Jump to content

ns3535

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

ns3535 kullanıcısının paylaşımları

1. ns3535

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

merhaba arkadaşlar one piece, naruto, bleach ve fairy tail tadında böyle güzel bi anime warmı tawsiye edebileceğiniz çook sıkıldım ve ne izliyceğimi bilemeiyorum:(
  2. Öncelikle paylaşım için teşekkür ederim. Nezamandır çizmek istiyordum süper oldu bu =) Devamını merakla bekliyorum Arigatou :D
  3. Teşekkür ederim hemen bakıyorum :D Teşekkürler^^
  4. merhaba arkadaşlar one week friend animesini bulamadım link atabilirmisiniz rica etsem.
  5. ns3535

One Piece Ara Verecek

ya bişey deilde adam Allah korusun ölüp kalcakda animede yarıda kalcak diye ödüm kopuyo:)) Daha hikayenin yarısına gelmedi azcık hızlı ilerlese bari=)
  6. ns3535

2014 İlkbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

ya arkadaşlar initual D final sezonu geliyo ama hala 5. sezon çewrilmedi bi el atıcak yokmu ona çok güzel seridir ya:(
  7. ns3535

Bleach FC

ya arkadaşlar bleach dewam edicek gibi bi dedikodu dolanıo nette ama aslı warmı kesin bilgisi olan warsa paylaşabilirmi acaba?
  8. Selam arkadaşlar ben yeniyim=) Soruya cevaben walla animeler olmasaydı gerçekten çok sıkıcı olurdu en son nezaman film izledim bilmiyorum=) Bu arada hajime no ippo we kuroko bitince boşlukta kaldım tawsiye edebileceğiniz anime warsa sewinirim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.