Jump to content

Ene

Üyeler
  • İçerik sayısı

130
  • Son ziyareti

Ene kullanıcısının paylaşımları

1. Ene

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

5. Bölüm çıktı!
  2. Ene

5. bölüm gelsin. :3
  3. Ene

Selam Gençler!!!

Hoşgeldin. :hi-onion-head-emoticon: İyi vakit geçirmeye çalış. :lol:
  4. Ene

Merhabaaa...

Hoşgeldin. ^^ Umarım iyi vakit geçirirsin. :D
  5. Siyah saçlı bayan karakteri okuduğumda aklıma Mio, Hinata ve Mikasa gelmişti. Ama Kyoukai no Kanata' dan Mitsuki' nin olmamasına şaşırdım. :hate-onion-head-emoticon: Ama Levi. :embarrassed4-onion-head-emotico Tabii birinci olacak ya. :D O değilde Sasuke' de bi gerileme mi olmuş ne?
  6. Diyetteyim. ^^ -Dişi ağrıdığı için yemek yiyemiyor-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

Misaki-chan senin acın benim acım :D anlıyorum seni :(

3. Lethal

Lethal

Tuğçe onun diş ağrısından olduğuna eminmisin :D -,-

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Lydia beni anlayan birini buldum sonunda :)

Lethal Evet diş ağrısıydı dişimden burnuma kadar geçti ağrı o kadar kötü benim için yani -,-

7. Ene

Yeni izlemeye başlayanların kafası karışacak gibi. ;) İyiki bir süredir takip ediyorum. Yoksa ben de birşey anlamazdım. :D
  8. Salı günü ben: Yarın ki matematik sınavına çok çalışıcam acayip çalışıcam kesin çalışıcam. (ÇALIŞMADI)

1. OrangeBox

OrangeBox

Tipik öğrenci kafası... :D

9. Ene

Yeni karakalem çizimlerim.

Oha çok iyi çiziyorsun. *-*
  10. Ene

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

1- Mekakucity Actors 2- Shingeki no Kyojin 3- Kyoukai no Kanata 4- Kill La Kill 5- Mirai Nikki 6- Another 7- Death Note 8- Angel Beats 9- Hyouka 10- Isshuukan Friends
  11. Yemek yiyip yiyip kilo almamak dışında iyi bir özelliğim yok bence.

1. TheLasTHermeS

TheLasTHermeS

Dikkatimi çektide,benimde yemek yemeden kilo alma dışında bir özelliğim yok :D

2. OrangeBox

OrangeBox

Biri de benimle aynı ne güzel :3

12. Ene

Herkese Merhaba ^_^

Hoşgeldin. :4:
  13. SnK izledikten sonra çok değişti hayatım. Her yerde Levi ve titan görüyorum. -_- Bir de Lucky Star izledikten sonra Konata' nın rahatlığına erişmeye çalıştım. (Başarısız oldu) Ama olaylara daha normal bakıyorum artık. :D Daha vardır ama hatırlamıyorum. :D Animeler... u.u Cidden sosyal yaşantım kayıyor. :D
  14. Ben:))yarına:))150:))sayfalık:))dershane:))ödevini:))yapmayı:))unuttum:))ya:))şimdi:))yaşayabilirsem:))görüşürüz:))

1. quincy

quincy

150:((sayfalık:((ödev:((mi:((hayatımda:((toplasan:((okadar:((ödev:((yapmamışımdır:((

2. eXt

eXt

Birkaç ayda bitirirsin anca,en iyi ihtimallerle :D

3. Lethal

Lethal

Bunu yazan dershane ödevini de yapar :D

15. Anime izlerken ya da resim çizerken mutluyum ama sosyal hayatım aklıma geldiğinde resmen intihar etmek istiyorum. Neyse yakında evrime geçiricem. Birazcık sabır. -_-

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

aynen bende resim çizerken (çok seviyorum resim çizmeyi bu arada:D) ve Anime izlerken çok mutlu oluyorum :)

16. Kardeşimi merdiven altından geçirttim artık sonsuza kadar şanssız olacaksın dedim şimdi kendisini şanssız sanması için çeşitli kötülükler deniyorum ehe. :D Yaşasın kötülük!!1!!1! ^-^

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Kötü abla :P

2. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

böyle diyince dayımın oğlu aklıma geldi :( :D

3. KonaChan
  17. WataMote - Tomoko. Aslında göz altlarında morluklar olmasa ve uzun etek giymese güzel kız. :hehe-onion-head-emoticon: Mekakucity Actors - Mary (ya da Marry) Bayılıyorum bu saça. :3 Puf gibi. :bled1-onion-head-emoticon:
  18. Ene

Beni de alın!!! :D :hi-onion-head-emoticon: :embarrassed4-onion-head-emotico
  19. Ene

Merhaba. ^^

Ah, doğru. Ben Nehir. ^_^
  20. Ene

Merhaba. ^^

Uyarı için teşekkürler. :D
  21. Anime ve mangalardan güncel olarak haber alabilmek ve eğlenebilmek için hesap açtım. :) Eğer bağlı kalabilirsem eğlenirim. :D Bu arada acayip Ene bağımlısıyımdır. :D Mangayı İngilizce olarak bir süredir takip ediyordum zaten. Animesi çıkınca baya bi sevindim. :D Üşengeç biriyimdir. Üşenmeden yaptığım tek şey izlediğim animelerin listesini yapmak. Tamı tamına 47 anime izledim. :lol: Bir de yemek yemeye bayılırım. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.