Jump to content

xSiyah

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

xSiyah hakkında

• Doğum günü 10/10/1993

Profil Bilgileri

xSiyah üyemizin başarıları

1. xSiyah

Favori Anime Müzigin ?

bence en iyi final ve müzik :)) birde http://www.youtube.com/watch?v=IGqpuXjug2E şimdi gaza geldimm :D FTnin müzikleri acayip yaa :D
  2. xSiyah

İlklerin Animeleri

güzel bir konu olmuş ev olarak bi anime daha izlemiş olduk :))
  3. xSiyah

Favori yiyecek kombolarınız.

kuru fasulye pilav tabi ki bir de kısır yanında kornişon turşuu :D kahvenin yanında ıslak kek :embarrassed3-onion-head-emotico
  4. fairy tail bence :) naruto izletirseniz animeden soğuyabilir ya fillerler yüzünden :D one piecede de bi olay en az 20 bölüm sıkılabilir :( code geas olabilir ama d-grayman fulmetal alchemist bunlarla başlarsa sanırım bırakmaz :D
  5. code geas r2 nin finali o sonda luluşun ölmediğini öğrenmek ve o son sahnede giren müzik çok duygulanmıştım :D Fairy tail den bir sahne tenroujimada makarovun diğerlerini korumak için ejderhaya karşı gelmesi ve yaptığı konuşmada ağlamaklı olmuştum :)
  6. narutoda filler izlemek gibiydi seni sevmek :P

1. veritas

veritas

küfür etsen daha iyi...

2. Rindo

Rindo

Ahahaha iyiydi bu :D

7. xSiyah

Merhabalar :)

bu arada okul öncesini isteyerek seçtim :D şu an son sınıfım ve çok zevkli :) arkadaşlarım arada sen oturtur çocuklara anime izletirsin diyolar :))
  8. xSiyah

tokyo ghoulu senin tavsiyen ile izlemiştim :) berserke de bakacağım :) hoşbulduk :)
  9. xSiyah

listeme ekledim teşekkür ederim :) hoşbulduk ^_^
  10. xSiyah

bleach izledim ftyide izledm high school dxd'de izledm gayet güzeldi :D sword art online bana başta çok sıkıcı geldi Log Horizonu izledm benzer konular gibi geldi :D
  11. xSiyah

hoşbulduk arkadaşlar çok teşekkür ederim :)
  12. xSiyah

bleach ve ftyi izledm one piece de arkadaşlarım izliyor onlarla izledm :D narutoda izledm :D teşekkür ederim :)
  13. xSiyah

hoşbulduk :) foruma baya geç geldim :) boş zamanlarımı değerlendiriyodum bi süre sonra izlemek için zaman yaratmaya başladım :)
  14. xSiyah

okul öncesi öğretmenliği :)
  15. merhaba Türkanime ailesi :) adım ilker yaş 22 ankara üniversitesinde son sınıf öğrencisiyim :) anime izlemeye üniv. 1'de naruto ile başladım seri bi şekilde güncel bölümlere geldim ( filler bölümleri sardırarak izledim genelde mangayıda okuyunca çok sıkıcı gelmişti). daha çok doğa üstü güçler olan animeleri seviyorum ve ekşını bol olucak :) anime önerileriniz olursa şimdiden teşekkür ederim :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.