Jump to content

Soranohikari

Üyeler
  • İçerik sayısı

626
  • Son ziyareti

Soranohikari kullanıcısının paylaşımları

1. Bölüm 8 %100 Ders programımın değişme ihtimali olduğu için gün belirleme konusuyla ilgili bilgilendirmeyi bayramdan sonra yapacağım. :) Edit: Çevirmen eksiği vardır, gönüllü olanlar varsa bana ulaşabilirler.
  2. Cümleten iyi bayramlar :)

1. Milli Midilli

Milli Midilli

İyi bayramlar :D

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Hayırlı bayramlar :3

3. eniyi arkadaşım Pelin abla
  3. Soranohikari

Merhaba :D

Hoş geldin :)
  4. Benim de okul olduğundan dolayı pek sık çeviri yapamadım kusura bakmayın, bir gün belirlemek iyi fikir, o konuda ders programıma göre en çok çeviri yapabileceğim günü belirleyip sizlere söylerim. Bölüm 8 %90
  5. Soranohikari

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Tokyo Ghoul Barakamon Ano Hana
  6. Eline sağlık yeğen güzel noktalara değişmişin :D yalnız en dikkatimi çeken tereyağlı ekmek oldu :rolleyes: O kablo olayı da doğru ya, çok kulaklığım mefta oldu öyle ve atamadım da, o yüzden çekmecemin kenaralarında bir yerlerde büyük bir kulaklık mezarı var resmen :D
  7. Soranohikari

Merhaba arkadaşlar ben Anıl

8. 7. bölüm %100 8. bölüm %80 http://moonlightsculptortr.blogspot.com.tr/
  9. Soranohikari

Selamlar ^^

10. Soranohikari

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Durarara!! 18-19 Barakamon 1, o Naru ne şirin öyle ya :D
  11. Soranohikari

Tanışalım kaynasalım :)

12. Uzun bir aradan sonra bölüm 7 %80 http://moonlightsculptortr.blogspot.com.tr/ 7.bölümün ufak bir kısmı kaldı, onu da tamamladıktan sonra 8.bölümle birlikte paylaşacağım.
  13. Soranohikari

Merhaba *-*

14. Soranohikari

Anime İstek ve Önerileri

Rurouni Kenshin? Şöyle söyleyeyim, animesini henüz izlemedim, sadece live action'ını izledim (bkz: imzam). Genelde animelerin live actionlardan daha güzel olduğunu göz önüne alırsak rurouni'yi seversin diye düşünüyorum, tabi izlemediysen :) Edit: İzlemediğim animeyi öneriyorum diye manyak falan dersin ama düşün live action'ını o derece sevdim :D
  15. Ben de birinden yardım istemiştim de çok işi vardı geri dönemedi, benim shop öğrenme işi de yalan oldu :D Ama kendin öğrenmen zaten başlı başına bir şey. Papillon? onun imzasını görmüştüm de çok güzeldi, kendi mi yapmış onu? :D
  16. Ekle ekle, bu işten anlayanlar ne der bilmem ama benim gibi photoshop özürlüleri kesinlikle çok beğenecektir :D
  17. Tekrar beğenme tuşu neden yok? :D Gerçekten çok güzel olmuşlar, hani shop'tan falan pek anlamam ama göze kesinlikle çok hitap ediyorlar.
  18. Seninki ayrı bi olay zaten :D Gerçi ben de biriktikçe toplayıp rastgele bir klasöre atıyorum bu da tekrar klasöre atılmış ve tekrar yavaş yavaş birikmeye başlamış hali :D Hem seninkinin böyle olması normal kimin yeğeni B)
  19. Çoğunluk ne kadar düzenliymiş :huh: ya da ben biraz fazla dağınık olabilirim :D
  20. Soranohikari

Merhaba Millet ^^

21. Devamı var arkadaşlar. Hatta şu an elimizde 8.bölüm neredeyse tamamen bitmiş bulunmakta (çok az bir kısım kaldı onu da ben çevireceğim) ve 9. bölüme de PaC_DeWiL arkadaşımız başlamıştı. Ama bu konu daha fazla kaldırmadığı için burada paylaşamıyoruz, direk bloga da 0nLine'ın yüklemesi gerek ama o da sanırım belirttiği sebeplerden dolayı meşgul. O yüzden biraz daha beklemenizi rica ediyoruz. Kusura bakmayın :)
  22. Soranohikari

FalcoWa Tanışma Konusu ^^

23. Soranohikari

Tanisma fasli :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.