Jump to content

SPAWN-TheUndead

Üyeler
  • İçerik sayısı

100
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Harika
    SPAWN-TheUndead reacted to Bonten in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Galneryus - Attitude to Life

2. Teşekkür
    SPAWN-TheUndead reacted to Amygirl in Anime Açılış/Kapanış Şarkıları Gitar Cover'larım   
    Onmyouza çiçeğimmmm <3
    Matatabi döktürmüş yine sözlere bak :D Bu şarkılarının anlamına bakmamıştım çeviri de iyi olmuş
    Cover için ellerine sağlık ^^
  3. Beğen
    SPAWN-TheUndead got a reaction from Amygirl in Anime Açılış/Kapanış Şarkıları Gitar Cover'larım   
    Basilisk: Ouka Ninpouchou OP Guitar Cover 
    Yeni cover geldi minna-san... Malüm oyun video'larından cover çalışmalarına pek vakit bulamamıştım.
    Hazır FFXV'i beklerken araya birkaç cover sıkıştırayım dedim.Her ne kadar ilk sezonun açılış şarkısı kadar efsanevi olmasa da güzel bir parça Ouka Ninpouchou.
    Serinin açılışı yine Onmyouza grubuna bırakılmış, zaten japonyanın en iyi metal gruplarından birisidir.
    Kanalı takip etmeyi ve videoları beğenip yorum atmayı unutmayın! Bir sonraki cover'larda görüşmek üzere... (^_^)/
  4. Beğen
    SPAWN-TheUndead reacted to Zelsione in Anime Oyunları   
    Animeden uyarlananlar
    Sword Art Online: Fatal Bullet
    Attack on Titan 2 - A.O.T.2
    DRAGON BALL FighterZ
    Accel World VS. Sword Art Online Deluxe Edition
    DRAGON BALL XENOVERSE 2
    NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4
    One Piece: Unlimited World Red
    One Piece: Pirate Warriors 3
    One Piece: Burning Blood
    Dengeki Bunko: Fighting Climax Ignition (Konsol)
    J-Stars Victory Vs+ (Konsol)
    Attack on Titan / A.O.T. Wings of Freedom
    STEINS;GATE
    Fate Extella
    Amnesia™: Memories
    Little Busters!
    Sword Art Online: Hollow Realization
    Önce oyun olup sonra anime olan seriler
    SENRAN KAGURA Peach Beach Splash
    Danganronpa 1: Trigger Happy Havoc
    Danganronpa 2: Goodbye Despair
    Danganronpa V3: Killing Harmony
    Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls
    Hyperdimension Neptunia Oyunları
    Valkyrie Drive: Bhikkhuni
    GOD EATER RESURRECTION
    GOD EATER 2 Rage Burst
    Senran Kagura: Estival Versus
    Senran Kagura: Shinovi Versus
    Senran Kagura Bon Appétit!
    BlazBlue: Central Fiction
    BlazBlue: Chrono Phantasma Extend
    BlazBlue: Continuum Shift Extend
    BlazBlue: Calamity Trigger
    Guilty Gear Oyunları
    DmC Devil May Cry
    Sonicomi
    Tales of Berseria
    Koihime Enbu
    The Fruit of Grisaia
    The Labyrinth of Grisaia
    Akiba's Trip: Undead & Undressed
    Akiba’s Beat (Konsol)
    Muv-Luv Alternative
    Anime tarzı oyunlar
    The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II
    Atelier Lydie & Suelle ~The Alchemists and the Mysterious Paintings~
    Onechanbara Z2 Chaos
    Arcana Heart 3: LOVE MAX!!!!!
    Genkai Totsuki Moero Chronicle
    UNDER NIGHT IN-BIRTH Exe:Late
    Schatte ~The Witch and the Fake Shadow~
    Tales of Symphonia
    Fairy Fencer F
    Ray Gigant
    STAR OCEAN™ - THE LAST HOPE -
    Arcana Heart 3 LOVEMAX SIXSTARS!!!!!!
    Yandere School
    Ys Oyunları
    Omega Quintet
    Nights of Azure
    Nights of Azure 2: Bride of the New Moon
    Ekstralar
    Dead or Alive 5: Last Round
    Dead or Alive Xtreme 3: Fortune (Konsol)
    Yaiba: Ninja Gaiden Z
    Killer is Dead 
    Blades of Time
    X-Blades
    Bayonetta 1-2
    Gravity Rush 1-2 (Konsol)
    Closers
    Kritika Online
    Blade and Soul
    Dungeon Fighter Online
    Elsword
    Mor olanlar önerilerimdir!
  5. Beğen
    SPAWN-TheUndead got a reaction from Ecciel in CLANNAD (KLANAD) Yan Hikâyeleri Türkçe Yama   
    Klavyenize sağlık arkadaşlar ^^
  6. Beğen
    SPAWN-TheUndead reacted to Ecciel in CLANNAD (KLANAD) Yan Hikâyeleri Türkçe Yama   
    BakaYume Çeviri Ekibi olarak bir görsel romanı daha Türkçe olarak sizlerle buluşturacağımız için çok sevinçliyiz.
    Türkçe yama Steam sürümüyle uyumludur.
    Türkçe Yama v1.1 çıktı! İndirmek için tıklayın!
  7. Beğen
    SPAWN-TheUndead got a reaction from torotoro in ☆☆☆ Meiji FanSub ☆☆☆ (School Rumble Yeniden Yüklendi!))   
    SCHOOL RUMBLE TEKRAR YÜKLENDİ!
    Silinen eski serilerimizden School Rumble’ın bölümleri tekrar yüklendi arkadaşlar.
    Air gear ve tenge’deki gibi çevirileri de güncellemek isterdim ama pek vaktim yok.
    Gerçi çeviriden daha çok dil bilgisi ve noktalama işaretleri kısımları sıkıntılı. ?
    Neyse. İyi seyirler….
  8. Teşekkür
    SPAWN-TheUndead got a reaction from Barış D. Baryshx in ☆☆☆ Meiji FanSub ☆☆☆ (School Rumble Yeniden Yüklendi!))   
    SCHOOL RUMBLE TEKRAR YÜKLENDİ!
    Silinen eski serilerimizden School Rumble’ın bölümleri tekrar yüklendi arkadaşlar.
    Air gear ve tenge’deki gibi çevirileri de güncellemek isterdim ama pek vaktim yok.
    Gerçi çeviriden daha çok dil bilgisi ve noktalama işaretleri kısımları sıkıntılı. ?
    Neyse. İyi seyirler….
  9. Beğen
    SPAWN-TheUndead got a reaction from torotoro in ☆☆☆ Meiji FanSub ☆☆☆ (School Rumble Yeniden Yüklendi!))   
    TENJOU TENGE BD TAMAMLANDI!
    Tenjou Tenge BDrip Vol 3 ve 4’de yüklendi arkadaşlar.
    Ayrıca güncellediğim çevirileri de paylaştım. Ve böylece eski serimizi bir kez daha tekrar bitirmiş olduk ?
    İyi seyirler….
  10. Teşekkür
    SPAWN-TheUndead got a reaction from Barış D. Baryshx in ☆☆☆ Meiji FanSub ☆☆☆ (School Rumble Yeniden Yüklendi!))   
    TENJOU TENGE BD TAMAMLANDI!
    Tenjou Tenge BDrip Vol 3 ve 4’de yüklendi arkadaşlar.
    Ayrıca güncellediğim çevirileri de paylaştım. Ve böylece eski serimizi bir kez daha tekrar bitirmiş olduk ?
    İyi seyirler….
  11. Beğen
    SPAWN-TheUndead got a reaction from alwayshungryy13 in Anime Açılış/Kapanış Şarkıları Gitar Cover'larım   
    Uzun zamandır anime şarkılarını cover'lıyorum gitarla, (amatör olarak tabii) ama pek kayıt yapma
    fırsatım olmuyor. Zaman buldukça yaptığım ve yapacağım kayıtları sizlerle de buradan paylaşayım dedim. :) 

Aynı zamanda bu yaptığım çalışmaları başka fansub gruplarıyla da paylaşıyorum. Animelerde karaoke dışında
    bir ilk olarak enstrüman kayıtlarını da op ve endinglere ekliyoruz.
    Death Parade kapanış parçası cover'ım Anisekai FanSub'da tüm projede kullanılmıştır.
    No game no life açılış parçası cover'ım Puzzle FanSub'da serinin son bölümünde kullanılmıştır. 
    Mazinkaiser SKL açılış parçası cover'ımı kendİ gurubum Meiji'de.
    Fate Stay Night UBW 2. açılış parçası cover'ım Akai-Sora FanSub'da kullanılmıştır.
    Bu tarz çalışmaların yaygınlaşmasını temenni ediyorum. ^^'

[ノーゲーム・ノーライフ] No Game No Life - This Game (Guitar Cover) - YouTube
    Bana göre 2014'ün en iyi serilerinden olan No game no life anime serisinin, açılış şarkısı
    olan This Game parçası cover'ım, parça Suzuki Konomi tarafından söylenmekte, tanıyanlarınız vardır.
    İlk kaydımdan sonra baya zaman geçti, 2014'ün diğer serilerinden Donten ni Warau serisinin kapanış şarkısı olan Attitude To Life parçası gitar cover'ım.
    Serinin 2-3 bölümünü izlemiş ve bırakmıştım. Bana göre bir seri değildi. :) Tek beğendiğim kısmı bu kapanış şarkısıydı.
    1 numaralı j-metal grubum galneryus tarafından yapılmışken kaçırmam da olanaksızdı. ^^

DİĞER ÇALIŞMALARIMIN VİDEOLARI...

12. Beğen
    SPAWN-TheUndead got a reaction from Fumi in Anime Açılış/Kapanış Şarkıları Gitar Cover'larım   
    Testament'e girdim 
    Shinmai Maou no Testament OP1 - Blade of Hope

13. Beğen
    SPAWN-TheUndead got a reaction from Arcangelo in Anime Açılış/Kapanış Şarkıları Gitar Cover'larım   
    Testament'e girdim 
    Shinmai Maou no Testament OP1 - Blade of Hope

14. Beğen
    SPAWN-TheUndead got a reaction from Fumi in Anime Açılış/Kapanış Şarkıları Gitar Cover'larım   
    KonoSuba 2. sezon op... taze çıktı 
    Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o 2 OP - Tomorrow

15. Beğen
    SPAWN-TheUndead got a reaction from Arcangelo in Anime Açılış/Kapanış Şarkıları Gitar Cover'larım   
    Yeni çalışmam Death Parade kapanış parçası Last Theater cover'ım ilk mesaja da eklendi. Tıngırdatmaya devam ediyorum ^_^

16. Beğen
    SPAWN-TheUndead got a reaction from 1456ha in Anime Açılış/Kapanış Şarkıları Gitar Cover'larım   
    Uzun zamandır anime şarkılarını cover'lıyorum gitarla, (amatör olarak tabii) ama pek kayıt yapma
    fırsatım olmuyor. Zaman buldukça yaptığım ve yapacağım kayıtları sizlerle de buradan paylaşayım dedim. :) 

Aynı zamanda bu yaptığım çalışmaları başka fansub gruplarıyla da paylaşıyorum. Animelerde karaoke dışında
    bir ilk olarak enstrüman kayıtlarını da op ve endinglere ekliyoruz.
    Death Parade kapanış parçası cover'ım Anisekai FanSub'da tüm projede kullanılmıştır.
    No game no life açılış parçası cover'ım Puzzle FanSub'da serinin son bölümünde kullanılmıştır. 
    Mazinkaiser SKL açılış parçası cover'ımı kendİ gurubum Meiji'de.
    Fate Stay Night UBW 2. açılış parçası cover'ım Akai-Sora FanSub'da kullanılmıştır.
    Bu tarz çalışmaların yaygınlaşmasını temenni ediyorum. ^^'

[ノーゲーム・ノーライフ] No Game No Life - This Game (Guitar Cover) - YouTube
    Bana göre 2014'ün en iyi serilerinden olan No game no life anime serisinin, açılış şarkısı
    olan This Game parçası cover'ım, parça Suzuki Konomi tarafından söylenmekte, tanıyanlarınız vardır.
    İlk kaydımdan sonra baya zaman geçti, 2014'ün diğer serilerinden Donten ni Warau serisinin kapanış şarkısı olan Attitude To Life parçası gitar cover'ım.
    Serinin 2-3 bölümünü izlemiş ve bırakmıştım. Bana göre bir seri değildi. :) Tek beğendiğim kısmı bu kapanış şarkısıydı.
    1 numaralı j-metal grubum galneryus tarafından yapılmışken kaçırmam da olanaksızdı. ^^

DİĞER ÇALIŞMALARIMIN VİDEOLARI...

17. Beğen
    SPAWN-TheUndead reacted to Barış D. Baryshx in ☆☆☆ Meiji FanSub ☆☆☆ (School Rumble Yeniden Yüklendi!))   
    Live Action'mış yaff, bende bir hevesle  girmiştim animasyon filmi diye :(
    Neyse, o kadar uğraşmışsın, bizede emeğe saygı duymak düşer. Berhudar ol ;)
  18. Beğen
    Arkadaşlar aylardır web sitemiz kapalı durumdaydı, pek zaman ayıramadığımdan yenileyip açamamıştım.
    Şimdi site yenilendi ve yayına girdi. 

19. Beğen
    SPAWN-TheUndead reacted to Pingu in Nevermore Studios - Anime Müzik Coverları (OP-END/Band-Solo)   
    Yeni Re Zero Piyano kavırması :) 

20. Beğen
    SPAWN-TheUndead reacted to Barış D. Baryshx in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    SPAWN-TheUndead
    Doğum günün kutlu olsun ;)
  21. Beğen
    SPAWN-TheUndead reacted to veritas in Hangi Platformda Hangi Anime Oyunlarını Oynuyoruz?   
    xenoverse 2yi bekliyorum ben 1 bitti en sevdiğim anime oyunu şu anda
    AoT'u da videolarına baktım en kısa zamanda indirip bakacam.
    Bunların dışında sadece naruto oyunları güzel oluyordu onlarda orta şekerdi. OP oyunları fazlasıyla sıkıcı oluyor bir yerden sonra :/
  22. Beğen
    SPAWN-TheUndead reacted to Barış D. Baryshx in Hangi Platformda Hangi Anime Oyunlarını Oynuyoruz?   
    Bende yazacaktım utandım valla, oyunlarla aram iyi değildir. Facebook'dan zynga poker ve 101 oynuyorum sadece
  23. Beğen
    SPAWN-TheUndead reacted to UnderminE in Hangi Platformda Hangi Anime Oyunlarını Oynuyoruz?   
    Vay Spawn konu açmış yazalım hemen.
    Xenoverse'ü oynamadım lakin bir arkadaşım sabah akşam oynaya oynaya bir hal oldu. Oyun çok iyi olmuş öyle diyor, merak eden varsa hiç duraksamadan alsın oynasın diyorum :P
    Platform konusunda gönül ister ki paramız olsun da Ps4 neyin alalım ama konsolu alsak oyununu almaya param olmuyor. O yüzden Pc, hatta bırak pcyi laptop masterrace diyebiliyorum sadece. :D
    Anime oyundan sayılmasa da Danganronpa 2'yi oynuyorum ben de bu aralar <_< Animesi olmadığı ve çıkmış yeni sezonların da direk 2. oyunu spoillediği gibi duyumlar kulağıma gelince ne kadar animesi varsa hepsinden koşarak uzaklaştım. İngilizceniz yetiyorsa mutlaka oynayın çok farklı bir deneyim sunuyor Danganronpa oyunları.
  24. Beğen
    SPAWN-TheUndead got a reaction from Pingu in Anime Açılış/Kapanış Şarkıları Gitar Cover'larım   
    https://www.youtube.com/watch?v=lbJ28TkTcqg
    Bu sefer anime şarkısı değil de, J-rock/metal gitaristi ve Visual kei gruplarından Versailles ile Jupiter'in kurucusu ve gitaristi Hizaki'nin bu yıl çıkardığı albümünden A ray of light isimli parçayı cover'ladım. 
    Yahut cover'lamaya çalıştım da diyebiliriz, tabii hatalarıyla, eğrisi doğrusuyla, olduğu kadarıyla XD
  25. Beğen
    SPAWN-TheUndead got a reaction from Pingu in Nevermore Studios - Anime Müzik Coverları (OP-END/Band-Solo)   
    Nanda kore waaa XD
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.