Jump to content

sd-senpai

Üyeler
  • İçerik sayısı

33
  • Son ziyareti

sd-senpai üyemizin başarıları

1. sd-senpai

Hikayesi En Derin Olan Animeler

listedekilerin 2 tanesini izledim ama re zero olmalıydı, daha birok anime yazabbilirim ama gerek yok..
  2. dört gözle 2016 yı bekliyorum :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon:
  3. sd-senpai

Nanatsu no Taizai 2. Sezon Açıklandı!

harika bir haber, çok teşekkürler paylaşm için, dört gözle bekliyorum :hell-yes-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon: :cheer1-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon: :full-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon:
  4. Kaneki'mi' istiyorum :desperate2-onion-head-emoticon: :desperate1-onion-head-emoticon:
  5. ben de elle tutulur bir dergi diye umutlanmştım ama :depressed1-onion-head-emoticon: neyse üzüldüm işte, başarılar <_<
  6. kakashi nin listede ne işi! çok saçma.. Levi her zaman bir numara, hakettiği yerde!!
  7. sd-senpai

Gangsta. Animesine İlk Tanıtım Videosu

güzel haber!! :cheer1-onion-head-emoticon: Mangasını okuyorum güzel seri,animeye uyarlanmasına da çok sevindim :cheer2-onion-head-emoticon:
  8. sd-senpai

K 2. Sezonda Mikoto Suoh

alttaki posterde Yatogami Kuroh görünüyor, mavilere mi katılıyor :confused-onion-head-emoticon: neler oluyor, başlasada izlesek :cheer3-onion-head-emoticon:
  9. aynen Clare, Teresa, Miria.. hepsi çok havalıydı :good-job-onion-head-emoticon:
  10. listede sevdiğim karakterlerden bazıları var ama Touka bana göre 1 numara, ayrıca Hanji Zoe(snk) neden listeye girmemiş şaşırdım, Sailor moon kızları da olmalıydı, Naruto dan Hinata da yok vs. vs...
  11. sd-senpai

Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Şubat 2015

bi tek ben seviyorum fiilleri herhalde, Naruto bitsin istemiyorum :desperate1-onion-head-emoticon:
  12. sd-senpai

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Nanatsu no Taizai izledim 3 bölüm galiba, tavsiye ederim çok güzel anime :good-job-onion-head-emoticon:
  13. güzel animeye benziyor, merakla bekliyorum :cheer3-onion-head-emoticon:
  14. sd-senpai

Ghost in the Shell x Psycho-Pass İş Birliği

ÇIKSIN ARTIK, SABIRSIZLANIYORUM :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon:
  15. sd-senpai

Haikyuu!! 2. Sezon Duyuruldu

çok sevindm, devamını merakla beklediğim animelerdendi, umarm en kısa zamanda tarihi de belli olur :26: :cheer2-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :embarrassed1-onion-head-emotico :happy-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.