Jump to content

Park_BoRam

Üyeler
  • İçerik sayısı

131
  • Son ziyareti

Park_BoRam kullanıcısının paylaşımları

1. Park_BoRam

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum; 1.Korece yada Japonca bilmediğim halde, inatla o dildeki beğendiğim şarkıları açıp eşlik etmeye çalışırım. :depressed1-onion-head-emoticon: /> 2.Bir yerde ne zaman kedi görsem peşine sünüp onu sevene kadar takip ediyorum.(Tabi çoğu zaman yakalayamıyor ve aptal bir edayla arkasından el sallıyorum) :hehe-onion-head-emoticon: /> 3.Dışarı çıkacağım da çantama şeker doldurup yolda sokakta karşıma gelen çocuklara dağıtıyorum.(Bir keresinde kavga eden çocukları böyle barıştırmışdım. :big-eye-onion-head-emoticon: /> ) Ve ayrıca otobüsteyken dışarıda oynayan yada yürüyen çocukla göz gözgöze geldiğimde ona el sallıyorum.. ^_^ /> 4.Her türlü ''böcek'' cinsinden korkarımm.(Çığlıkk çığlığa) <_< 5.Falım damla sakızlı favorimdir. :lol: /> 6.Çok fazla istememe rağmen lunaparkta çarpışan araba ve dönme dolap dışındaki eğlencelerden mahrum kalmışımdır.(çevremdeki herkes ya korkak yada benim binmeme izin vermiyor. :angry: /> Bu yüzden ne zaman ağzımı açsam bu konu hakkında sitem ediyorum..Bir gün beni takacaklar :mellow: /> ) Neyse biraz daha yazarsam roman olacak :D /> Benden şimdilik bu kadar. -_- /> İtiraf edebildiğim için mutluyum! :lol: :lol:
  2. Park_BoRam

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Emeğine sağlık. Çok makbule geçen bir şey yapıyorsun -_- Fc'ye beni de alın ya hu.. Görmediniz sanırım :confused-onion-head-emoticon:
  3. Park_BoRam

Usagi Tsukino - Sailor Moon

Emeğinize sağlık iyi ki açmışsınız bu konuyu tamamen eskiye hayal dünyama götürdü beni.Oldukça da hüzünlendim. Arigatou tüm kalbimle ^^ Kesinlikle seninle tamamen aynı düşünüyorum :embarrassed4-onion-head-emotico :hell-yes-onion-head-emoticon:
  4. Park_BoRam

arigatou ^^
  5. Park_BoRam

bende geldim :big-eye-onion-head-emoticon: İlk bölüme de azcık yorum yapayım.. ilk bölüm için konular yavaş başladı denmiş ama bence gayet iyi gidiyor.Sindire sindire :hehe-onion-head-emoticon: /> öncelikle yui-chanı merak ediyorum :D kiritonun seijiroyla buluşmasında pasta yemesine bayıldım :D arkada masada oturan kadının öksürmesine uyuz oldum -_- teorilerde bulunurken ki kiritoyu özlemişim doğrusu...Bir çeşit duyusal bilgi diye adlandırılan gerçekçi bişey çıkacak mı meraktayım.Ölüm silahı da oldukça ürpertici bi karakter zaten silahlı bir oyun olduğu yetmiyormuş gibi .-. sanırım sevgili kiritomuz ateşli bi silah yerine kılıç tarzı bişey kullanacak buda benim ilgimi çekmeye yetti..neyse daha fazla yazmasam iyi olur :D ( iyi ki azcık dedi )
  6. Park_BoRam

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Genelde izlediğim animelerin tüm hüzünlü sahnelerinde ağlarım yada ağlamaklı olurum ama rainbow baştan sona neredeyse hep ağladığım bir animeydi :crying1-onion-head-emoticon: sakuragi (abi) ölümü ve marionun sağ eline mal olan sahne
  7. Şiddetle izlenmesi gereken bir animedir diye öneriyorum.. :good-job-onion-head-emoticon: Her sahne ve her bölümde neredeyse ağladığım, içimin buruk, boğazımın düğümlü kaldığı, beni benden alan ender animelerden.. :crying2-onion-head-emoticon: ve Dost kavramı bu kadar net anlatılamazdı. :)
  8. Park_BoRam

Büyü türü ?

Dragon slayerlar,yıldız ruhu,donatma büyüleri gerçekten nadir büyülerden onları seviyorum fakat Hibiki'nin arşiv büyüsü (gelişmiş hali) muhteşem :D .-.
  9. Park_BoRam

Fairy Tail Bölüm İsimleri

Herbir Bölüm ismini okudukça, o bölümün sahneleri gözümde canlandı resmen..Güzel bir çalışma olmuş :) ellerine sağlık.. Bu arada her nedense Gizyazı-ETD bölüm ismi hafızamda yer etmiş durumda. değişikk.. -.- unutmuyorum
  10. İnsanlar; onlara ne söylediğinizi unutabilirler. İnsanlar; onlara ne yaptığınızı da unutabilirler. Ama insanlar, onlara kendilerini nasıl hissettirdiğinizi asla unutmazlar...!!

1. LeornKayn

LeornKayn

demiş biri...

2. Park_BoRam

Park_BoRam

Olağan. Aslında bende birçok yerde rastladım.

11. Park_BoRam

Yeni karakalem çizimlerim.

Bayıldım bunlara ya :embarrassed1-onion-head-emotico Cidden iş var sende :cool-onion-head-emoticon: ^_^ ellerine sağlık ..
  12. Park_BoRam

ANİME KOMEDİ 22.06.2014 (8)

sonunda geldi bizim komedi dükkanı ^^ Güzel çalışmalar olmuş.. Ezginin elleri dert görmesin :hate-onion-head-emoticon: Pikachu'yu bu şekilde görmek beni biraz üzse de yapacak birşey yok, para falan toplayamayız :hehe-onion-head-emoticon: KOlay gelsin Ellerinize sağlık :)
  13. bölümler çok zor bitti bilemiyorum beğenmemekten ziyade akıcı değildi
  14. wampire knight katılıyorum :mellow: ve bir de claymore var.. o kadar zor bitti ki bölümler .. :ghost-onion-head-emoticon:
  15. Arigatou ^_^ Valla sen diyince fark ettim bende :cruch-onion-head-emoticon: Kız olsa iyi olur :D :D
  16. Park_BoRam

TURKAN!ME E-Dergi Haziran 2014

:cheer3-onion-head-emoticon: Gerçekten çok beğendim emeğinize ellerinize sağlık.. :5: O kadar emek verilen birşeyi beğenmemek de pek mümkün görünmüyor..En iyi şekilde diğer sayıları da beklemekteyim. Başarılar :cheer3-onion-head-emoticon:
  17. Ohoo çok geç kalmışım ya :depressed2-onion-head-emoticon: benide üye alın.. FT candır FC kandır B) (Bu arada manga-animede de güncelim ^^)Cosplay akar B)
  18. Park_BoRam

ANİME KOMEDİ 01.06.2014 (7)

Emeğinize sağlık hepsi de çok hoş olmuş.selfie akar :D Ayriyeten animeci aşıkları dört gözle beklemekteyim. Kolay gelsin ^^ iyi çalışmalar
  19. Park_BoRam

(Cosplay) Nedir?

Cosplay, abartilarak itici ve sacma bir hal almadigi surece güzel bir etkinlik olabilir.. Bìr nevi kostümlü balo gibi ^^
  20. Park_BoRam

En güçlü karakter sizce kim?

Şimdiye kadar gördüğüm kadarıyla Guildartz diyorum, fakat Natsu'nun savaştığı kişileri sayarsak en güçlü o olacak gibi :cool-onion-head-emoticon:
  21. Park_BoRam

Fairy Tailin En kabadayısı :D

Sonunda hepsi bir şekilde yumuşadı bence.. :hehe-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.