Jump to content

whenicry

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

whenicry kullanıcısının paylaşımları

1. whenicry

Claymore’un Sonu Yakın

Ya bunu duyduğuma çok üzüldüm keşke devam etse de 2. sezonun gelmemesine razıyım her türülü kötü oluyo anime zaten. Gerçekten çok güzel bi manga biteceği son chapterlarda belliydi zaten baya üzüldüm neyse teresayı da awakened being olarak gördük ya o da yeter diyelim çok seviyorum ya <3
  2. whenicry

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

En başlarda Death note ve Elfen lied çok etkilemişti beni ama en çok hangi anime dersek Higurashi, açık ara Evangellion izliyorum şuan o da etkiler gibi geliyor
  3. whenicry

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Puella Magi Madoka Magica
  4. whenicry

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

Shion tabiki
  5. Elfen lied güzeldi baya
  6. whenicry

Kuroshitsuji: Book of Circus’un Detayları

Çok mutlu oldum ya mangada en sevdiğim bölümdü. Doll'u aşırı seviyorum. Ciel biraz baya gıcıklık yaptı ama neyse..
  7. whenicry

En Zeki Anime Karakterleri

battler biraz gerizekalı bence :D
  8. whenicry

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Liar game, İbitsu güzel olurdu. Bi de adam gibi Kuroshitsuji, Claymore, Deadman Donderland animesi olsa süper olurdu. Ha bi de Umineko var keşke devamı gelse ya :(
  9. whenicry

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Higurashi, umineko (anime olarak pek beğenmemiş olsam da), kuroshitsuji, shiki, elfen lied.
  10. "Love is an illusion. However, if both sides are seeing the same illusion, the love becomes true. However, when the feelings of each side are different... then it’s nothing more than a joke."

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.