Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hikari no hime

Kayıtlı Üye
  • Content Count

34
  • Last visited

5 Followers

About hikari no hime

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Facebook

Recent Profile Visitors

682 profile views
  1. Elinize, emeğinize sağlık. Çizimleri çok tatlı olan güzel bir seriye benziyor :3
  2. Elinize sağlık, çocuğun 5. sınıf olması biraz kötü gelse de merak uyandırıcı bir seri benim için
  3. Elinize sağlık, çıkmadan önce dikkatimi çeken ve unuttuğum bir seriydi izlemem için yeterince bölüm birikmişken başlayayım keyifle
  4. Elinize sağlık, Shingeki no Kyojin i anımsattığı için güzel geliyor bu seri
  5. Elinize sağlık, çizimler güzel de ilerleyişi sıkmaz umarım
  6. Elinize sağlık, korku serilerine bayılırım ve bu tarzda olanını ilk defa gördüm :ahaaah-onion-head-emoticon: devamı da baya güzel olur :admire-onion-head-emoticon: Şimdiden kolay gelsin :happy-onion-head-emoticon:
  7. Elinize, emeğinize sağlık :admire-onion-head-emoticon:
  8. Çok tatlı seriydi yaa :bled1-onion-head-emoticon: Konular arasında gezinirken adını görünce yorum yazmadan edemedim, tekrar mı izlesem acaba :admire-onion-head-emoticon:
  9. Konusuna ve çizimlerine bayıldım :admire-onion-head-emoticon: elinize sağlık arkadaşlar :embarrassed4-onion-head-emotico :admire2-onion-head-emoticon:
  10. Vay şans eseri ilk kaydını dinlemişim ben de ilk olarak :embarrassed2-onion-head-emotico dinlerken çok profesyonel gelmişti bana bu arada :ahaaah-onion-head-emoticon: hazırlık yapmadan çıkmış olsan da bize o hazırlıksızlığı hiç yansıtmamışsın :good-job-onion-head-emoticon:
  • Create New...