Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sd-senpai

Kayıtlı Üye
  • Content Count

33
  • Last visited

1. listedekilerin 2 tanesini izledim ama re zero olmalıydı, daha birok anime yazabbilirim ama gerek yok..
  2. dört gözle 2016 yı bekliyorum :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon:
  3. harika bir haber, çok teşekkürler paylaşm için, dört gözle bekliyorum :hell-yes-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon: :cheer1-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon: :full-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon:
  4. Kaneki'mi' istiyorum :desperate2-onion-head-emoticon: :desperate1-onion-head-emoticon:
  5. ben de elle tutulur bir dergi diye umutlanmştım ama :depressed1-onion-head-emoticon: neyse üzüldüm işte, başarılar <_<
  6. güzel haber!! :cheer1-onion-head-emoticon: Mangasını okuyorum güzel seri,animeye uyarlanmasına da çok sevindim :cheer2-onion-head-emoticon:
  7. alttaki posterde Yatogami Kuroh görünüyor, mavilere mi katılıyor :confused-onion-head-emoticon: neler oluyor, başlasada izlesek :cheer3-onion-head-emoticon:
  8. aynen Clare, Teresa, Miria.. hepsi çok havalıydı :good-job-onion-head-emoticon:
  9. listede sevdiğim karakterlerden bazıları var ama Touka bana göre 1 numara, ayrıca Hanji Zoe(snk) neden listeye girmemiş şaşırdım, Sailor moon kızları da olmalıydı, Naruto dan Hinata da yok vs. vs...
  10. bi tek ben seviyorum fiilleri herhalde, Naruto bitsin istemiyorum :desperate1-onion-head-emoticon:
  11. Nanatsu no Taizai izledim 3 bölüm galiba, tavsiye ederim çok güzel anime :good-job-onion-head-emoticon:
  12. güzel animeye benziyor, merakla bekliyorum :cheer3-onion-head-emoticon:
  13. ÇIKSIN ARTIK, SABIRSIZLANIYORUM :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon:
  14. çok sevindm, devamını merakla beklediğim animelerdendi, umarm en kısa zamanda tarihi de belli olur :26: :cheer2-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :embarrassed1-onion-head-emotico :happy-onion-head-emoticon:
  • Create New...