Jump to content

Pingu

Üyeler
  • İçerik sayısı

612
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Pingu kullanıcısının paylaşımları

1. Şu Aristoncuyu birisi şutlasın :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

ivit bir serviçi daha dadandı!!!

3. Pingu

Pingu

onları şutlayın ama beni aslaaa ileride ben de tanıtım yapacağım :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

He tanitimcilar korktum bi an troll cu var diye

2. Pingu

Selam İnsanlık !!!

Hoş geldin bizim evde de bi bilgisayar mühendisi var ama anca lak lak :D umarım sen calısıyorsundur D:
  3. Pingu

Tanışalım Kaynaşalım :)

Yok ya seviyor seni :) Teşekkürler Ezgi :) Eng Sinema okuyorum Rusca derslerinde de sağolsun Janset (Jans09) yardım ediyor :) Hoş buldum lighto :)
  4. Pingu

Mert senden bi ara baya bi bahsetmişti :D ^_^
  5. Pingu

Hoş buldum foruma :) Hoş buldum yuki Hoş buldum noktacı Hoş buldum :) Teşekkürler Lacky :) Hoş buldum eren Teşekkürler :) Ooo ünlü admin :D Yok bazı konulara Can için lazım diye konu açmıştı ondandır :D Hoş buldum 2. noktacı :D
  6. Pingu

Aslında Fansub hesabıydı ama Mert gruptan ayrıldıktan sonra yine işte birkaç arayışım için sağolsun kullandırdı :)
  7. Merhabalar ben Canberk aslında Msempainin hesabından da foruma giriyordum fakat artık ayrı bi üyelik açma zamanın geldiğini düşündüm ve geçenlerde açtım.. :) İzmir de İzmir Ekonomi Üniversitesinde okuyorum.((Burslu) sonra adımız cıkmasın neyse :) ).Bu arada Aoi Fansub ta çeviri yapmaktayım... He unutmadan senaryoyla müzik grubu projesini devam ettirmek istiyorum bunun için Desteklerinizi bekliyorum.. :) Isvecce translate isteyenlere de yardım edebilirim..
  8. Merhaba arkadaşlar ben Canberk... Aoi Fansubumuza çevirmenler alınacaktır bilginize :) (Eren seni özellikle bekliyorum.)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.