Jump to content

mako chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

79
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    mako chan reacted to zeynepdurmaz in İtiraf Köşesi   
    Ben de itiraf edeyim bi şeyler :P Küçükken çamaşır makinesinin içinde bir kadın var da çamaşırları o yıkar sanırdım :D
  2. Beğen
    mako chan reacted to LeeAsia in İmza Çalışmalarım~   
    ★Anime-Oyun İmzalarım★

★ Çalışmalarım arasından en sevdiklerim !  ★

★Not★ Arka Plan Bana Aittir. ★

★Kullandığım İmzalar★ 

★ Nevermore'a özel çalışmalarım ★

Sizce nasıllar ? ^^

★ Dip Not ★ Bu işte yeniyim o-o ★

★V2 Dip Not ★ Sanırım acemilikten çıktım ha ne dersiniz? ^_^ ★
  3. Beğen
    mako chan reacted to Skadi in Kore Dizisinde Shingeki no Kyojin Göndermesi   
    Surplus Princess İsimli Kore Dizisinde Shingeki no Kyojin Göndermesi

Hayranlarını, animesinin yakın zamanda açıklanan ikinci sezonu haberiyle sevince boğan Shingeki no Kyojin’in popülaritesi her geçen gün artıyor ve seriye yönelik haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Hal böyle olunca da farklı yapımlarda Shingeki no Kyojin ile karşılaşmak beklenmedik olmaktan çıkıyor. Örneğin shoujo manga Watashi ga Moteta Dousunda’nın 6. bölümündei okul festivali için bir cosplay kafe hazırlıyor ve karakterlerden ikisi etkinliğe Shingeki no Kyojin’den çıkmış kostümlerle katılıyorlar.

İşte bahsedilen shoujo mangada seriden izler gördükten sonra yeni başlamış romantik-komedi/fantastik türlerini barındıran The Surplus Princess (The Idle Mermaid – The Mermaid) isimli Kore yapımı bir dizinin 7 Ağustos’ta yayımlanmış ilk bölümünde Shingeki no Kyojin’e yönelik bir göndermeye şahit oluyoruz.

Videoda şirket başkanları hakkında konuşan iki şirket elemanının şefleri tarafından uyarılışına tanık oluyoruz; ancak bu uyarılma anı çok tanıdık geliyor, özellikle sahne sırasında arkaplanda dinlediğimiz melodiye Shingeki no Kyojin severlerinin kulaklarının fazlasıyla aşina olduğunu biliyoruz.
    Shingeki no Kyojin takipçileri olarak siz dizinin yaptığı bu göndermeyi nasıl buldunuz?

Kaynak:AnimeFantastica
  4. Beğen
    mako chan reacted to Mayu in Moon Fansub   
    Merhaba arkadaşlar :)
    Moon Fansub'u kurmuş bulunuyorum.Daha yeni açıldık.Manga ve anime çevireceğiz.Zaman geçtikçe daha fazla proje çevireceğimize inanıyorum.İyi seyirler ve iyi okumalar dilerim.

Devam Eden Animelerimiz

-Marmalade Boy
    -The İdolm@ster Cinderella Girls 2.Sezon

Tamamlanan Animelerimiz

-Ao Haru Ride
    -Glasslip
    -Hataraki Man
    -Love Live School İdol Project 2.Sezon
    -The İdolmaster Cinderella Girls

Tamamlanan Movie ve Ova Projeleri

Little Busters! OVAFastening Days OVAIkoku Meiro no Croisee Special ve Resimli TiyatroUta no Prince-sama SpecialZekkyou Gakkyuu SpecialGyaru basara: Sengoku-jidai wa kengai desu 
    Tamamlanan Mangalarımız

-17 O'Clocks
    -Zutto Zutto Daisuki
    -...Suki
    -Christmas ni Kagayaku
    -Kimi wa Maru de, Ano Hana no You de.
    -2 week boyfriend

Adresimiz :    http://moonfansub.blogspot.com.tr/
  5. Beğen
    mako chan reacted to Hokage_Minato in ( 26 / 26 ) Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal   
    Anime Adı : Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal
    Anime Türü : Şeytanlar, Büyü, Romantizm, Shoujo
    Bölüm Sayısı : 26 / 26
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmenler : Sinsine
    Düzenleme : Sinsine
    Özet: Tsukino Usagi, beceriksiz ve durmadan ağlayan biri olmakla birlikte aynı zamanda cesur bir 8. sınıf öğrencisidir. Bir gün alnında hilal işareti olan kara kedi Luna'yla tanışır ve sevimli denizci giysili, adaletin ve aşkın koruyucusu Ay Savaşçısı'na dönüşür. Adaletin koruyucusu olarak seçilen Usagi; prensesi korumakla, onun gardiyanlarını bulmakla ve Efsanevi Gümüş Kristal'i bulmakla görevlendirilir. Aynı zamanda, Karanlık Krallığın Kraliçesi, Kraliçe Beryl astlarını Usagi'nin yaşadığı şehre gönderir. Muazzam Gümüş Kristal'i elde edebilmek için şehirde garip olaylara neden olurlar. Ay Savaşçısı ve gardiyanlar, Efsanevi Gümüş Kristali bulup prensesi koruyabilecekler mi?
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

6. Beğen
    mako chan reacted to ShadowPiano in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Merhaba tekrardan :D Guilty Crown'un daha önce "Krone" adlı parçasını çalmıştım, yine  Guilty Crown'dan bir parça çalmak istediğim için bu seçtim :) Umarım beğenirsiniz...

Yaklaşık 8 ay sonra sonunda bir Anime parçası yüklemeyi başarabildim :D Bu seferki parçam Parasyte' dan '' Next To You''... Animesini çok sevmiştim ve melodiyi de sevince bu parçayı çalmak istedim, umarım sizde severseniz :D Ve kanalıma abone olmayı unutmazsanız sevinirim. Daha fazla kişiye ulaşmak beni hem gururlandırıyor hem de daha fazla video yüklemem için beni motive ediyor ^^ Ve küçük bir uyarı yapmak istiyorum (Animesini izlemeyenler için) videoyu izlerken parmaklarıma bakın, yandaki videoya değil :D Küçük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz ^^'' Herkese iyi seyirler :D

Eski Videolar

Herkese merhaba ?? Daha önce Naruto'nun Sadness and Sorrow adlı parçasını çalmıştım (Belki izleyenler olabilir) Şimdiyse Piyano resitalinde sahnede çaldım ama bu sefer Hocamda bana Flütle eşlik etti ? Ufak bir hatam oldu ama o da heyecandan, daha önce sahnede kimseyle birlikte çalmamıştım çünkü ^^" Neyse fazla uzatmayayım... Umarım beğenirsiniz ????

Merhaba ^_^ Önceden Naruto çalmamı isteyen çok olmuştu bende Sadness And Sorrow adlı parçayı çalmaya karar verdim umarım beğenirsiniz :) Bu sene üniversite sınavına gireceğim için piyanoya çok fazla ağırlık veremiyorum ama sınavdan sonra daha fazla parçayla sizlerle olacağım ^^ Desteklerinizi esirgemezseniz çok memnun olurum ^_^
    Daha fazlası içinde instagramdan takip edebilirsiniz :) : https://www.instagram.com/alican5/

Tekrardan Merhaba :) 6 ay önceki sahne çalışmamdan sonra tekrar yeni bir parçayla yani yeni bir Anime parçasıyla sizlerleyim ^_^ Bu seferde Tokyo Ghoul'dan bir parça çalmak istedim.Eski videolarımı izledikçe bir sonraki videomun daha hatasız ve daha kaliteli olması için uğraşıyorum. Umarım beğenirsiniz ^_^ Her zaman söylediğim gibi amacım animeyi yani Animelerdeki bu güzel müziklerin Türkiye de daha fazla yayılmasını sağlamak hatta bir Türk olarak Türkiye dışına ulaşabilirsem ne mutlu bana :D Sizdende ricam desteklerinizi esirgememeniz... Paylaşıp daha çok insanın görmesini sağlarsanız çol mutlu olurum :) Ve çalışmalarıma zaman ayırıp izleyen herkese teşekkürler... :)

Önceki Videom

Herkese Merhaba  :) En son böyle bir Konuyu 1 yıl önce açmıştım , şimdi daha iyi bir şekilde karşınıza çıkmak cidden çok güzel  ^_^ Hemen kendimden bahsedeyim ;Beni tanıyanlar olabilir Fairy Tail Natsu coverım dan ve Geçen seneki Fairy Tail parçamdan (Klasik konuya giriş şeklim  :D) Amacım Türkiye de Animeyi daha çok duyurmak bunu da müziğin gücünü kullanarak yapmaya çalışıyorum  ^_^ Bu amaç uğrunda her seferinde kendimi geliştirmeye çalışıp daha  iyi şeylerle karşınıza çıkmak istiyorum  :) Bu video da tam 6 gün önce restalimde çekilmiş bir video, bu sefer Fairy Tail çalmak istemedim ve farklı bir Anime den olmasını istedim araştırırken de Guilty Crown un Krone parçasına denk geldim , parçayı ilk duyduğum anda hayran kaldım çünkü bana direk Guilty Crown daki duyguları hatırlattı , bende hemen gösteride bunu çalmalıyım diye düşündüm. Çok uzattım kısa keseyim... Gösteride kapanışı ben yaptım bu yüzden üzerimde büyük bir heyecan vardı yani hatalarım ondan kaynaklı  :D Parçayı bitirip öğretmenimin yanına gittiğim zaman ikimizinde gözleri dolmuştu  :D ( Kendiside bir animecidir) Sadede gelirsem sizlerden ricam bana amacımı gerçekleştirmemde yardımcı olmanız, bu yüzden siz animecilerin ve TurkAnime nin desteğini bekliyorum  :) Umarım sayenizde hedeflediğim yerlere ulaşa bilirim  ^_^
    ^_^

Önceki Çalışmalarımı Aşağıda bulabilirsiniz 

Öncelikle herkese kocaman bir Merhaba  :D Yine ben ve yine bir Anime müziğiyle karşınızdayım  :) Belki beni daha önceden sahnede çaldığım Fairy Tail Main Theme parçasından tanıyanlarınız olabilir. Fakat bu sefer size çok daha iyi bir parça ile geldim, bu videoyu sizlere sunmayı uzun süredir bekliyordum ama doğru zamanı bekledim... Kendimi daha fazla geliştirip, daha dinlenebilir bir parça çalmak istedim. Tekrar bir Fairy Tail parçası ama ilk videomu paylaşırken söylediğim gibi Fairy Tail in yeri bende çok ayrı. Kendimi bilerek başladığım ilk Anime, hatta Fairy Tail sayesinde bu parçayı ( ve diğer bütün parçaları) çalmamda yardımcı olan Piyano öğretmenim bile Animeci oldu  :D Çok uzatmışım >.<  :) Sadede gelirsem amacım hem Animeyi hem de Anime Müziklerini daha geniş kitlelere duyurmak, sizlerden ricamsa bu amacım doğrultusunda bana yardımcı olmanız. Videomu paylaşarak bana destek olursanız cidden çok sevinirim ( ve şimdi her zaman ki sözüm  :D ) 1 paylaşım bile benim için çok değerli  :) Özellikle TürkAnime yöneticileri bana destek olursa çok mutlu olurum  :rolleyes: . İlk videomda beklemediğim anda bir artış yaşanmıştı nedenini bulamamıştım ama daha sonra sizin sitede paylaştığınızı öğrendim bu yüzden geç de olsa çok teşekkür ederim :3 uzun bir metin oldu ama bana vaktinizi ayırdığınız için tekrar teşekkür eder ve iyi seyirler dilerim ^_^ Ayrıca yorumlarınız benim için çok önemli, lütfen yorum yapmadan geçmeyin :D

Önceki videomu aşağıda bulabilirsiniz :)

EVET MİNNA GEÇENLERDE İLK KEZ PİYANO RESİTALİNE ÇIKTIM VE DAHA FARKLI Bİ ŞEYLER YAPMAK VE ANİMEYİ DAHA DA YAYMAK ADINA RESİTALDE FAİRY TAİL DEN MAİN THEME İ ÇALDIM, HEM ÇALDIĞIM YERDE HEMDE DİĞER ANİMECİ ARKADAŞLARDAN ÇOK GÜZEL TEPKİLER ALDIM :D İLK PİYANO RESİTALİM OLDUĞU İÇİN HEYECANDAN HATALAR YAPTIM TABİ ^^" SONUÇ OLARAK BİR RİCAM VAR, SİZ YANİ BÜTÜN ANİMECİLERDEN YARDIM İSTİYORUM VİDEOMUN DAHA FAZLA YAYILMASI İÇİN 1 KERE BİLE PAYLAŞSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM... ŞİMDİDEN YARDIMI ESİRGEMEYEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ^_^ DAHA FAZLA VİDEOYLA YENİDEN KARŞINIZDA OLMAK DİLEĞİYLE :) :)
  7. Beğen
    mako chan reacted to IXCHEL in DANGO!!   
    Geçenlerde dango yapmayı denedim.Gerçekten çok lezzetli oldular ^_^ İşte bunlar benim yaptıklarım.Ben çikolata sosu kullandım gerçekten harika oldular ^_^

TARİFİ:

Anlamadıysanız google'a how to make dango yazıp çıkan ilk siteye girin orda baya bi iyi anlatıyo :wub:
  8. Beğen
    mako chan reacted to ThePasiFicc in Yasalar ve Duygular ASMV   
    En son yaptığım ASMV gerçi bir çok kişi biliyordur diye tahmin ediyorum ama yinede forumda da paylaşmak istedim :D 

Keyifli Seyirler ^^

9. Beğen
    mako chan reacted to TsundereAkali in Çizimlerim (Güncellendi)   
    Pis çizmeyi severim öyle düzenli çizince sıkılıyorum... o yüzden böyleykende sevdiyseniz ne mutlu bana  ^_^  ^_^  ^_^   

Fairy tail "kafadan karakter yarattım ._." (karalama) :

Öylesine kafadan"karalama" : 

Alıştırma : 

Sıkıntıdan :F :

Bakmadan çizdiğim sasuke-kun:

LoL Zac - "Zombileme yarışması için çizdiğim resim..."

Yeni yarattığım karakterler.(Kafa olarak :F)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ulquiorra

Kurapika "gözü renklendirdim diğerlerini üşendim ._."

Espada "Renkli" (ilk defa ciddi çizim yapıyorum :P )"resimi kaydetmeden program hata verdi -.- baştan başlıycam boyamaya -.-"

ESPADA- 

Natsu

Monkey D Luffy

Edward Elric

Futaba Aşkım :wub:  :wub:  :wub:  ;

Obito

Madara

Obito

Gözler  :blink:

Naruto  :ph34r:

Gaara 

Kendi yarattığım karakterler;

mako chan için çizdiğim  Sebastian Michaelis 

İchigo : :huh:

Pain B) 

İtachi  B)  B)  B)  B)  B)  B)

10. Beğen
    mako chan reacted to ARE-YOU-SURE in Are You Sure Çeviri   
    Evet galiba buraya özlü sözler falan yazmam gerekiyor ama maalesef bilmiyorum. Çeşitli sebeplerden dolayı çevirilerimi tek başlık altında toplayıp buradan devam edeceğim. 

Çevirilerdeki ortak proje haricindekiler ise Divx Planet ve Türkçe Altyazı sitesinde paylaşılacak.

Divx Planet & Türkçe Altyazı

Şimdiyse önceden neler çevirdim ne çeviriyorum ve ne çevirmeyi düşünüyorum.
      |
      |
      |
       \/ 

Biten Çalışmalarım

--->Goulart Knights Evoked the Beginning Black
    --->Pupa

Devam Eden Çalışmalarım

--->Sword Art Online 2
    --->Soredemo Sekai wa Utsukushii
    --->Dice (Manga) (Unity Fansub ile ortak)

Gelecek Çalışmalarım

--->Kiseijuu
    --->Omoide no Marnie
    --->Yotsubato (Manga)

Bir de ufacık bir blog var. Onun da linkini paylaşayım:

---> ays01.blogspot.com.tr

Serilerdeki güncelleme yorum olarak belirteceğim. Bloga da mega indirme linklerini ilk fırsatta ekleyip düzenlenmesi gereken yerleri düzenleyeceğim.

Sword Art Online 2. Sezon için de şöyle bir şey diyeyim:

Bunun yanında manga projelerim de başka bir fansubda yer alacak ortak proje olarak. :)
  11. Beğen
    mako chan reacted to Yuki-chan in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    :wub: sasukenin gerçek hali resmen
  12. Beğen
    mako chan reacted to Amygirl in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    Ay bunu gördüğümde gülmekten yerlere yatmıştım :D

13. Beğen
    mako chan reacted to Pryda in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
  14. Beğen
    mako chan reacted to sebasuchan in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    şöyle bir göz gezdirdim ama kimse kuroshitsuji cosplay'i paylaşmamış :o çok ayıp :o

Sebastian Michaelis

veeee Grell Sutcliff :D
  15. Beğen
    mako chan reacted to Paprika in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    Bu çok hoşuma gitti.^^

Bu da animeden fırlamış gibi.Makyajı,saçları vs. çok güzel.Hiç yapay durmuyor.
  16. Beğen
    mako chan reacted to Strauss in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
  17. Beğen
    mako chan reacted to Polyterpe in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    En beğendiğim cosplay Zabuza'nın bu cosplayi sanırım. Hiçbir hata görmedim ben. Sanki animeden fırlamış :blink: 10/10
    Aaaa kılıcı şişmeymiş :ph34r:

18. Beğen
    mako chan reacted to ibodi in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    Hepsi güzel cosplayler benim begendigim cosplay de Ulquiorra :D

19. Beğen
    mako chan reacted to uchiha_n in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    gençler puanlar nerde ?? :D neyse ben vereyim sizin yerinize :D üçü de 10/10 !!!! :D
    pek güzel cosplay bilmiyorum ama herhalde bu idare eder :D

20. Beğen
    mako chan reacted to Hitsugaya in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    En beğendiğim değil ama şimdi gözüme bu güzel geldi :P

21. Beğen
    mako chan reacted to 0nLin3 in Animelerdeki en "garip" sahneler   
    Alın size üç tane :D

22. Beğen
    mako chan reacted to ThePasiFicc in Ölüm, Yaşam ve Eşitsizlik ASMV   
    Yaptıklarım arasında en sevdiğim bu oldu çok emek vermiştim. Gerçi chat kısmında arada paylaşıyorum bilenler bilir :D forumda da paylaşmak istedim kalıcı olsun :D (Gerçi çoğu kişi izlemiştir)

Keyifli seyirler ^^ Yorumlarınızı bekliyorum..
    http://www.youtube.com/watch?v=ZfXcCQQqxH8
  23. Beğen
    mako chan reacted to Barış D. Baryshx in Bishoujo Çeviri Grubu   
    Kolay gelsin, shoujo türünden pek haz etmem ama önemli değil, herkesin zevkleri farklı :)
  24. Beğen
    mako chan got a reaction from Amy's in Bishoujo Çeviri Grubu   
    Arkadaşlar hepinizi bloğumuza bekleriz... Lütfen bizi mangalarımızla takip edin ^_^
  25. Beğen
    mako chan reacted to Amy's in Bishoujo Çeviri Grubu   
    Umarım çalışmalarımızı beğenirsiniz.
    Grup:
    Amy
    Mako

Projelerimiz:
    -Oresama Teacher
    -Chicchai Toki kara Suki dakedo
    -Boku no Uchi ni Oide
    -Order wa Boku de Yoroshii Desu ka

Blog:
    bishoujocevirigrubu.blogspot.com.tr/
    Facebook:
    facebook.com/bishoujoceviri/
    *Bu iki adresten bizimle iletişime geçerseniz görme ihtimalimiz daha yüksek.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.