Jump to content

Soranohikari

Üyeler
  • İçerik sayısı

626
  • Son ziyareti

Soranohikari kullanıcısının paylaşımları

1. Soranohikari

Hadi kaynaşalım o halde.

Hoş geldin :)
  2. Soranohikari

Anime İstek ve Önerileri

Kyoukai No Kanata konusunda Sina'ya katılıyorum. Gerçekten çizimleri karakterleri vs kaliteli. Şahsen sevdiğim animelerdendir. Ayrıca lanetli kan muhabbetini de cidden yapmışlar, kız kanından silah falan yapıyor ki orijinal fikir bence, hoşuma gitmişti. Bence izle gitsin :D
  3. Soranohikari

Anime İstek ve Önerileri

Aslında o kadar etki etmiyor çizimler, ben ilk afişi gördüğümde arkaya bakmadan direk kaçmıştım :D Gerçi çizimlerden ziyade fazla romantizm içeren bir havası var afişin, o yüzden kaçmıştım ben. Ama bir arkadaşım hiç de öyle olmadığını söyledi, ben de izledim. Gerçekten öyle değilmiş. Hani anime güzelse çizimleri görmezden gelebilirim diyorsan kesinlikle Skip Beat'i es geçme derim :)
  4. Soranohikari

Anime İstek ve Önerileri

Şahsen ben de shuojo pek sevmeyen biri olarak Skip Beat ve Lovely Complex i öneriririm izlemediysen. Ao haru ride hakkında ben de çok beğenildiğini duyunca ilk iki bölümü izlemiştim ama klasik shoujo gibiydi başı yani o konuda pek bir şey diyemem. Ama Skip Beat ve Lovely Complex sadece komedisi için bile izlenir, ayrıca konuları da güzel işlenmiştir bunları tavsiye ederim. ^_^
  5. Soranohikari

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

Birçok iyi gülüş var ama nedense konuyu ilk gördüğüm anda aklıma gelenler One Piece'deki iki dev Dorry ve Broggy'nin gülüşü oldu. Ha Kushina'nın gülüşü var bir de.
  6. Enee aynı gün foruma kayıt olmuşuz :D "Ee napayım aynıysa." diyorsan da haklısın, sadece aynı olduğunu görünce içimden bi söylemek geldi :) Hoş geldin :)
  7. Soranohikari

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Durarara 11-15 15 deyince pek bir mutlu oldum neden acaba :evil-smile-onion-head-emoticon:
  8. Soranohikari

anime lakabınız

Denizci Mazoşist, ikinci ismimi de eklersem Denizci Tatlı Çocuk :mellow: Ama denizci kısmını çok sevdim :D Soy ad ise Hayalet Hırsız Zombi :huh:
  9. Kızmıyorum, açıkçası hiç de takmıyorum. Hatta anime ne diye soranlara da direk "Japon çizgi filmi" diyorum. Ha, bazı animelerin yaş sınırının şimdiki çizgi filmlerle kıyaslanamayacağını düşünüyorum. One piece gibi bir animeyi bir çocuk izler, lastik adam luffy diye izler, woaa ne çok yiyor diye izler, şu iskelete bak nasıl da hareket ediyor diye izler. Ama bir çocuk one piece gibi bir animede var olan düşünceyi tam olarak algılayamaz, ufak ama anlamlı değerleri fark edemez. Böyle bir çok anime de var, sadece one piece değil. O yüzden oturup biriyle bunun hakkında tartışmak bile bence gereksiz. Çizgi film mi? Evet. Ama sadece çocuk şeyi diye kestirip atılamayacak değerler de içeren bir çizgi film.
  10. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu mesut bol kahkahalı yıllara :) Yalnız benim bildiğim girdiğin yaş değil doldurduğun yaş senin yaşın sayılıyor, ama yanlış da olabilir tabi :D
  11. Soranohikari

Selamın Aleyküm

12. Soranohikari

En sevdiğiniz karakter sesleri?

(Durarara) Shizuo, özellikle İİİ-ZZZAAA-YAAA-KUNNN-YOO deyişi :D (K-project) Mikoto (Magi) Morgiana Edit: ve kesinlikle Jiraiya. Uzun zamandır duymayınca unutmuşum onun sesini ne kadar sevdiğimi. Şimdi izlediğim bir animede bir yan karakteri seslendirmiş de, duyar duymaz dedim "Ahan da bu Jiraiya, işte ses bu!" diye :D
  13. Soranohikari

Densha Otoko

Enee bizim kara oğlan (unuttum şimdi adını) da mı oynuyormuş bu dizide :D "Oyuncular: Onu da (merak edersen) sen bul." Ehm bu sefer değil de daha önce bahsettiğinde bakmıştım da görmemişim :D Eline sağlık yine şirin mi şirin bir tanıtım olmuş :)
  14. Soranohikari

2 Yıllık Merhaba.

15. Soranohikari

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Skip Beat. Kapağı ilk ne kadar itici gelse de aldırmayın :D
  16. Soranohikari

Bleach FC

Beni de ekleyebilir misiniz? :)
  17. Hoş geldin :) Ya aslında shoujo animelerin sonu genelde hep belli olduğu için ağır bir spoiler sayılmaz ya :P lovely complex in sadece komedisi yeter izlemeye, sevdiğim nadir shoujolardan biridir hatta. Animeye de bak derim :)
  18. Soranohikari

herkese merhaba...

19. Soranohikari

Mölöbö~

20. Soranohikari

Tanışalım Kaynaşalım :d

21. Bugün bir okulun kapısındaki merdivenlere oturmuş kedileri besleyen uzun saçlı sakallı bir amca gördüm, daha doğrusu kedileri besleyen Gandalf'ı gördüm demeliyim. Adam cidden Gandalf'ın şapkasını ve pelerinini giymişti. Yürürken içimden "Aha harbi Gandalf." diye geçirmiştim ki diğer yönden gelen arkadaşımın ilk söylediği şey "Gandalf.. mı o?" oldu, o derece benziyor yani :D

22. Soranohikari

Selam ^^

23. Soranohikari

Merhaba

Tekrar hoş geldin :D
  24. Birkaç istisna hariç, çoğunlukla seversem her türlü müziği dinlerim. Ama genelde Rock ağırlıklı oluyor. Apocalyptica, HIM tarzı gruplar. Ve müzik tarzı bana hitap eden farklı farklı dillerde şarkılar dinlemeyi de çok severim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.