Jump to content
  • Create New...

mako chan

Kayıtlı Üye
  • Content Count

79
  • Last visited

3 Followers

About mako chan

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/19/1996

Profil Bilgileri

• İlgi :
    kitap okumak, manga okumak, resim çizmek, anime- japon dizisi izlemek, voleybol oynamak...

Recent Profile Visitors

1,329 profile views
  1. Yazacak bir şey bulamadım ama boş kalsa da olmaz gibi gibi :D :D

2. İnsanlar işe yaramaz olduklarını itiraf etmek istemez. Bu yüzden sürekli kendinden değersizleri ararlar. İşte bu sebeple internette herkes birbirini aşağılıyor. Kendilerinden daha değersiz birini bulamayanlar, hiç tanımadıkları kişileri sırf başkalarından iyi olduklarına inanmak istedikleri için değersiz görüyor. Başkaları hakkında kötü konuşurken kendileri düzgünmüş gibi rahatlarlar. Welcome to the NHK!

1. Kai

Kai

kendini yüceltmek için başkalarını düşürmeye çalışanları bende hiç sevmem, yaptığın iş birilerini alçaltmadan yükselemiyorsa o zaten iş değildir arkadaşım bırak gitsin yani.. internetle kısıtlı değil hayatın her alanında açıkça görebilirsiniz böyle tipleri..

3. olmaz değişmem bu imza benim :D sana imza yapmaya da üşenirim kendi imzanı kendin yap :D
  4. bir kore dizisinden bu göndermeyi beklemezdim ama güzel olmuş :hehe-onion-head-emoticon: keşke her dizide böyle göndermeler olsa çok komik olurdu :good-job-onion-head-emoticon:
  5. gerçekten güzel olmuş. eline sağlık. yaptıklarını burada paylaşmaya devam et bence benim gibi dünyadan bi haber olanlar burada görebilir :D
  6. benim isteğim de erkek olacak ama neyse :ahaaah-onion-head-emoticon: Sebastian Michaelis çizersen çok sevinirim. şimdiden teşekkürler ve kolay gelsin :cheer3-onion-head-emoticon: bu arada hala bu kadar iyi çizmene hayret ediyorum :) manga filan çizmeyi düşünüyor musun?
  7. çizimlerin gerçekten çok iyi :good-job-onion-head-emoticon: . nereden ve nasıl öğrendin merak ettim çünkü ben de kendimi geliştirmek istiyorum. :hell-yes-onion-head-emoticon: bu arada hiç bayan karakter çizmemişsin söylemek istedim :D
  8. ben şu sırala sailor moon crystal opening i seviyorum :D http://youtu.be/0SRjbCj-fQ4
  9. bence Hirunaka no Ryuusei anime olmalı ben çok seviyorum bu mangayı.
  10. izleyecek anime kalmamış gibi hissetmeye başladım :(

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.