Jump to content

Filia

Üyeler
  • İçerik sayısı

94
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Filia kullanıcısının son zaferi 15 Haziran 2014

Filia en beğenilen içeriğe sahiptir

Filia hakkında

• Doğum günü 07/21/1997

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://filiazeynep.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2481 profil görütülenme

Filia üyemizin başarıları

1. Filia

Are You Sure Çeviri

Çevirilerinde kolaylıklar dilerim ^^ Birçok çevirini izledim zaten sen de biliyorsun, gerçekten kaliteli bir çevirmensin ^^ Kiseijuu'yu da sabırsızlıkla bekliyorum >.<
  2. Lucy, Erza, Loki ahahaha müthiş olmuş :D Ve bomba Ichiya :D
  3. Yaklaşık 4 sene RP alemlerinde bulunmuş biri olarak ben de katılmayı çok istiyorum. Gerçi biraz körelmiş olabilirim :rolleyes: Kesinlikle başvuracağım ^.^
  4. Filia

Fairy Tail Favori Yıldız Ruhunuz ?

Plue benim bi'tanemdir :wub: Ama animede ilk göründükleri andan beridir Gemini'ye de ayrı bir sempatim var ^^ Aldatma olaylarını bilmiyorum ama Scorpio'ya da bitiyorum ^^ Üçüne gitti oylarım :3
  5. Filia

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Kişilik olarak Lucy'i sevsem de Mirajane'in hakkını yememek lazım ^^
    1. eXt

eXt

Güzelmiş :D Sezonun bitmesi kötü olacak gibi :S

2. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Eline sağlık, beğendim :)

3. Filia

Filia

Teşekkür ederim ^^

Olsun bu sezon bitiyor yeni bir sezon geliyor :D

6. Filia

MMD ve AMV Çalışmalarım - Yeni No Game No Life AMV

Çok teşekkür ederim beğenmene çok sevindim ^^ Youtube veya burası fark etmez olumlu - olumsuz yorumlarınızı her zaman bekliyorum ^.^ Yeni bir AMV yaptım. Sony Vegas indirmeyi başardığım için bu kez "nihayet" kullanabildim o programı. No Game No Life AMV - Follow Me:
  7. Filia

Sword Art Online 2 Yeni Videosu Yayımlandı

SAO serisini batıracaklar diye çok korkuyorum. Umarım enfes bir sezon izleriz de bu düşüncelerim haksız çıkar.
  8. Filia

Yamada-kun to 7-nin no Majo Animesi

Vuuu gelirse mükemmel olur :wub:
  9. Filia

Yaoi Fc (+15)

Ben buraya mesaj atmamış mıyım? :confused-onion-head-emoticon: Yaoi'den çok Shounen-Ai tercih ediyorum ama olsun, burası ait olduğum kulüplerden biri olmalı :bled1-onion-head-emoticon: O işledikleri inanılmaz aşk yok mu :embarrassed4-onion-head-emotico
  10. Filia

30 saniyede Hyouka

Gülmekten yerlere yattım >.< Oreki'nin "Merak ediyorum" deyişi :bye2-onion-head-emoticon: "Neden Free'nin 2. sezonu çıkıyor?" Ardından Chitanda :embarrassed3-onion-head-emotico
  11. Yok yok, lens büyük nimetmiş. Ne taşımışım kaç sene ben?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Filia

Filia

Ben de 10 yıldır gözlük kullanıyorum. Daha doğrusu kullandım. O da ayrı bir dert. Çizdirmeye de korkuyorum. Etrafa iki camın bir çerçevenin arkasından da bakmaktan bıkmıştım. Bence iyi oldu iyi :P Ehehe teşekkür ederim hepinize :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

gözlük uc kalp gulcuk gulcuk. :D hocam şey demişti bana gözlerini çizdiren bazı kişilerde korneadamı nerde kalınlaşmalar görülmeye başlanmış göz çizdirme tedavisi uzun etkileri bilinmeyen bir tedaviymiş niyse ben hocamın yalancısıyım gözlerini çizdircek arkadaşlara benden söylemesi :)

4. Filia

Filia

Ben de baya şey duydum çizdirme hakkında. Zaten gözü bozuk olan göz doktorları bile olmuyor o ameliyatı. Bir bildikleri var yani :D

12. Filia

Gray mı Lyon mu ? (spoiler içerebilir)

Gruvia :wub:
  13. Lens takmak ne zor işimiş arkadaş! Niye hafiften bulanık görüyorum ben? Q.Q

14. Filia

Einstein'ın Zeka Sorusu

Ben de bunu 1-2 yıl önce nette görüp, uzun uğraşlar sonucunda çözmüştüm. Cevap; Alman
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.