Jump to content

TheLasTHermeS

Kayıtlı Üye
 • Posts

  77
 • Joined

 • Last visited

About TheLasTHermeS

 • Birthday 07/06/1994

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  Now Hell
 • İlgi :
  don't cry boogey man, did the children chase ye? don't cry. devil. did not ye become a devil because ye did not want to cry? man cries, his tears dry up and run out. so he becomes a devil, reduced to a monster. he changes and perishes. so smile. that haughty and insolent smile, like ye always do. i'm going now... how long are you going to live? how the hell long do you have to live, ye pitiful thing?

TheLasTHermeS's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. reklam yaparsanız aktif üye sayınız artar ( bir sürü forum sitesine reklam verebilirsiniz.)
 2. FMA olabilir Hellsing izlet ama bence haha aşık olurlar Alucard'a :)
 3. maxthon cloud browser kurun her türlü siteden her türlü videoları indirebiliyorsunuz :D
 4. Bu kötü bir düşünüş tarzı ilerde hayatın ne getireceğini bilemezsiniz . Mesela bendeniz lisede fizik sevmezdim(lise 3 e kadar nasıl fizikden geçtiğimi ben bile bilmiyorum hep 48-55 arası notlar alırdım max. 60 oldu :D ) taki lise 4 de gelince bir anda fizik sevmeye başladım (düşünerek yapmaya başlayınca (deneme sınavlarında) bir anda fizik aşkına geldim , tabi şu anda alakasız bir bölümde okuyorum (Veteriner :D ) neyse.) Sonuç ? ygs girince 14 fizik sorusundan 12 doğru 0 yanlış yapmıştım ah ah :) (Lys sormayın düşünmek yetmiyormuş orada( tecrübeyle denenmiştir ) :D formül fiziği bilmeniz gerekiyor yani xD )
 5. Ni ha ha :D Anime izliyormuşşş derlerdi de inanmazdım...Öğrendiğim iyi oldu yandın sen herkese söylemeyen ne olsun. :D (şaka bir yana bunun ne gibi sana zararı olacak ki zevkler tartışılmaz sonuçta :) )
 6. hen..i :D :D :D ne adamsın ya , hayırlı olsun bu arada güzel çeviriler bekliyoruz sizden :)
 7. imzanı nereden hatırlıyorum acaba..
 8. Mutluluk güzel bir şey hoşgeldin :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.