Jump to content

Mehiko

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

Mehiko üyemizin başarıları

1. Arkadaşlar, buraya üyelik nasıl gerçekleşiyor?
  2. O kadar da değil... :D Cocco Bill-den sonra yayınlanırdı...Yanlış hatırlamıyorsam,serüveni bitiremeyen kaplumbağalar mantara dönüşüyorlardı
  3. Hala en sevdiğim animelerden biri...Zira ilk izlediğim animeydi diye bilirim.Seslendirmesi de güzeldi.Tabi şimdi izlerken farklı bi bakış açısıyla izliyoruz. O zamanlar bishonen karakterleri falan çok sarmazdık :D (adamların tipi belli değil).Ama yeni serinin Temmuzda yayınlanacağı haberine çok sevindim.2003-de bitdiğinde bir boşluk yaşadım...TRT "Puchi Puri Yuushi" yi yayınladı ,ama aynı zevki alamamışdım o animeden. Bi de, arkadaşlar, Ay savaşçısından önce yayınlanan bi çizgi film vardı,kaplumbağaların serüveniyle ilgili, kehanetden falan bahsediyordu.İsmini bilen var mı?
  4. Mehiko

Berserk Mangası Başladı

Arkadaş haftada bir çıkıyor dediyinde sandım ki, son bölümler de çevrilmiş.Anladım.Teşekkür ederim
  5. Mehiko

Berserk Mangası Başladı

Türkçesi nerede yayınlanıyor?
  6. Mehiko

Anime İstek ve Önerileri

Tavsiyeleriniz için teşekkürler ,arkadaşlar. :)
  7. Mehiko

Anime İstek ve Önerileri

Merhaba, arkadaşlar.Böyle bol kanlı, insanı inim-inim inleten, yürek burkan,müzikleri güzel, bol yaratıklı filan animelerden hangilerini biliyorsunuz? Mesela, Berserk gibi. P.S. Bu konuyu bulamadığım için az önce yeni konu başlatdım.Bunun için özür dilerim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.