Jump to content

Pingu

Üyeler
  • İçerik sayısı

612
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Pingu kullanıcısının paylaşımları

1. Mien chan ile yaptığımız yeni kavırma :)
  2. Pingu

Fansub Haber Projesi

Yazma tarihi: 24 March 2014 - 03:44 PM konu hortlamış..
  3. Koca yürekli Eren "Hokage Minato"..

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Nerede Eren-kun, Shingeki no Kyojin'de başrol oynamış adam :D

2. Pingu

Pingu

Adam buhar oldu gitti valla :'(

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Üniversite için yırtınıyordur büyük olasılık :D

4. Pingu

AniKeyf Fansub

Bilal <3
  5. Pingu

Zid (Anime Ürünleri - Ankara)

İnsan oraya gitmişken 2-3 pena alırdı bana ama nerdeeeee Jans hanım.
  6. Kobato animesini izlemiş olanınız var mı? (Çok önemli.) :(

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Yeni.duyuyorum ismini, puanıda 8 üzeriymiş. Hem komedi hemde dram diyor, nasıl oluyorsa :P

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Türk dizileri gibim diyorsun yani :P

3. NatsuJun

NatsuJun

Başlarını izledim 3-5 bölüm kadar ama çok toz pembe bir seri gibi geldi, CLAMPS'ın tarzını sevsem de bu sefer pek sarmadı beni şimdilik askıda duruyor benim

7. Yeni troll Hatsune Miku - World is mine kavırması eklenmiştir. :D
  8. Yeni kavırmamız eklenmiştir
  9. Black bullet op 5x olarak gelmiştir :D
  10. Liar Mask kavırması eklenmiştir. :)
  11. Teşekkürler bugün ya da yarın "Liar Mask Full Band Cover" çalışmasını atabilirim. :)
  12. Teşekkürler. :) Bu arada yazın yine full videolu kayıtlara geçmeyi düşünüyorum, bunun için sabit bir ekip ayarlamaya çalışıyorum :)
  13. Daha geçen "Ertuğrul" konusu açılmıştı şimdi olana bak...
  14. Autocad bilen var mı?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pingu

Pingu

2. bölüm olarak İç Mimarlık seçmiştim Autocad dersini de 3. hafta ekledi güzel okulumuz. :D İşte o 3 haftayı telafi etmem lazım ve çarsamba Quiz varmış. :/

3. Kadir-

Kadir-

Autocad gördüm de fazla bilmiyorum sevmediğim ders olduğu için :D ama Solid dersi görürsen yardımcı olurum.

4. Pingu

Pingu

3dsmax dersi olacak ama neyse ki onu biliyorum :/

15. Teşekkürler ama Alper başkanda baya iyidir. :)
  16. Türk arkadaşımız "Mien" ile yaptığımız yeni kavırma :)

17. Türk arkadaşımız "Mien" ile yaptığımız yeni kavırma :)
  18. Geçtiğimiz günlerde dünya şampiyonasının Pariste olan grup aşaması tamamlanmıştı ardından çeyrek final eşleşmeleri belli oldu.Öncelikle takımların grup aşamasında yaptıklarına göz atalım. Flash Wolves şampiyonanın ilk gününde Counter-Logic Gaming mağlubiyetiyle başladı rüya gibi bir sezon geçiren CLG nin böyle bir başlagıç yapması kaçınılmazdı. Fakat FW* pes etmişe benzemiyordu. 2. Günde KOO yu yenerek iddaalarını gösterdiler. İlk haftayı wildcarddan gelen ve ilk defa dünya şampiyonasında mücadele eden paiN Gaminge yenilen FW da işler iyi gitmiyordu. İkinci hafta farklı bir maç takvimi vardı önümüzde. Ilk gün içerisinde A grubu maçlarının tamamı bitecekti ve bu FW ve diğer takımlar için yorucu ve stresli olacaktı. FW burayı 2 galibiyet 1 mağlubiyetle geçmekle kalmamış grubunu birinci bitirmeyi başarmıştı. FW birinciliğin rahatlığıyla kura çekimine giderken karşılarında turnuvanın flaş takımı Origenle eşleşeceklerinden habersizlerdi. İşe Origen tarafından bakacak olursak daha kış mevsiminde yükselme mevsiminde oynayan xPekenin kariyerinin son yıllarını geçirmesi kurduğu bir takım olarak düşünülüyordu. Fakat Origen hedeflerinin büyük olduğunu yükselme liginden gelip finalde Fnatic e kıl payı mağlup olup dünya şampiyonasına gitmeye hak kazandığında bize ispatlamıştı. Grup aşamasına geldiğimizde rüya gibi bir başlangıç yaptı Origen. Herkes onların grup sonuncusu olacağını var sayarken LGD,KT,FNC i yenerek nasıl bir takım olduklarını gösterdiler. İkinci haftaya girdiğimizde ise sadece tek galibiyet yetiyordu ve Origen her zaman ki harika rotasyonlarıyla TSM e sihirdar vadisini dar etti ve hak ettiği çeyrek final biletini aldı. Eşleşme hakkında konuşmamız gerekirse iki tarafında mutlu olduğunu düşündüğüm bir eşleşme SoaZ ında attığı tweetten bu anlaşılıyor. (FW u çeken Diamondprox a bu gece içkiler benden diyor SoaZ) Kendi görüşümü belirtmem gerekirse Origen in dünya şampiyonasından önce yaptığı koç değişikliği onları birkaç seviye üste taşımış gözüküyor. Açıkçası onlar bu eşleşmede benim gözümde önde olan taraf.Origen her ne kadar elinde xPeke , Soaz , Mity , Amazing gibi tecrübeli oyuncular bulunduran bir takım olsada çaylak Nielsın performansı onları bu seviyeye ulaştıran ana etkendi bence.Taktiksel açıdan çok çeşitli rotasyonlar , akıl oyunları yapabilen Origen bu eşleşmede önde gözükse de işleri o kadarda kolay değil. FW a bakacak olursak SwoodArt ın yıllardır bildiğimiz performansı NL in artan performans grafiği ve bu turnuvada adından epeği söz ettiren ormancıları Karsa. Karsa her ne kadar dar şampiyon havuzuyla eleştirilsede bu onu turnuvada ki en iyi ormancılar arasında olmasına engel değil ve iyi bir ormancının bir seriyi baştan aşağı değiştirebileceği konusunda hepimiz hem fikirizdir diye düşünüyorum. Seri Hakkındaki Genel Görüşlerim : İlk maç bir şampiyonla beklenilenin dışında bir performans gösteren bir oyuncu olursa seri boyunca o şampiyonu yasaklatıp karşı takımı zor duruma düşürebilir. Buda takımını taktik açıdan öne geçirmesini sağlar. Origen tarafında tek tehtid yok ( xPeke her zamankinin bir tık üzerinde oynuyor. ) Karsa bu durumda doğru yerde doğru zamanda olabilirse( ki biz onu bu yeteğeniyle tanıdık ) seriye FW tarafına dönecektir. Fakat Origen büyük görevlere odaklanmayı seven haritanın bir tarafında bir şey kaybederken diğer tarafından bir şey kazanmayı seven takım görüntüsünde eğer FW buna yeterli karşılığı veremezse onlar için işler sarpa saracaktır. Eğer iki tarafta güvenli oyun tercih ederse seri Origen harita baskısı dediğimiz (mapp pressure) işi kusursuz uyguluyor.Bunun dışında kritik eşleşme alt koridor olacak gibi duruyor. (Açıkçası FW un koridor değişikliği isteğeceğini düşünüyorum.) İki ormancı da alt koridor tarafında dolaşmayı seven,alt kordidoru kar topu etkisine sokup maçı kazandırmayı seven türde ormancılar. Yeni metada ki çift ışınlan ise alt koridora odaklanmayı kolaylaştırıyor. Bakalım nasıl bir maç izleyeceğiz. *FW:Flash Wolves & http://gazozspor.com/15-ekim-flash-wolves-origen-mac-oncesi-analizi/
  19. Blender programını bilen var mı?

20. Miyazawa ile yapmış olduğumuz Seitokai Yakaundomo opening şarkısı eklenmiştir. :)
  21. Keke tadında yeni bir kavırma İdolm@ster "Star" kavırması KekeRea ile yapılmıştır. :)
  22. yapacak bi şey yok abi ben de 1 sene arayla değiştiriyorum :D
  23. Yeni kavırmamız "Korewa zombie desu ka OP u olan Ma ka se te tonight" :) Bir başka rus arkadaşımız Mrs.Greed ile yaptık umarım beğenirsiniz. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.