyesi yapmak

9. Beğen
    alexandraxv11 reacted to Senpai~ in Yeni birisiii   
    Hemen kendimi tanıtmakla başlıyım...
    adım Barış lise öğrencisiyim (1.ci senem)  :bad-atmosphere-onion-head-emoti
    Anime izlemeye başlıyalı 1 yıl oluyor .... bazı nedenlerden dolayı bir ara ara vermek zorunda kalmıştım  (bilgisayarsızlık)...

1 yıldır anime izliyorum ama niye bu güzel anime forumuna kayıt olmuyorum diye düşünürken birden kayıt olup katılmaya karar verdim....

Neyse çok kastım :D   :D  :D  :D  iyi geçinelim... :embarrassed3-onion-head-emotico  :embarrassed3-onion-head-emotico

10. Beğen
    alexandraxv11 reacted to quincy in Bleach FC   
    Bleach

Medya bilgisi

Konu

Karakterler
    Ana Karakterler
    Soul Society
    Gotei 13 (13 Koruyucu Takım)

Arrancarlar
    Espadalar

Karakter tipleri

Ortamlar

Müzikler
    Açılış Müzikleri
    (Opening Themes)

Kapanış Müzikleri
    (Ending Themes)

Kaynaklar;

Kurucu

quincy

Üyeler

Bleach FC imzası

Bleach Karakterlerinin Seiyuuları

Dosyalar

Temalar

Gotei 13

Hueco Mundo

11. Beğen
    alexandraxv11 reacted to Oduncunun Çırağı in Hunter x Hunter FC   
    Hunter x Hunter FC

Ana Karakterler:

Gon Freecss:

Yakında düzenlenecek. İnanmıyorum nasıl sildim ya
  12. Beğen
    alexandraxv11 reacted to TheDirectEco in ( 52 / 52 ) Tokyo Mew Mew   
    Anime Adı : Tokyo Mew Mew
    Anime Türü : Macera, Komedi, Fantastik, Büyü, Romantizm, Bilim-kurgu, Shoujo, Süper-Güçler
    Bölüm Sayısı : 52 / 52
    Yapım Yılı : 2003
    Çevirmenler : TheDirectEco
    Encode : SiyahBeyaz / schneizeL
    Özet; Hikaye ana karakter Ichigo Momomiya ve sevgilisi Masaya Aoyama'nın Red Data Animal müzesini ziyareti ile başlar. Bir deprem olmaya başlar ve Ichigo, rüya benzeri bir duruma girer. Daha sonra Ichigo, Ryou Shirogane ve Keiichiro Akasaka ile tanıştırılır ve bu insanlar, Ichigo'ya, DNA'sının bir Red Data Animal DNA'sıyla karıştığını söylerler. Ichigo'nun artık özel yetenekleri vardır ve Dünya'yı, onu "geri isteyen" bir grup uzaylıdan - Kisshu, Taruto, Pai ve liderleri Deep Blue - korumak için farklı bir görünüm kazanmıştır. Uzaylılar, hayvanlara hastalık bulaştıran ve onları Kimera Anima denen canavarlara çeviren deniz anası-benzeri asalakları kontrol edebilmektedirler. Ichigo, Mew Ichigo lakabını kullanarak savaşır fakat yalnız değildir. - kendisi gibi dört kız daha bulur ve kendilerine Tokyo Mew Mew derler.

(İlk dört bölümü turkanime.tv de yayınlanmıştır. O bölümleri çeviren ben olmadığım için buraya dahil etmedim ;) )

This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol Speedy 5 ve 27 Arası

This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol Klasör Linki

This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol  
  13. Beğen
    alexandraxv11 reacted to Hokage_Minato in ( 13 / 12+ ) Akuma no Riddle   
    Anime Adı : Akuma no Riddle
    Anime Türü : Aksiyon, Okul, Shoujo-ai
    Bölüm Sayısı : 13 / 12+
    Çevirmenler : Ghettosan & Nones
    Düzenleme : Ghettosan & Sinsine
    Özet; Sadece kızların gidebildiği ve öğrencilerinin tamamının suikastçı olduğu Myoujou Lisesi'nde sadece tek bir hedef vardır; "Ichinose Haru. "Herkes gibi Azuma Tokaku da onu hedef almış ve amacını gerçekleştirebilmek için bu liseye geçmiş bir değişim öğrencisidir fakat zamanla Haru'dan hoşlanmaya başlar ve onu korumaya karar verir. İşin içinden çıkılmaz bir okul hayatı başlar!
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

14. Beğen
    alexandraxv11 reacted to Pyramos in Denemeden bilemezsin   
    Forumda cizim yapıp paylaşan arkadaşlar gördüm
    Gayet iyi cizimleri olanlar var hepsini tebrik ediyorum
    Yorumlarda coğu kişinin cizmeye heveslendiğini gördüm bende onlardan biriyim " çöp adamdan fazlasını cizemiyorum malesef" gibi yazılan bir çok yorum gördüm ve insan bence birşeyi hevesle yaparsa başara bilir diye düşünüyorum ilk cizimim 15 dkda yaptım harbiden çok komik oldu dedim beceremiyorsun kabullen 2. Cizimimde uğraştım baya 1 saat kadar ve ortaya mükenmel bir cizim olmasada benim gibi cizemeyeceğini düşünenleri tatmin edecek kadar bir cizim ortaya cıktı aslında 1 saatden sonra sıkılmaya başladığım için saç ve el kısımlarında çok ugraşmadan geçtim yani demek istediğim cizebilmek için sadece uğraşmak ve zaman gerekiyor 15 dkda harikalar yaratmak bu işde yıllarca uğraşanların harcı ilk cizimi atmıyorum baya gülünç birşey oldu ama 2. Cizimimi paylaşmak isterim amacım cizim hakkında övgü veya eleştri almak değil cizemiceğini düşünenleri cesaretlendirmek
    Cizmeyi deneyip bizlerle paylaşırlarsa sevinirim
    Benim cizdiğim karakterde cizim hatları pek belirgin değildi daha basit cizim hatları belirgin bir karakterle başlaya bilirsiniz.
    Shinobu oshino

Buda ilk resmin keceli kalemle üstünden gecilip bazı yerlerde düzeltme yapılmış hali

07.04.2014 2. Cizimim yeni bitirdim pek cizerken memnun değildim cizdiğim karakter sayfa boyunda olunca saç cizerken zorlandığımı fark ettim eksikleri çok farkındayım ama cizmeye devam :)
  15. Beğen
    alexandraxv11 reacted to Kushina-ta in Anime Karakterlerinin Yaşamasını İster Miydiniz?   
    Sorum şu: Anime karakterlerinin yaşadığına inanıyor musunuz?,İster miydiniz?
    Ve İzlediğiniz animelerden sadece bir karakteri yaşatabilseydiniz veya yaşasaydı hangisinin olmasını isterdiniz?
    Bence;
    D Gray Man -> Lavi (Allen'le arasında baya kaldım Lavi galip geldi :D )
    Naruto -> İtachi
    Death Note -> Light
    Fullmetal Alchemist ->Roy Mustang
    Bleach -> Hiçbiri (yaşasalardı Dünya'yı yıkarlardı :D şaka :D) Hitsugaya olurdu
    Fairy Tail -> Gray
  16. Beğen
    alexandraxv11 reacted to Hokage_Minato in ( 12 / 12 ) Vividred Operation   
    Anime Adı : Vividred Operation
    Anime Türü : Aksiyon, Bilim Kurgu
    Yapım Yılı : 2013
    Çevirmen : R.Ogami, PLaYeR_1
    Düzenleme : Hokage_Minato
    Özet; Kız kardeşi ve büyükbabasıyla birlikte yoksulluk içinde yaşayan 14 yaşındaki bir kızın bilim kurgu dolu macerası. Bilimin tüm sorunları ortadan kaldırdığı huzurlu bir dünyada, animenin hikayesi yapay bir ada üzerinde geçiyor. TAÇE çevirisi 4. bölümden itibarendir.
      Klasör Linki

17. Beğen
    alexandraxv11 reacted to 3n4bL3 in ( 12 / 12 ) Wizard Barristers: Benmashi Cecil   
    Anime Adı : Wizard Barristers: Benmashi Cecil
    Anime Türü : Sihir
    Çevirmen : Ghettosan
    Düzenleme : 3n4bL3
    Özet; Hikaye 2018 yılının Tokyosunda geçmekte ve burada normal insanlarla büyücüler bir arada yaşamaktadır.Bunun sonucu olarak sihir kullanımında bazı kanunlar vardır ve bu kanunları ''Sihir Mahkemesi''nin denetimi ve kontrolü altındır.Olaylı zamanlarda, "Benmashi" veya sihirbaz vekilin büyü kullanma yetkisi vardır.Anime tarihin en genç Benmashi'si cecili takip etmekte ve arkadaşlarıyla beraber müvekkileri korumasını anlatmaktadır.
      Klasör Linki

18. Beğen
    alexandraxv11 reacted to 3n4bL3 in ( 39 / 39 ) Hanasakeru Seishounen   
    Çevirmenler :
    TAÇE ~ LeeSeenT
    TAÇE ~ Soie
    Tür: Romantizm, Drama, Macera
    Konusu : Çok güçlü bir sanayici, kızının evlenmek üzere seçmesi için ona üç aday sunar. Böylece yarı Japon bir vâris olan genç kız sıradan lise yaşantısından koparılarak, uluslararası petrol ve zenginlik çekişmelerinin yaşandığı Amerika’ya gönderilir. Genç kızın hayatına giren birbirinden üstün bu üç adam da farklılıklarıyla ön plana çıkarlar. Ama aslında ortada dört seçenek vardır… Kısa süre içinde birçok hayat politik çekişmeler ve güç uğruna yaşanan gizemli olaylarla çevrelenecektir.
    Bölümlere fansub olarak erişmek için http://www.trinityraven.com/index.php/projeler/durdurulanlar/hanasakeru-seishounen
    26 ve sonrası altyazılar
    http://www.turkanime.tv/projelerimiz/Hanasakeru This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.