Jump to content

betny

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

4 Takipçi

betny hakkında

• Doğum günü 10/12/1994

betny üyemizin başarıları

1. betny

( 49 / 49 ) GetBackers

gomennasai :beg-onion-head-emoticon: benim okul durumlarımdan dolayı aksadı. tekrar devam ediyorum bölüm teslim etmeye ve sevdiğiniz seri yarım kalmıcak emin olabilirsiniz çünkü bu seriyi bende çok seviyorum :2:
  2. musmutlu kızarık insan :)

1. eniyi arkadaşım Pelin abla
    2. betny

betny

ehehehe öyle diyorsan :D

3. insanın yaşam enerjisi alan insanlar var...

4. perşembeleri tarihten silesim var!

5. içimde azcık bir çizim yapma isteği yok ama hocada çizim görme isteği var *_*

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Hokage bilerek mi yapıyosun kanka :D

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Dava yazmisim la hava o hava valla bilerek yapmadim

4. betny

betny

hava attığım olmamıştı sen kendi gözlüklü suratlarını benimle karıştırdın :D

6. boynum tutuldu sola çeviremiyorum. ama inadı bırakıpta krem almıcam laz damarım tuttu o_O

2. Pingu

Pingu

Memleket Artvin ama daha hiç gitmek nasip olmadı :) fakat her yaz Samsuna giderim..

3. Kaxell

Kaxell

Tugrul lafı ağzımdan almış resmen tam da sağa çevir yazacaktım geç kalmışım. :D

4. betny

betny

aaa biraz ileri gideymişsin benim memleketime gelirmişsin :D trabzon of :D gitmelisin ama banada nasip olmadı artvin ama güzel yer diyorlar. haha evet geciktin :D orta yol bulduk biz kafayı çevirmek yerine vücudu çeviriyorum :D

7. bruno mars - marry you!

2. betny

betny

evet dinlerim eren bey ne sandınız beni o_O :D yoo spoi sayılmaz ki bu o kısmı izlicektin :D belli muko unuttun beni yazmadın whatsapptan o_O

3. Yuki-chan

Yuki-chan

net yok bebek ya :D ben izlicektim o diziyi yazın aklıma yazdıydım :P

4. betny

betny

yazın izle ben onu ama kesin izle :D izledim ya beraber başka izleyelim :D

8. rüyamda bile marker kalemlerini görüyorum. yakında anime karakterleri kendilerini markerla çizicekkkkkkk o_O bu bölüm beni çıldırtıcak sanırım sonunda

9. çeviri için seri seçicem ne tür seçsem acaba??? bu aralar youkai özlemi çekiyorum böyle bir dizide önerebilirsiniz :)

1. free word

free word

Hanamonogatari diye şuan güncel bin seri var çevrilmiyor ve bu serinin 3 sezonu var (Bakemonogatari serisi ) onu çevire bilirsin mesala :)

2. betny

betny

konusu ne ve bu sitede var mı ki ben arattım göremedim

10. ben burada yeni çevirmenim. selam minnaaaa :)

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Hoş geldin :D Çeviride bol şans :D

3. MSempai

MSempai

başarılar :)

4. betny

betny

bu kadar geç gördüğüm için özür dilerim sınav haftam olduğu için buralarda değildim. hepinize teşekkürler :) daha alışamadım ama mazur görün :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.