Jump to content

Atalay Öz

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Son profil ziyaretçileri

585 profil görütülenme

Atalay Öz üyemizin başarıları

1. Atalay Öz

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

Çok güzel olmuş ama anime ve manga haberleri kısmında haberin yayınlanma tarihinide eklemeniz çok iyi olur çıkış sırasına göre yukardan aşağıya olduğunu biliyorum ama kaç gün öncesi veya sonrası paylaşılmış tıklamadan öğrenemiyoruz Ayrıca yeni farkettim daha önce söyledilermi bilmiyorum arama kısmında aradığımız anime örneğin one piece yazarken one yazdığımızda diğer seçenekler çıkmıyor mesela one punch gibi bu ismini tam bilmediğimiz animeleri ararken zorluk çıkarabilir eski sistemde baş harfini yazdığımız anda bütün olasılıklar çıkıyordu bundada böyle olursa çok iyi olur
  2. Atalay Öz

Assassination Classroom Sona Eriyor

Mangasında güncelim hala ağlıyorum umarım animedede bu duyguyu verebilirler
  3. Atalay Öz

Hunter x Hunter Devam Edecek

Açıkçası mangası hiç ilerlemedi denebilir neye göre devam edicek anlamadım ama inşallah bizi böyle heyecanlandırıp 12 bölüm yapıp final vermezler
  4. Atalay Öz

Anime Beğeni Analizi (7)

Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukanın japonyada beğenilmesinin tek sebebi ana karakterinin coolluğudur başka açıklaması olamaz onun dışında standart bir konuya sahip ama türkiye listesi baya iyi olmuş
  5. Atalay Öz

World Trigger’a Yeni Bir TV Serisi Geliyor

Çizimler çok kötü değildi daha iyi olabilirdi ama burda asıl önemli nokta ana karakterin çok güçsüz olması mangasında günceldeyim ve hala memnun değilim gelişmelerden ayrıca karakterlerin boylarının kısa olmasıda beni çok rahatsız ediyo böyle orjinal bir konuyu bu karakterlerle mahvetmişler umarım yeni karakterler daha güzel ve bu konuya yakışır biçimde olur
  6. SnK nın 1. filmi çoktan çıktı ama bırakın türkçeyi ingilizcesini bile bulamadım bulan varsa lütfen bizimlede paylaşsın :D Ayrıca filmler gerçekten güzel bazıları yeniden yapım olmasa daha iyi olurdu film dediğin devam niteliği taşıycak arkadaş :D
  7. Çok başarılı olmuş devamını sabırsızlıkla bekliyoruz :D
  8. Atalay Öz

Naruto’nun Final Bölümü Renkli Olacak

Mangasını okuyan arkadaşlar elinin neden bandajlı olduğunu öğrenmiştir sanırım adamlar daha manga ortada yokken planlamışlar bunu :wacko:
  9. 5 Bölümde bitirirler ya şuan savaş başladı mangada son beş bölümde her bölüme 10-20 sayfa eklerse rahat biter diye düşünüyorum ama sonu hiç iyi olmıycak gidişata göre mutlu son beklemiyorum ben :(
  10. Konusu çok iyi sabırsızlıkla bekliyorum baya gülücez gibi :D
  11. Atalay Öz

Alice in Borderland OVA Tanıtım Videosu

Bu konu bir kaç farkla bana Btooom!u hatırlattı ana karakterde görünüş bakımından benziyor fakat görseller baya güzel ana karakterde iyi görünüyor bakalım izleyip görücez :D
  12. Komedi ve harem olucak ama romantizm yok gibi görünüyor ayrıca güçler var ama düşman yok yani kahramanlık aksiyon filanda olmıycak büyük ihtimalle aralara küçük olaylar koyarlar ( örneğin çanta çalan bir hırsızı yakalamak gibi ) ana karakterde havalı bir biçimde onları durdurur 12-13 bölüm olur gibi ama finali nasıl yaparlar hiç bilemiyorum gelsin görelim :D
  13. Atalay Öz

Durarara!! x2 Ne Zaman Başlayacak?

güzel bir anime fakat dollarsın kurucusu çok pasifti o yönünü değiştirip daha havalı yaparlarsa çok daha fazla tutar bence
  14. Atalay Öz

Sunrise’ın Yeni Mecha Animesi Cross Ange

erkek karaktersiz bir mecha olmaz olsun :P izlenir ama tutulmaz
  15. mangasını nerden okuyabilirim konusu çok hoşuma gitti
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.