Jump to content

Soranohikari

Üyeler
  • İçerik sayısı

626
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Soranohikari kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Psycho-pass moviesinin ardından düşündüm de aslında japonca büyük veli nimet, hele o ünlü seiyuuların ingilizcesini duyduktan sonra...

1. Soranohikari

Soranohikari

En azından ingilizce olduğu anlaşılabiliyordu, buna da şükür :D

2. (See 1 other reply to this status update)

2. İyi ki animeleri keşfetmişim ve başlarda ön yargılı olsamda ,azıcık sıksa da Naruto' yu izlemişim. Animelerin ve Japon dizilerinin hayatımı/beni değiştirdiğini bugün daha iyi fark ettim. Kısaca mutluyum. :D Foruma üye olduğum için de mutluyum. :D

3. Forum saatine gore, yarın dogum gunum. :o

1. Soranohikari

Soranohikari

Ayarlardan "(GMT) Casablanca..." olanı seçerseniz düzelir

2. (See 16 other replies to this status update)

4. Rurouni Kenshin'in filme uyarlaşmış versiyonu düştü internete izleyeyim bu boş vakitte,boş vakit olmaz sonra.

1. Soranohikari

Soranohikari

Üçüncü filmi indirdim ama izlemeye elim varmıyor bitecek diye

5. Dinleyin! İhtiyacımız olan şey, bu! Evet kalsiyum! Yeterli kalsiyumumuz varsa, her şeyi yapabiliriz! Sınavlarla problem mi ? Ailenizle tartışma mı ? Hoşlandığınız kız mı ? Kötü mü kokuyorsunuz ? Eğer kalsiyum değeriniz yeterliyse, bunların hepsi çözülebilir!

6. Bu gün başıma gelen en iyi şey son ders zili oldu... Düşünün artık. Bir de çayımı alıp Rakuen Tsuihou izledim mi keyfim de yerine gelecek umuyorum.

1. Soranohikari

Soranohikari

Senin gibi pamuk öğretmeni bulmuşlar daha ne istiyorlar :D ama bence öğrenci milletine o kadar yumuşak davranma abla :D Yalnız tam senin istediğin gibi bir öğrenciydim galiba ben, sessiz sakin. Çünkü genelde uyurdum derste :P

2. (See 22 other replies to this status update)

7. İsmimi tam söyleyen sayılı kişi kaldi. :D

8. İsmimi tam söyleyen sayılı kişi kaldi. :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Yani normalde isminden de uzun bi şekilde söylüyor olabilirim bol ğ li ama, sana esas hitap ediş şeklimi söylememi istemezsin sanıyorum şu an? (evil smile) :D

2. (See 6 other replies to this status update)

9. İsmimi tam söyleyen sayılı kişi kaldi. :D

10. İsmimi tam söyleyen sayılı kişi kaldi. :D

11. kendimi diskolara atıcam -_--------

1. Soranohikari

Soranohikari

Rica ederim, bir de eğer tramvaya gitme ihtimalin olursa 43Rye tramvayın son durağı Kabataş'tan da binebilirsin otobüs daha boş oluyor orda :D

2. (See 24 other replies to this status update)

12. kendimi diskolara atıcam -_--------

1. Soranohikari

Soranohikari

Açıldığından emin değilim ama bildiğim yolu söyleyeyim; leventten zincirlikuyu metrobüs durağının oraya git (nasıl gidilir bilmiyorum ama rahat gidilir zannımca) orada otobüs durakları var oradan 43R ya da 559C ye binersen direkt gidersin, Boğaziçi üniversite durağında inersen biraz geri yürümen gerekir, Nispetiye durağında inersen de biraz ileri yürümen gerekir. Orada kime sorsan gösterirler zaten

13. kendimi diskolara atıcam -_--------

1. Soranohikari

Soranohikari

Esas mağara adamı benim galiba levent metro durağı açıldı mı o.O Eğer açıldıysa direkt kuzey kampüsü karşısında durak varmış öyle rahat gidersin. Ya da farklı duraklardan bahsediyoruz :D

14. kendimi diskolara atıcam -_--------

1. Soranohikari

Soranohikari

İki tane, birinci levent ve dördüncü levent. İkinci ve üçüncü tarihe gömülmüş :D

15. kendimi diskolara atıcam -_--------

16. Kurome forever, forever Kurome

1. Soranohikari

Soranohikari

Oo tutturmuşum yılı B) Hem çok sevmek hem öldürmek istemek.. bu daha psikopatça olmadı mı adsfds :P Ya akame onu yüzüstü bırakmadı, idealleri uğruna ayrıldılar hani ne kadar üzülse de kararına saygı duymalıydı kurome. Ama hem yaşı küçüktü hem akameden başka kimsesi yoktu, böyle düşünmesini bekleyemeyiz sonuçta :D Neyse zaten anime izlediğimiz için psikopat karakterlere alışkınızdır :D

2. (See 21 other replies to this status update)

17. Kurome forever, forever Kurome

1. Soranohikari

Soranohikari

"belki* beş on yıl daha yaşayacak"

eksik yazmışım :D

18. Kurome forever, forever Kurome

1. Soranohikari

Soranohikari

Ya işte kuromenin bu "başkası öldürmesin ben öldüreyim" bakış açısı biraz psikopatça geliyor :D Yahu sen şimdi öldürmesen bir beş on yıl daha yaşayacak ne malum :D

19. Kurome forever, forever Kurome

1. Soranohikari

Soranohikari

Açıklama için teşekkürler :D Nedensizce sevmek hımm.. Neyse ablasını sevmesi ve özünde iyi biri olması benim için geçerli sebep sayılır ben de o yüzden seviyorum zaten, ha bir de tatlı sevmesi +point adfdsfg

20. Kurome forever, forever Kurome

1. Soranohikari

Soranohikari

Kurome'yi neden bu kadar çok seviyonuz? :D Yani ben de severim de öyle aşırı bi sevgi değil. Ha henüz mangasını okumadım belki mangasındaki kuromeyi seviyorsunuzdur orasını bilemem :D

21. Japonca 'mı daha zor yoksa Korece'mi ? Sizce hangisi ??

1. Soranohikari

Soranohikari

Alfabe konusunda her türlü korece daha kolay. Biraz yazarak çok rahat öğreniliyor alfabe, ha bir tek kelimelerin hangi harflerle yazıldığıni ogrenmek lazım çünkü iki tane e var mesela. Ama bu da zamanla olur diye düşünüyorum :)

2. (See 25 other replies to this status update)

22. Japonca 'mı daha zor yoksa Korece'mi ? Sizce hangisi ??

1. Soranohikari

Soranohikari

Evet bir ara bayagi bir araştırdım alfabesini de biliyorum ayrıca cümle dizimi de çok benziyor bizdeki gibi çeşitli devrik yapma sekiller var

23. Japonca 'mı daha zor yoksa Korece'mi ? Sizce hangisi ??

1. Soranohikari

Soranohikari

Bence Japonca daha zor. Korecenin alfabesi kolay ve yapi olarak Türkçeye çok benziyor. Ama japonca da katakana hiraga haricinde kanjiler var ve bir sürü de fiil çekimi, bayagi detayli gramer falan. Hatta adamlarin sayilar için bile nesnelere göre farkli kelimeleri var :D

24. Ders 45 dk ertelendi mi.... Evden cikmadan tele anime falan atsaydim keşke :/

1. Soranohikari

Soranohikari

Çekmiyo ki :D Kendi netim bile zar zor çekti en üst katta :D

2. (See 2 other replies to this status update)

25. K-ON! eğlenceli gözüküyor.

1. Soranohikari

Soranohikari

Ben bitiremedim onu ya o.O Güzel gidiyor mu?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.