Jump to content

Aeglon

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

Aeglon üyemizin başarıları

1. Aeglon

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar klasik anime ana karakteri (yenilmeyen,ölmeyen,çok büyük amaçları olan,milleti şaşırtıp duran,seçilmiş muamelesi gören,...) dışında daha farklı (örneğin çok cool veya delinin teki :D) olan animeler var mı?
  2. Aeglon

Anime İstek ve Önerileri

En son ne zaman ağladığımı hatırlamıyorum artık hiçbir şey ağlatmıyor beni :D Angel beats'ın 5.bölümü de hiçbir şey olmadı ama çok güzel anime bitirdim sayılır :D
  3. Aeglon

Fairy Tail

Çok güzel bir anime, komedisi dozunda, dövüşleri çok iyi. Herkes ayrı bir büyü kullandığı için ve büyüler kendi içinde çok dallara ayrıldığı için hiçbir dövüş birbirine benzemiyor bu yüzden tekrara girmiyor. Ve en sevdiğimi ise bleach one pieceteki gibi (boss diye tabir edeyim) güçlü adamları tek başına yenmiyor hiçbir zaman Natsu. Her seferinde birinden yardım alıyor. Güçlü ancak aşırı güçlü değil, mantıklı bir anime yani kısaca.
  4. Aeglon

Anime İstek ve Önerileri

Gülmekten kırıldım ya ilk bölümde daha :D Dediğimden çok uzak şimdilik ama çok hoşuma gitti :D
  5. Aeglon

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Hatırladım şimdi o sözleri, özellikle son söylediği söz çok güzel. Gin bleachteki adamımdır zaten bu diyalogtan sonra daha çok sevmiştim :D
  6. Aeglon

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Bleach - Rukia S.A.O. - Asuna Magi - Morgiana
  7. Aeglon

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Sword art online. Beni ağlatan ilk ve tek anime.
  8. Aeglon

Fairy Tail'deki en çok güldüğünüz sahneler.

Hangi bölümdü hatırlamıyorum ama Juvia'nın Gray'in sandalyesi yerine geçip, Gray'in Juvia üzerine oturduğu sahneye çok gülmüştüm :D
  9. Aeglon

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Fairy Tail, Sword art online, One piece, Bleach 5. ye anime seçemedim geri kalanların hepsini eşit düzeyde seviyorum :D
  10. Aeglon

Fairy Tailin En kabadayısı :D

Laxus cool adam öyle pek atlamıyor her şeye :D Elfman derim kesinlikle tipi de uygun :D
  11. Aeglon

Kimler Aziz Büyücü Olmalı ?

Aziz büyücülerde ciddilik söz konusu Natsu normalde birçok adama yeniliyor gaza geldiğinde ezip geçiyor :D Erza ve gildarts olabilir aziz büyücü bunların dışında.
  12. Aeglon

En güçlü karakter sizce kim?

Mystogan,Laxus,Rogue(yeteneği güzel :D ) ve Natsu en sevdiğim karakterler. Bu arada Makarov gayet güçsüz bence 2.usta saniyesinde yenmişti onu Gildarts da bayağı güçlü. Ancak en güçlüsü derseniz animeye göre her şeyin başı olan Zeref tabiki :D
  13. Aeglon

Anime İstek ve Önerileri

2 bölüm izledim henüz hüzünlenmedim bile konusunu da sevmedim
  14. Aeglon

Anime İstek ve Önerileri

Daha önce genel özellikler taşıyan bir anime isteği istemiştim bu sefer biraz daha ayrıntıya ineceğim :D İçinde hüzün içeren bir anime isteği istiyorum. Ancak öyle aşktı falandı gibi konulardan değil daha çok ölüm gibi konulardan olabilir. Özellikle sword art online çok hoşuma gitmiştir o dünyada ölenlerin gerçek dünyada ölmesinden ötürü yaşanan üzüntüler mmorpg hayranı olarak çok etkilemiştir beni :) Gerçi her animede vardır bu olay ama daha ağır basan animelerden söz ediyorum. Teşekkürler.
  15. Aeglon

Anime İstek ve Önerileri

Bleach, one piece, naruto ve sword art online dışında bunlara benzer bleach gibi kılıçlı vs, dövüşleri güzel ve bol olan, mümkünse çizimleri güzel olan bir anime önerebilecek var mı?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.