Jump to content

hikari no hime

Üyeler
  • İçerik sayısı

34
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1179 profil görütülenme

hikari no hime üyemizin başarıları

1. Elinize, emeğinize sağlık. Çizimleri çok tatlı olan güzel bir seriye benziyor :3
  2. hikari no hime

( 01 / 01 ) Vassalord.

Elinize, emeğinize sağlık.
  3. hikari no hime

( 12 / 12 ) Hatsukoi Monster

Elinize sağlık, çocuğun 5. sınıf olması biraz kötü gelse de merak uyandırıcı bir seri benim için
  4. Elinize sağlık, çıkmadan önce dikkatimi çeken ve unuttuğum bir seriydi izlemem için yeterince bölüm birikmişken başlayayım keyifle
  5. Elinize sağlık, Shingeki no Kyojin i anımsattığı için güzel geliyor bu seri
  6. Elinize sağlık, güzel seriydi (✧ω✧)
  7. Elinize sağlık, çizimler güzel de ilerleyişi sıkmaz umarım
  8. hikari no hime

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs

Elinize, emeğinize sağlık
  9. hikari no hime

( 13 / 13 ) Kowabon

Elinize sağlık, korku serilerine bayılırım ve bu tarzda olanını ilk defa gördüm :ahaaah-onion-head-emoticon: devamı da baya güzel olur :admire-onion-head-emoticon: Şimdiden kolay gelsin :happy-onion-head-emoticon:
  10. hikari no hime

( 12 / 12 ) Gugure! Kokkuri-san

Elinize, emeğinize sağlık :admire-onion-head-emoticon:
  11. hikari no hime

( 12 / 12 ) Kamigami no Asobi

Çok tatlı seriydi yaa :bled1-onion-head-emoticon: Konular arasında gezinirken adını görünce yorum yazmadan edemedim, tekrar mı izlesem acaba :admire-onion-head-emoticon:
  12. Elinize, emeğinize sağlık :admire-onion-head-emoticon:
  13. Konusuna ve çizimlerine bayıldım :admire-onion-head-emoticon: elinize sağlık arkadaşlar :embarrassed4-onion-head-emotico :admire2-onion-head-emoticon:
  14. Vay şans eseri ilk kaydını dinlemişim ben de ilk olarak :embarrassed2-onion-head-emotico dinlerken çok profesyonel gelmişti bana bu arada :ahaaah-onion-head-emoticon: hazırlık yapmadan çıkmış olsan da bize o hazırlıksızlığı hiç yansıtmamışsın :good-job-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.