Jump to content

Helnes

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

Helnes kullanıcısının paylaşımları

1. Kısa ve öz isimlerden yanayım ben şahsen, kadınların 20-30 yaş kitlesi seçimleri bana uymuyor anlaşılan, gerçi Chihaya ve Kaede cazip görünüyor. Bana sempatik görünen isimler: Kızlar için Rei, Erkekler içinse Kei, Shiro gibileri hoşuma gidiyor çoğul olarak.
  2. Helnes

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Keşke izleyebilsem bi güncel kurokom ve OPum kaldı gerisi vızzz ve diziler diziler.. :p
  3. Seçimler benim zevklerime şevkime göre değil lakin yinede güzel animeler varken, hiç alakasız olmayan serilerde bulunuyor.. garipsedim doğrusu Psycho Pass, Kyoukai no Kanata veya Love live gibi bilindik serileri geçtim bunlara ziyade yeni animelere odaklandım şahsen; Gyakusatsu Kikan, Harmony, Kokoro ga Sakebitagatterunda, Shisha no Teikoku Bunları büyük şehvet ile bekliyorum bakalım hayırlısı :p
  4. Şimdiki durumumda mazide olsaydım dediğim zamanlar varya işte onlardan bak.. :p

5. Dediklerine katılıyorum aynı şekilde, bende bu tarz olaylar bekliyorum GGO'da zaten izlemiyeceğim için izleyen SAO'fanlarına iyi seyirler dilerim. ^-^ karakterlerin hepsi kız olur bence açıkçası ama sadece kadın karakter oluyorsa bir erkek karakter, ben buna saçmalık derim. Yuri veya Yaoi olayları olucağının kaanatindeyim ben aldığım Spoiler'lerden.
  6. SAO ilgi çekici bir animede GGO'da bozucak gibi duruyor, bunun kaanatindeyim çünkü; bayağı bir Spoiler yedim GGO' hakkında. Eğer'ki doğru'isseler izlemeye hiç gerek yok'tur zaten 2.sezonunu SAO'nun. Alta spoiler olarak açıklayacağım, Spoileri merak edenler okuyabilirler. İstemeyen arkadaşlar lütfen bakmayınız. ^-^ GGO'da bana şöyle bir içerik verdiler spoiler olarak; Öncelikle Kirito'nun kız olması ille ilgili, ve oyundaki tüm karakterler kızdır. Asuna ve Kirito ayrı düştüğü için Kirito üsteki bellirtiler karakter ille birlikte olma meselesi vesayre oluyor' ki kirito oyunda kız olduğu için 'Yaoi' durumlarıda olucaktır diye düşünüyorum ben açıkçası buradakiler doğru'isse izlemeye gerek yok, tabikide SAO' izlemeye değer bir animedir ama Zevkinide fazla kaçırmamak gerek, üsteyken üste brakalım böyle Animeleri. ^-^
  7. Helnes

Danganronpa Tiyatro Oluyor

2.sezonu gelse daha iyi olur, ama bu gidişle oda gelicek gibi duruyor. Severek izlediğim bir Anime'ydi zaten. Pembe kanlar işin farklı yanı :D
  8. "Goku sonsuz bir şekilde güçleniyor, mangada Super Saiyan 3 ve animede Super Saiyan 4; Super Saiyanlarda limitsizce güçlenebiliyor mu? Super Saiyan 5 diye bir şey var mı? Super Saiyan 2 ve 3 Super Saiyan’ın gücü arttırılmış hallinden başka bir değil. Beerus ile dövüştükten sonra Goku normal durumunda ve Super Saiyan durumunda ustalaşmanın seviyesini yükselteceğini ve daha az enerji harcayacağını farketti. Artık Super Saiyan 2 veya 3 olacağını sanmıyorum." Bu yazidan ben sey anladim mesela "god mode" ye geciyorki o dahami az enerji gerektiriormus, öyle sey yokki bunlar 5super saiyan birlesip yapmadilarmi kafam karisti :D , spoiler dir bu pardon spoiler icin ayri bir yer varsa bilmiorum k.b
  9. Helnes

Hamatora 2. Sezon Geliyor

Ben daha 1.sezonuna baslamadim yahu direk ikisinide arka arkaya izlerim artik :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.