Jump to content
  • Create New...

Mugiwara no Ichimi

Kayıtlı Üye
  • Content Count

12
  • Last visited

About Mugiwara no Ichimi

• Rank
    Level 1
  • Birthday 11/26/2002

Profil Bilgileri

Facebook

• Facebook
    facebook.com/zane.truesdale40?ref=tn_tnmn
  1. Fairy Tail ve Death Note'u izlemek istiyorum fakat önce bir animede güncele gelene kadar yada bitirene kadar başka bir anime izleyemiyorum. :D
  2. One Piece, One Piece ve yine One Piece :D :rolleyes: :rolleyes: -_-
  3. Diyince olmuyor işte, her bölüm muhteşem olduğu için tek bölümle tatmin olamıyorum :D
  4. Herkese selam ben Gökalp, 12 yaşındayım. Favori animem One Piece ve Kuroko no Basket'tir en sevdiğim anime karakteri ise Kuroko Tetsuya'dır. ^_^ Sizlerle tanıştığıma memnun oldum :) Facebook hesabım: https://www.facebook.com/zane.truesdale40
  5. Chopper'a yazık ya, 50 belicik :D
  6. Aslına bakarsan şu Ace'in meyve olayı filan daha o bölümlere gelemedim animede, 575'teyim daha yeni Shin Sekai'ye geldiler :D Sadece bir kaç dakikalığına izlemiştim son çıkan anime bölümünü, oradan bir teori de bulundum.
  7. Karasakal Beyazsakal'ın meyvesini yiyip 2 meyveye sahip olmuştu fakat sonradan dediler ki onun vücudu çok garip yese de bir şey olmaz diye. Luffy'nin de vücudu garip filan diyip Ace'in meyvesini yiyebilir.
  8. Ne Usopp ölmesi ne saçmalıyorsunuz siz ya? Usopp olmasaydı eminim ki animenin gülünecek fazla adamı kalmayacaktı. Animeye ayrı bir tat katıyor, sırf biraz korkak diye ölmesini istemeniz saçma.
  9. Jinbei kesinlikle katılır. Çünkü bir söz verdiğini o sözü tuttuktan sonra eğer hala teklifiniz geçerli olursa tayfanıza katılırım demişti. Onun dışında daha önce hiç görmediğimiz biri de katılabilir.
  10. Garp ve Coby. Başka hiç bir denizciyi sevmiyorum :D
  11. Şu bir gerçek ki bir çok korsan şeytan meyvesi olmasaydı güçlü olamazdı :D (Haki'yi saymazsak)
  12. One Piece. One Piece izledikten sonra Luffy gibi durup dururken ciddileşip bağırmaya filan başladım. :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.