Jump to content

Hasegawa Taizou

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

Hasegawa Taizou hakkında

• Doğum günü 01/16/1995

Profil Bilgileri

Hasegawa Taizou üyemizin başarıları

1. Genel olarak güzel olmuş. Ellerine sağlık . Sanji'ye koptum. Animeci aşıklar kısmında madao iş bulana kadar da diyebilirdin :D
  2. Çizgi gözler durmunu anlamadım gitti animelerde inatla yapıyorlar. Bu arada beyblade bilgiç unutmamak lazım :D.
  3. Çok güzel oldu o kadar manga çeviriliyor gintama niye çevrilmiyor diyordum. Ellerinize sağlık lütfen devam edin
  4. Çalışmalar çok güzel yaratıcı fikirler ama çeşitlilik az bence geçen dediğim gibi gintama beelzebub ve daha bissürü anime katabilirsin
  5. Hasegawa Taizou

One Piece Tanıtım (Ağır Spoiler İçerir)

Aynen belkide Robinin adasından kalanlar vardır devrim ordusunda uzadı uzadıya gidiyor. Ayrıca Garpın oğlu nasıl devrim ordusunun başı oluyor onunda hayat hikayesini anlatırlar ilerde . Zaten Garp ve Roger ın evlenmiş olması acaip gelio bana :D
  6. Hasegawa Taizou

Adamın ne düşündüğünü kestiremiyorum bir türlü Enel ne olacak X Drake vardı Kaidou ya sataşıyordu Jewelry Bonney Akauni alıyordu (Bence o kız kutsal ejderler soyundan) Mafya babası vardı :D Savaştan sonra Crocodile yeni dünyaya açıldı Shanks rogerla raftele gitti one piece'i biliyor Devrim ordusunuda Dragon'uda tam göstermedi Lola vardı annem yenidünyada güçlü korsan demişti acaba annesi big mom mı Samurayların olduğu yer , devlerin olduğu elbaf buralarada uğrarlar bence Buggy shichibukai oldu mu acaba :D Robin devrim ordusunda ne öğrendi Zorunun gözündeki yara Manga kapak sayfalarında Lucci ve diğerleri yaşıyordu onlara noldu Cobby ne kadar güçlendi Ve daha neler neler Bu gidişle bi 15 yıl daha devam eder :D
  7. Çok güzel ellerine sağlık. İmzanda Beelzebub , Gintama bunlarla ilgili yaptıkların yok ama. İkiside çok iyi ve komik seriler malzeme bol bunlarla ilgili de yapsan olmaz mı ?
  8. Hasegawa Taizou

Benim asıl merak ettiğim Gol D. Roger hiç bir zaman one piece demiyor. Nerden çıktı bu isim ? Ayrıca hasır şapka Shankste olduğu için one piece olduğunu zannetmiyorum.
  9. Hasegawa Taizou

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Öyle demek yanlış olur. Beyazsakal Akauniye vurabildi. Bu olay savunma hakisinin logia formunda farklı etki yapmasından kaynaklanıyor olabilir.
  10. Hasegawa Taizou

Gintama FC

Beni de ekler misin
  11. Gayet güzel olmuş. Kadınların Banyosuna çok güldüm. Bu şekilde yapabiliyorsan manga şeklinde de bir one shot yapabilirsin çok güzel olur.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.