Jump to content

Mugiwara no Ichimi

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

Mugiwara no Ichimi kullanıcısının paylaşımları

1. Fairy Tail ve Death Note'u izlemek istiyorum fakat önce bir animede güncele gelene kadar yada bitirene kadar başka bir anime izleyemiyorum. :D
  2. Mugiwara no Ichimi

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

One Piece, One Piece ve yine One Piece :D :rolleyes: :rolleyes: -_-
  3. Mugiwara no Ichimi

Luffy Yanlışlıkla Yer mi Dersiniz? :)

Diyince olmuyor işte, her bölüm muhteşem olduğu için tek bölümle tatmin olamıyorum :D
  4. Herkese selam ben Gökalp, 12 yaşındayım. Favori animem One Piece ve Kuroko no Basket'tir en sevdiğim anime karakteri ise Kuroko Tetsuya'dır. ^_^ Sizlerle tanıştığıma memnun oldum :) Facebook hesabım: https://www.facebook.com/zane.truesdale40
  5. Mugiwara no Ichimi

Tayfanın ödülleri

Chopper'a yazık ya, 50 belicik :D
  6. Mugiwara no Ichimi

Aslına bakarsan şu Ace'in meyve olayı filan daha o bölümlere gelemedim animede, 575'teyim daha yeni Shin Sekai'ye geldiler :D Sadece bir kaç dakikalığına izlemiştim son çıkan anime bölümünü, oradan bir teori de bulundum.
  7. Mugiwara no Ichimi

Karasakal Beyazsakal'ın meyvesini yiyip 2 meyveye sahip olmuştu fakat sonradan dediler ki onun vücudu çok garip yese de bir şey olmaz diye. Luffy'nin de vücudu garip filan diyip Ace'in meyvesini yiyebilir.
  8. Mugiwara no Ichimi

hasır şapka tayfasından biri ölecekmi

Ne Usopp ölmesi ne saçmalıyorsunuz siz ya? Usopp olmasaydı eminim ki animenin gülünecek fazla adamı kalmayacaktı. Animeye ayrı bir tat katıyor, sırf biraz korkak diye ölmesini istemeniz saçma.
  9. Mugiwara no Ichimi

Tayfaya Yeni Üye!

Jinbei kesinlikle katılır. Çünkü bir söz verdiğini o sözü tuttuktan sonra eğer hala teklifiniz geçerli olursa tayfanıza katılırım demişti. Onun dışında daha önce hiç görmediğimiz biri de katılabilir.
  10. Mugiwara no Ichimi

En sevdiğiniz denizci kim?

Garp ve Coby. Başka hiç bir denizciyi sevmiyorum :D
  11. Mugiwara no Ichimi

One Piece Şeytan Meyveleri Tanıtım

Şu bir gerçek ki bir çok korsan şeytan meyvesi olmasaydı güçlü olamazdı :D (Haki'yi saymazsak)
  12. Mugiwara no Ichimi

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

One Piece. One Piece izledikten sonra Luffy gibi durup dururken ciddileşip bağırmaya filan başladım. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.