Jump to content

SPAWN-TheUndead

Üyeler
  • İçerik sayısı

100
  • Son ziyareti

SPAWN-TheUndead kullanıcısının paylaşımları

1. Kimetsu No Yaiba için yeni gitar cover'ım geldi!!
    https://www.youtube.com/watch?v=vFOZUvNDdxE

2. Merhaba millet, yeni çalışmam Sword art Online serisinin ilk açılış şarkısı Crossing Field için oldu. Bu sefer işi biraz daha ileri götürerek diğer amatör müzisyenlerle ortaklaşa bir çalışma şekline çevirdim veböylece de ilk band cover'ımızı gerçekleştirmiş oldum. ^^Vokalde Nanao-san, bass gitarda da kemu-san bana eşlik etti. Umarım siz de beğenirsiniz... .Bir sonraki cover'larda görüşmek üzere... (^^^_^)/ https://www.youtube.com/watch?v=g-FwSQ3kT9o
  3. Teşekkürler, elimizden geldiğince işte :) Sözlerin ingilizce çevirisi yoktu, baya şiirsel olduğundan kimse bulaşmamış sanırsam. Bende bi tanıdıktan yardım aldım. ^^ Grupta şarkı sözlerini Matatabi mi genelde yazıyor, ben Kuroneko diye düşünüyordum...
  4. Basilisk: Ouka Ninpouchou OP Guitar Cover Yeni cover geldi minna-san... Malüm oyun video'larından cover çalışmalarına pek vakit bulamamıştım. Hazır FFXV'i beklerken araya birkaç cover sıkıştırayım dedim.Her ne kadar ilk sezonun açılış şarkısı kadar efsanevi olmasa da güzel bir parça Ouka Ninpouchou. Serinin açılışı yine Onmyouza grubuna bırakılmış, zaten japonyanın en iyi metal gruplarından birisidir. Kanalı takip etmeyi ve videoları beğenip yorum atmayı unutmayın! Bir sonraki cover'larda görüşmek üzere... (^_^)/
  5. SPAWN-TheUndead

[oNs]Türkçe Anime Oyun Kanalı!

Teşekkürler, yazınızı yeni gördüm. Aslında benim amacım oyunların ön tanıtımını yapmak, böylece oyunu almayı düşünenlere de bir fikir verebilmek üzerine kurulu diyebilirim. Zaten ne yazık ki tüm oyunları baştan sona oynayıp da türkçeleştirerek videolaştıracak vaktim de yok. :( Ama bu şekilde de kısa zamanda bir çok oyuna yönelmek mümkün oluyor. ^^
  6. SPAWN-TheUndead

Sonunda Sword Art Online: Hollow Realization oyunu PC platformuna düştü millet. Oynamayan kalmasın :)
  7. Klavyenize sağlık arkadaşlar ^^
  8. SPAWN-TheUndead

Yeni oyun tanıtım videomuz Fate serisine ait. Fate/EXTELLA: The Umbral Star - Noble Phantasm Edition
  9. Merhaba arkadaşlar, youtube kanalım OtokoNoSekai'de Anime Oyunlarına da yer vermeye başladım. PC platformuna düşen en yeni anime oyunları hakkında bilgiler ve çeşitli türkçe oynanış videoları kanalımda yer almaya başladı. Çevirmenlik hastalığı nedeniyle, oyunlardaki diyaloğlar da türkçe. :D Siz de kanalıma abone olarak tekipte kalabilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UC4DiQWrsPXvO5G3MPGpOM4Q
  10. SCHOOL RUMBLE TEKRAR YÜKLENDİ! Silinen eski serilerimizden School Rumble’ın bölümleri tekrar yüklendi arkadaşlar.Air gear ve tenge’deki gibi çevirileri de güncellemek isterdim ama pek vaktim yok.Gerçi çeviriden daha çok dil bilgisi ve noktalama işaretleri kısımları sıkıntılı. ?Neyse. İyi seyirler….
  11. TENJOU TENGE BD TAMAMLANDI! Tenjou Tenge BDrip Vol 3 ve 4’de yüklendi arkadaşlar. Ayrıca güncellediğim çevirileri de paylaştım. Ve böylece eski serimizi bir kez daha tekrar bitirmiş olduk ? İyi seyirler….
  12. ARCHLORD 25. BÖLÜM ÇIKTI! ArchLord manhwa serimizin 4. cildine giriş yaptık ve 25. bölümü ‘Gücün Son Kalıntıları’ Türkçe olarak sizlerle. Keyifli okumalar…
  13. Biraz da güncele dönelim dedim, gerçi yeni seriler içerisinde de düzgün bir rock/metal parçası bulmak güç doğrusu. Ama birkaç hafta önce başlayan yeni seri Saiyuki Reload BLAST'ın açılış parçası GRANRODEO tarafından yapılmış. Sevdiğim j-rock gruplarından birisi. Serinin açılış parçası Move on! için yaptığım gitar cover çalışmam. Umarın beğenirsiniz ^^ Yeni videolar için lütfen kanalımı takip etmeyi ve videoları beğenip yorum atmayı unutmayın arkadaşlar. Bir sonraki cover'larda görüşmek üzere... (^^)/ Saiyuki Reload BLAST OP /GRANRODEO - Move on! (Guitar Cover)
  14. Testament op 2'ye de girdim Shinmai Maou no Testament Burst OP - Over the Testament
  15. Testament'e girdim Shinmai Maou no Testament OP1 - Blade of Hope
  16. KonoSuba 2. sezon op... taze çıktı Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o 2 OP - Tomorrow
  17. Teşekkürler. Zaman buldukça tıngırdatıyorum işte :D
  18. Tek atan adam karşınızda One punch man - The Hero
  19. Yeni cover :D Taboo Tattoo ED - Egoistic Emotion
  20. Şimdilik son GUNDAM coverım. İlerde tekrar bi döneriz bu kulliyata :D Gundam 0083 - Men of Destiny
  21. Gundam coverlarına devam Aimer - StarRingChild
  22. Yeni coverMobile Suit Gundam: IRON-BLOODED ORPHANS ED3 - Shounen no Hate Youtube Link
  23. Terra Formars bildiğiniz üzere aslen manga ve anime serisi, bu yıl da sinema filmi çıktı. Baktım ki nete düşmüş, kadroyu da görünce çevireyim dedim. Bayadır film de çevirmiyordum malüm ?Filmde anime’de de bahsi geçen 20 yıl önce gönderilmiş BUGS-2 mürettebatının Mars’da yaşadıkları anlatılmakta. Yönetmen Takashi Miike usta. Oyunculara baktığımızda Shun Oguri ve Takayuki Yamada’yı görüyoruz, sanki crow zero tayfası buluşmuş. Bunun dışında diğer oyunculara da bakarsak Tomohisa Yamashita ve Hideaki Ito’ya gözümüz çarpıyor hemen, yani kadro gerçekten çok iyi.Gel gelelim film iyi mi? En iyisi izleyip siz değerlendirin. ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.