Jump to content

xxibmadoka

Kayıtlı Üye
  • Content Count

53
  • Last visited

1 Follower

About xxibmadoka

• Rank
    Level 1
  • Birthday 05/11/1998

Profil Bilgileri

1. Zaten kendisi lee jong-suk olur. Arkadaslarim benzetememissin demisti zamaninda, benzemis demek ki :D Guzel yorumun icin cok tesekkur ederim :,)
  2. 6. kez gullenmistir. Umarim yenilerini begenirsiniz; ayrica tarzim baya degisti. Yorumlarinizi bekliyorum :21: :21: :21:
  3. Senin cizimlerini de gormek isteriz. Cok aciktim ben bu arada T____T tesekkur ederim *^* O sakura cicekli olani dijital yapmistim ayrica evet devami gelecek
  4. 5. kez guncellenmistir, evimdeki kotu isiklandirmadan dolayi ozur dilerim..
  5. Cok tesekkur ederim aslinda çizimlerimin bir anlami yada bir temasi yok :D hayat mottom; önce bir yuvarlak çiz gerisi sonra gelir =D
  6. Demek ki bu durum Japonlara ozel bir durumThe Gazette olsun Malice Mizer olsun ya da Dir en Grey sadece bir vocalistleri var.
  7. Bilemedim ki simdi >///< zaten gruplar da hep boyle olmaz mi? evet çok guzel bir sarki ben de gecen tumblr'da denk geldim :D evet :)
  8. Demek benim yamuk vücutlu kizimi begendin :D çok tesekkur ederim :)
  9. Aslinda sevimli degilim ama sevimli rolu yapiyorum suan :DD Cok tesekkur ederim :)
  10. Selam arkadaslar! Bir kaç gün once harika bir grup kesfettim, Flumpool hakkinda pek birsey bilmiyorum tek bildigim 4 kisi olduklari ve 2007de cikis yaptiklari.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.