Jump to content

Ene

Üyeler
  • İçerik sayısı

130
  • Son ziyareti

Ene kullanıcısının paylaşımları

1. Ene

Ao no Exorcist [FC]

Beni de alın.
  2. Ene

Aomine Daiki Wallpaper Çalışmam

Ona hiç dikkat etmemiştim. O.O
  3. Ene

Aomine Daiki Wallpaper Çalışmam

Çok güzel olmuş. *-*
  4. Ene

Sözlerini beğendiğiniz anime müzikleri

WataMote opening sözlerini çok sevmiştim ama şimdi yazmaya üşeniyorum. :D http://www.youtube.com/watch?v=HAIAXFQ0T74
  5. Ene

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Oreki' nin bu yüzünü gördüğümde baya gülmüştüm. :D Buda var. :D
  6. Ene

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

Gerçekten karışık. -_- Canavarın hikayesi geri döndü. :D Mükemmel bi bölümdü ya. :D Fakat sıralamada hala ikinci. -_-
  7. Ene

ANİME KOMEDİ 24.05.2014 (6)

Ahahaha. :D Çok güzel olmuş. :D En çok Çizgi Gözler ve AnimeLife' ı beğendim. Güzel fikirmiş böyle devam. :P
  8. Ene

Baykuş Cafe

Baykuş dolu bir cafe hayalim. :D Harika ya. :D
  9. Ene

Merhaba ^^

Hoşgeldin. 2020' de beni de götür buralardan. :D Forumda iyi eğlenceler. ^^
  10. Hyouka- Mayaka Ibara Hoşlandığım kişiye karşı bazen çok samimi bazen çok utangaç olurum, Mayaka gibi becerikli biriyim, animeleri falan severim, her türlü Mayaka' ya benziyorum diyebiliriz.
  11. O değilde deprem oldu lan!11!111!!!!111birbir1!11!!!!1

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Ben dışında herkes hissetmiş.

2. Ene

Ene

Sadece Batı' da olmuş.

3. LeornKayn

LeornKayn

Batı doğu ayrımımıı yapıyor deprem ne ediyor bu deprem xeşke deprem bilsem...

12. Ene

buda benden :)

Güzel çiziyorsun fakat biraz daha gölgelendirme falan yapıp net çizsen daha güzel olabilir.
  13. Ene

Anime İstek ve Önerileri

Ya bana gizem, okul falan karışık çizimleri güzel bir anime önerir misiniz?
  14. Ene

Selaaam :Dd

Hoşgeldin. ^-^ Bende senin gibiyim. :D Yaz tatilinde izlemek istediğim animelerden çooooooook spoiler yedim. <_<
  15. Ene

Çizimlerim -Ene

Teşekkür ederim. *-* Önerinizi dikkate alacağım. :)
  16. Dershanede sinirden pencereye bardak atıp hocaya "pencerenin dayanıklığını test ediyordum, pencereleri değiştirmelisiniz" diyen bir insanım. Benden:))zarar:))gelmez:))

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

iyi bardak pencereden sekip sınıftaki bi çocuğu kafasını yarıp o sırada kafası yarılan çocuk bayılıp düşerken birine çarpıp o çarptığı kişide dengesini kaybedip yere düşüğ başka birinin ayağına takılıp onunda dengesini bozup kapıya doğru düşürüp kapının açılmasıylada koridordan geçen birine kapının çarpmasıyla sonuçlanmamış

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

O kaza değil kıyamet resmen :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Anam gibisin leorn yemin ediyom ana diyesim geldi bi an :D

17. Ene

Merhabalar

Hoş geldin. ^^
  18. Ene

Çizimlerim -Ene

Çok teşekkürler. :D
  19. Ene

Çizimlerim -Ene

Teşekkürler. ^-^
  20. Ene

Çizimlerim -Ene

Teşekkür ederim ehe. :D Aslında senin kadar iyi olabilmeyi çok isterdim. *-*
  21. Ene

Merhaba Millet =)

Hoşgeldin. :D Benim de yarın 2 sözlü 1 sınav olmasına rağmen bilgisayara girmekten ders çalışamadım. :D Zaman çok çabuk geçiyor. -_- Umarım iyi vakit geçirirsin. :)
  22. Ene

merhabalarr :)

Hoşgeldin. İyi eğlenceler. :D
  23. Ene

Çizimlerim -Ene

Teşekkür ederim. :D Yukine için baya uğraşmıştım. :D Sakura pek sevmem ama arkadaşım istemişti. Tabii çizerim. Yarın büyük ihtimalle eklemiş olurum. :D Teşekkürler. ^_^ Teşekkürler. :D
  24. Ene

Selam minna-san

Hoşgeldin. ^-^ Baya eğlenceli birine benziyorsun. Umarım forumda iyi vakit geçirirsin. :cheer2-onion-head-emoticon:
  25. Ene

Çizimlerim -Ene

Merhaba arkadaşlar. 2 yıldır falan resimle ilgileniyorum. Kötü çizmiyorum ama çok iyi de değil. Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi almak istedim. :cheer2-onion-head-emoticon: Şimdi biri çıkıp illu. .s.s..s.s. demesin. Naruto. Önce KNB karakterlerinin gözlerini çizicektim sonra vazgeçtim başka gözlerde çizdim falan. Matematik dersinde ki boş anlarım. .s Sakura. (Çok eski çizim) Adventure Time anime versiyonu. Çizim Dünyası' nı takip eden bilir. İmgesel çalışma kopyası. Goku. Yukine. :3 Üsttekinin tam görünümü. :D İstek olursa çizebilirim yani sorun olmaz. ^-^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.